Pozemní hokejistky na cestě za stříbrným snem - crowfunding kampaň

Pozemní hokejistky na cestě za stříbrným snem

Pomozte nám na cestě za naším stříbrným snem na Poháru mistrů evropských zemí v halovém hokeji v běloruském Minsku. Děkujeme :)

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

photo1.jpg

ZDRAVÍME VŠECHNY, CO MAJÍ ZÁJEM NÁS PODPOŘIT  :)

PROČ POTŘEBUJEME VAŠI POMOC?

Letos máme vyrazit na Pohár mistrů evropských zemí do běloruského města Minsk. Bohužel nás postihla v klubu velmi špatná finanční situace a tak náš malý sport, kterému se všichni věnujeme s láskou po práci, v našem volném čase - za to ale s velkým nasazením, nestojí na velkých sponzorských darech.

Z tohoto důvodu bychom Vás, všechy přiznivce našeho krásného olympijského sportu, rády požádaly o malou či větší finanční pomoc. Naše cesta za vysněnou medailí nás bude stát přibližně 150 000Kč. Proto se na Vás obracíme s prosbou o jakýkoliv příspěvek  na cestu za naším stříbrným či dokonce i zlatým snem.

 

Fotka radosti po vstřelém golu týmu Holanďanek, které patří mezi nejlepší týmy v Evropě i na světě.

photo1 (1).jpg

 

Něco o Nás:

Jsme hráčky pozemního hokeje týmu SK Slavia Praha. Opakovaně vyhráváme mistrovské tituly jak ve venkovním, tak v halovém pozemním hokeji. V hale se řadíme mezi nejvyšší evropskou elitu a jsme těmto týmům zcela vyrovnaným soupeřem. Během několika let jsme se probojovaly z C divize až do nejvyšší A divize, ve které se držíme již 4.rokem. V prvním roce mezi evropskou elitou nám jen o krok utekla medaile a skončily jsme v té době pro nás na úspěšném 4. místě

Nervozní, nadšené, čekající na nástup pro vysněné bronzové medaile.

 

photo2.jpg

 

 Další rok ve Francii se nám podařilo splnit si sen a zažily jsme náš největší halový úspěch , kdy po remíze opět s Holandskem a následné výhře na nervy drásající nájezdy patřilo 3.místo právě nám a konečně jsme okusily pocit, kdy bronzová medaile visela na našich krcích. V loňském roce jsme na naše předchozí úspěchy navázaly a umístily  jsme se opět mezi čtyřmi nejlepšími týmy v Evropě.

 

photo4.jpg

 

Máme Vás rády :)

Tým žen SK Slavia Praha :-*

 

Podpořit nás můžete libovolnou částkou vděčné budeme za cokoliv:)

Můžete od nás ale také získat jednu z odměn jako například:

                                                        Hokejku s podpisy.:)

hokejka.jpg

Míček na pozemní hokej s podpisy všech hráček:)

image.jpg

Třičko SK Slavia Praha na požádání s podpisy hráček:)

photo1 (2).jpg

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?