Power 5 - Nové CD + Best of CD - crowfunding kampaň

Power 5 - Nové CD + Best of CD

Pomozte nám natočit nové CD opět s klávesami a přidat CD Best of výběr za 20 let naší existence.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj! Jsme heavy metalová kapela Power 5! Slavíme příští rok dvacet let a za tuto dobu jsme stihli vydat 6 desek. Mohli jste nás také slyšet z koncertů s velkými kapelami hrající metalovou hudbu (např.: Kreator, Gamma Ray, Masterplan, Helloween, Rage, Accept, atd.) a samozřejmě z tuzemských festivalů (Masters of rock, Noc plná hvězd, Metalfest a dalších).

 Pro hudební skupiny vytvářející svou tvorbu, je její natáčení a produkce hodně nákladná záležitost. Její šíření mezi Vás posluchače nepřináší už delší čas pokrytí nákladů a shánění peněz nutných pro tuto činnost je velmi problematickou záležitostí.  Z těchto důvodů se obracíme na Vás, fanoušky a milovníky metalové hudby s žádostí o podporu!

obal.jpg

O co tedy přesně jde?

V první řadě chceme natočit novou desku. Jsme po mnoha letech znovu obohaceni o klávesy, které přinesly větší hudební barevnost. Demo materiál už je hotový a všichni jsme nadšeni z hudby, kterou přinese nový nosič. Těšíme se, až zazní v  podobě nahrávky zpracované profesionálním hudebním studiem. Songů je plánováno nahrát deset.

 Za druhé chceme toto CD vydat formou digipacku- nosiče a přebalu v honosnějším provedení, zejména z důvodu oslav dvacátého výročí kapely. Tento digipack bude, kromě nových skladeb, navíc obsahovat druhé bonusové CD, na kterém bude remasterovaný Best of výběr z celé naší diskografie.

Cítíme, že tento nosič otvírá novou éru pětičlenného bandu POWER 5, který je, jak název kapely  napovídá v plné síle!! Připravili jsme pro Vás dárky, které obdržíte za svůj finanční příspěvek. Seznam těchto odměn pak najdete v pravé liště. Za příspěvek větší či menší, nebo pouhé šíření této věci mezi kamarády a známé, vřele děkujeme!

 

Na co konkrétně půjdou peníze

 • Pro nahrávání jsme vybrali studio METALGATE, se kterým už máme zkušenosti a jsme si jisti fantastickým výsledným zvukem a dokonalým přenesením našeho citu ke skladbě na hudební nosič.
 • Výroba digipacku s dvěma CD (nové CD + Best of).
 • Výroba triček s grafikou k novému CD.

 

Co když se podaří vybrat víc

 • Jestliže se podaří vybrat 15 000,- nad cílovou částku, vytvoříme profesionální videoklip.
 • Za dalších 15 000,- klubové tour cílené do míst odkud pochází největší komunita dárců.

 

Pokud se nepodaří vybrat cílová částka, nemusíte zoufat, Startovač zaručuje, že všechny příspěvky se vrátí zpět na Vaše konta!

  

Odměny, které budou připraveny za Vaši pomoc

Na pravé liště se dozvíte co konkrétně a za jaké peníze můžete získat. Tady pak popis jednotlivých součástí těchto balíčků.

 •  Přívěšek P5

Malý plechový přívěšek na klíče s logem P5.

P____v__sek_kruh_4d03e40ff3df1.jpg

 

 • Plakát ve formátu A2

Budou připraveny plakáty s promofotkou ve velkém formátu a všechny budou osobně podepsány.

hjbghcgfgf.jpg

  

 • CD – 1751 Tvoje Zem

Jediné monotematické CD POWER 5, které nese příběhový koncept od první skladby až po poslední. Tématikou je povstání na Valašsku v roce 1751, s hudbou v provedení  heavy metal.

1751_cd.jpg

 

 • Nové dvojCD ve formě digipack

Originální titulní obraz nosiče. Hudba, která ukazuje nový široký záběr kapely POWER 5. Aranžmá bohatá na nástrojové souboje kláves a kytary misící se v jejich souznění a ve dvojsólech. Vesmírné plochy s ráznou, táhlou rytmikou, které střídá preludování se speedmetalovým úprkem a silnými melodiemi v refrénech. Texty budou opět v češtině. CD 1) nový materiál a další CD 2) Best of skladby POWER 5.

 

 •  Tričko s designem nového dvojCD

S celým designem triček jsme si vyhráli sami.

obal.jpg

 

 • Poděkování pro jednotlivce přímo na přebalu dvojCD

Tvé jméno se hrdě ponese na přebalu alba v poděkování.

 

 • Logo firmy na přebalu dvojCD

Pokud máš firmu a rozhodneš se podpořit vznik nového alba vyšší částkou, bude natištěno logo Tvé firmy na nosiči.  

 

Na novém CD jsme si dali záležet a makali dlouho a tvrdě, a proto věříme, že nahrávky splní očekávání všech hudebních fanoušků. Pokud se chcete zeptat na cokoliv kolem Startovače, nového dvojCD, nebo na cokoliv kolem nás, neváhejte nás kontaktovat. Pomocí emailu power5@email.cz nebo pomocí chatu na našem facebookovém profilu POWER5  nebo telefonicky na tel.: + 420 604 237 053

Ještě jednou děkujeme!

Olda, Milan, Lukáš, Jirka, Martin.

Co si o tomto projektu myslíte?