POWER 5 - ADRENALIN nové album - crowfunding kampaň

POWER 5 - ADRENALIN nové album

Chystáme pro Vás nové album ADRENALIN, které si zde můžete předobjednat a k tomu trika, mikiny, vstupenky na výroční koncert a další odměny!!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj! S naší heavy metalovou kapelou Power 5 pro Vás chystáme novou desku. Tu chceme vydat k našemu výročí 25 let na scéně. Za těch 25 let jsme zažili mnohé, vydali jsme už 7 alb, zahráli vám na různých festivalech, včetně Masters of Rock (3x hlavní pódium), či Metalfest, a mohli jste nás také vidět jako hosty velkých kapel, jako jsou Kreator, Gamma Ray, Helloween, Rage, Accept a taky na stovkách jiných koncertů a festivalů.

V dnešní době  je natáčení CD nákladná záležitost. Z těchto důvodů se obracíme na Vás, fanoušky a milovníky metalové hudby s žádostí o podporu. Pomocí této kampaně nabízíme možnost předobjednat si toto nové CD a jiné odměny, a tím pádem nám pomoci zrození CD financovat!


O co tedy přesně jde?
Nová deska se bude jmenovat ADRENALIN a bude plná typického heavy metalu jak jej od nás, od skupiny POWER 5 znáte. Tentokrát bude vše okořeněno osmdesátkovým duchem, doplněné nezvykle znějícími klávesami a samply. Nebudou chybět melodie, kytarová sóla, ani bouřlivé bicí. První ukázku můžete slyšet v motivačním videu.

CD vyjde jako klasické lisované CD s kresleným obalem a bude mít devět skladeb. Jsme si vědomi, že velká spousta fanoušků dnes používá k poslechu mobilní zařízení, a že spousta z Vás už ani doma CD přehrávač nemá. A právě proto vyjde toto album také v Digitální podobě a i tuto digitální verzi si budete moci předobjednat. K dispozici budou také trika, mikiny, vstupy na koncerty a další odměny. Chceme k Vám být feroví, a tak za své peníze VŽDY dostanete hodnotné odměny.
 

Power 5 Adrenalin coverpřední.jpg


Na co konkrétně půjdou peníze?
V první řadě na to nejdražší, a to je studio. Rozhodli jsme se i tentokrát jít do studia a ne natočit desku doma, jak to dělá spousta jiných kapel. Znovu (již potřetí), vložíme náš osud do rukou Libora Kukuly, který s náma natočil dvě předešlá a úspěšná alba s názvem Power 5 (2012) a Talisman (2016).

Tentokrát jsme se také rozhodli pro profesionální kreslenou grafiku, protože ta prostě k heavy metalu patří. A protože deska bude mít osmdesátkový nádech, tak také grafika bude pořádné retro.

A v neposlední řadě je tu samostatná výroba CD, lisování, tisk, balení a distribuce.

K CD vznikne také profesionální videoklip na jednu skladbu.

Co když se podaří vybrat více?
Pokud vybereme více peněz, tak budou následovat další klipy, protože to je to, co vás fanoušky nejvíc zajímá. K desce samozřejmě chystáme také koncerty.

Pokud se nepodaří vybrat cílová částka, nemusíte zoufat, Startovač zaručuje, že všechny příspěvky se vrátí zpět na Vaše konta!  

Odměny, které budou připraveny za Vaši pomoc:

Odměny tvořené novým kapelním "MERCHEM" a jejich kombinacemi.

Startovač odměny Merch.jpg

 

Novou desku je zapotřebí také pokřtít a při tom oslavíme také 25 let kapely POWER 5 na scéně. A už teď můžeš mít speciální vstupy!!

Startovač odměny narozeniny.jpg

 

Chceš prezentovat svoji firmu a zárověň pomoct kapele POWER 5?

Máme pro Tebe taky nachystanou firemní prezentaci.

Startovač odměny firemní.jpg

A zlatá třešinka nakonec! Nabízíme Ti koncert skupiny POWER 5 na Tvé domácí nebo firemní párty!!!

Dostaneš 70 minut hudby a pořádného ADRENALINU!

Startovač odměny koncert.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?