Potokap vyrábí CD - "...v čem teď jedu!" - crowfunding kampaň

Potokap vyrábí CD - "...v čem teď jedu!"

Pomozte nám udělat si parádní CD, na které se tak dlouho těšíme! Máme 13 písní, které bychom rádi dostali mezi lidi, ale potřebujeme vaši pomoc!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Potokap Vás potřebuje!

- - - - -

update 18.11.2019:

Dámy, pánové, přátelé, tajný mecenáši, DĚKUJEME!!!

Dnes nám na Startovači připluli kapříci od někoho z vás, kdo očividně rád poslouchá PROG-FOLK, takže se nám podařilo splnit naší cílovou částku!!! Nicméně neusínáme na vavřínech a přicházíme s novou výzvou! Chtěli jsme nejdříve za každých dalších 10 000 natočit klip, ale to jsme splnili ve stejnou dobu, jako cílovou částku, hehe! Pokud se nám tedy podaří vybrat 50 000 Kč, tak natočíme videoklip! Nebo spíš dva! V průběhu následujících týdnů budeme pilně vybírat, na co bychom klip natočili, a asi hned po svátcích se vrhneme do práce! Ještě jednou díky za neutuchající podporu, jste skvělí a věříme, že vás nezklamem!

- - - - -

Ahoj!

Jsme Potokap a chceme vám už konečně udělat to pěkné CD, na které se nás pořád na koncertech ptáte! Jelikož ale máme rádi věci, co jsou udělané dobře, tak na cédéčku si chceme dát obzvlášt hodně záležet! A udělat CD pořádně něco stojí. Vlastně víc, než jsme čekali... Proto se na Vás obracíme s prosbou a zároveň nabízíme kvalitní revanš za přizeň, kterou nám vyjádříte! 

Pokud nás neznáte a jen tak si brouzdáte internetem, dovolte nám, abychom se krátce představili. Jmenujeme se Potokap a veškeré informace o nás najdete na webové stránce POTOKAP. Nebojte se, stránka se otevře v novém okně. To bylo rychlý, co? 

Tak tady to máte. Nahrávky jsou buď na webovkách, nebo na Youtube, stačí hledat Potokap :-)

 

Odměny - náhled

Trička - 2 barevné verze + limitovaná trampská edice jen pro startéry!

08 piskova.png93 petrolejova.png

Placky 

potokap-placka.jpg

Taška

tasky.jpg

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?