POŠLETE VERONIKU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA - crowfunding kampaň

POŠLETE VERONIKU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

V ČR je letos neporažena. Veronika Kadlecová má šanci reprezentovat ČR v Norsku na MS v twirlingu. Pomůžete ji poměřit síly s atlety z celého světa?

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V ČR je letos neporažena. Trojnásobná Mistryně ČR 2018 má šanci reprezentovat Česko v norském Lillehammeru na celosvětové soutěži v twirlingu - bez vaší pomoci to ale nedokáže. V uplynulém roce se díky vaší podpoře stala vítězkou Světového poháru 2017. Podpoříte ji i tentokrát? Pomůžete ji poměřit síly s atlety z celého světa přímo ve velkolepé olympijské hale?

--------------------------------

 

Podpořte mou cestu na Mistrovství světa (WORLD CHAMPIONSHIPS - World Federation of National Baton Twirling Associations), které se koná 28.března - 1.dubna 2018 v norském Lillehammeru v olympijské hale. První krok nutný k účasti jsem splnila, na základě VÍTĚZSTVÍ ve všech třech disciplínách na Mistrovství České republiky jsem získala nominace s možností reprezentovat naši zemi.

 

Pomůžete mi utkat se s těmi nejlepšími na světě?

 

Foto3.jpg

Proč přispět?

Bohužel, Twirling není známý a už vůbec ne sponzorovaný sport, proto jsem se rozhodla pokusit se vás oslovit touto formou.

K tomu, abych se mohla nominovat na Mistrovství světa, předcházela dlouhá cesta, několik let práce se zahraničními trenéry, kteří mi pomáhají na cestě k mému neustálému zlepšování. Trénovat se snažím tak často, jak mi to studium na univerzitě dovolí. Nejde-li to každý den, vynahradím si to o víkendech, kdy pracuji i 12 hodin denně a snažím se ze sebe vydat maximum, někdy jsem musela absolvovat také noční tréninky. Nic nedostávám na zlatém podnose a vše si v životě musím sama vybojovat.

Chtěla bych ukázat, co může dokázat obyčejná holka z obyčejné rodiny, která neměla to štěstí a nenarodila se zdravá jako ostatní děti, dokonce jí lékaři nevěřili, že by mohla chodit, natož vrcholově sportovat. Přesto chci ale dokázat, že vše je možné, jen když má člověk pevnou vůli a vášeň pro sport, jako já. Chci ukázat svým mladším svěřencům a nástupkyním, že píle a dřina se vyplácí a nic se nemá nikdy vzdávat.

Z těchto důvodů bych vás, příznivce sportu a tance, požádala o malou či větší finanční pomoc.

Foto1.jpg

Co je to TWIRLING?

Baton Twirling je druh sportu, který kombinuje taneční a gymnastické pohyby s prvky baletu a náčiním - twirlingovou hůlkou. Sport vyžaduje výbornou fyzickou kondici, koordinaci pohybu, flexibilitu, správné držení těla, zvládnutí pozic nohou, rukou, techniku hůlky, smysl pro estetiku a hudební sluch. Twirling se velmi podobá moderní gymnastice.

Více zde: http://veronikakadlecova.webnode.cz/baton-twirling/

Foto4.jpg

Kdo jsem?

Jmenuji se Veronika Kadlecová, bydlím v Českých Budějovicích, je mi 21 let a studuji druhý ročník vysoké školy. Odjakživa mám kladný vztah k tanci a hudbě - mou životní vášní se stal twirling, do kterého dávám celé své srdce. Dnes mám vlastní skupinu a snažím se předávat své zkušenosti mladší generaci. S tímto sportem jsem začala v 5 letech a naplňuje můj život dodnes. Kromě mezinárodních i tuzemských závodů se zúčastňuji také nejrůznějších tanečních festivalů, workshopů a campů v zahraničí. Více o mé cestě odmalička doposud na mém webu: http://veronikakadlecova.webnode.cz/veronika/

!Veronika.jpg

Mé úspěchy

Musím zdůraznit, že bez mých trenérů a především rodičů, kteří mi vždy vyšli maximálně vstříc, když jsem chtěla bojovat a vítězit na soutěžích, bych jen těžko mohla dosáhnout následujících úspěchů. Takže svým způsobem jsou to z velké části také jejich úspěchy.

Vždy bylo mým snem stát na stupních vítězů mezi těmi nejlepšími a ten nejkrásnější pocit přijde, když se to podaří a se slzami v očích hrdě posloucháte státní hymnu, která se na vaši počest rozeznívá arénou.

·         Trojnásobná Mistryně České republiky v twirlingu 2018

·         ZLATÁ medailistka ze SVĚTOVÉHO POHÁRU WBTF – sólo 1B/B 2017 (1.místo z 33 soutěžících)

·         MISTRYNĚ EVROPY 2017 solo showtwirl

·         Dvojnásobná Mistryně Evropy solo a duo showtwirl 2016, Mistryně Evropy solo showtwirl 2014

·         Čtyřnásobná Mistryně České republiky v twirlingu 2017

·         Mistryně České republiky solo showtwirl 2017

·         7 ocenění Talent Jihočeského kraje (2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2016)

·         Miss Majorette NBTA CZ

·         27 dalších titulů Mistryně České republiky

·         9 dalších titulů Vicemistryně Evropy

·         Několikanásobná Mistryně Čech

Fotografie: http://veronikakadlecova.webnode.cz/fotogalerie/

 

Foto5.jpg

Předpokládané náklady na Mistrovství světa:

Vstupné do haly: 500 NOK (cca 1300,-)
Náklady na dopravu: 6000 Kč
Náklady na ubytování: 3200 NOK (cca 8450,-)
Celkem v hotelu strávím 6 nocí.
Náklady na startovné (3 disciplíny) + porotné: 90 EURO (cca 2250,-)
Ostatní náklady (reprezentační oblečení, pojištění, strava): 2000 Kč

Z požadované částky 10 000 Kč, o kterou žádám, bych pokryla náklady na dopravu, vstupné do haly, startovné a porotné.

Částka, o kterou zde usiluji, nepokryje mé celkové náklady. Samozřejmě pokud máte zájem mne podpořit, suma může převyšovat cílovou (mnou stanovenou) částku.

Pokud se cílová částka nevybere, nebudu se moci soutěže zúčastnit a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.

Všechny odměny budu odesílat po skončení projektu.

Děkuji mnohokrát za každý příspěvek, který mne posune blíže k realizování mého snu!

Veronika

 

Foto2.jpg

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a6.jpg

a7.jpg

a8.jpg

a9.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?