POŠLETE VERONIKU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA | crowdfunding kampaň

POŠLETE VERONIKU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

V ČR je letos neporažena. Veronika Kadlecová má šanci reprezentovat ČR v Norsku na MS v twirlingu. Pomůžete ji poměřit síly s atlety z celého světa?

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V ČR je letos neporažena. Trojnásobná Mistryně ČR 2018 má šanci reprezentovat Česko v norském Lillehammeru na celosvětové soutěži v twirlingu - bez vaší pomoci to ale nedokáže. V uplynulém roce se díky vaší podpoře stala vítězkou Světového poháru 2017. Podpoříte ji i tentokrát? Pomůžete ji poměřit síly s atlety z celého světa přímo ve velkolepé olympijské hale?

--------------------------------

 

Podpořte mou cestu na Mistrovství světa (WORLD CHAMPIONSHIPS - World Federation of National Baton Twirling Associations), které se koná 28.března - 1.dubna 2018 v norském Lillehammeru v olympijské hale. První krok nutný k účasti jsem splnila, na základě VÍTĚZSTVÍ ve všech třech disciplínách na Mistrovství České republiky jsem získala nominace s možností reprezentovat naši zemi.

 

Pomůžete mi utkat se s těmi nejlepšími na světě?

 

Foto3.jpg

Proč přispět?

Bohužel, Twirling není známý a už vůbec ne sponzorovaný sport, proto jsem se rozhodla pokusit se vás oslovit touto formou.

K tomu, abych se mohla nominovat na Mistrovství světa, předcházela dlouhá cesta, několik let práce se zahraničními trenéry, kteří mi pomáhají na cestě k mému neustálému zlepšování. Trénovat se snažím tak často, jak mi to studium na univerzitě dovolí. Nejde-li to každý den, vynahradím si to o víkendech, kdy pracuji i 12 hodin denně a snažím se ze sebe vydat maximum, někdy jsem musela absolvovat také noční tréninky. Nic nedostávám na zlatém podnose a vše si v životě musím sama vybojovat.

Chtěla bych ukázat, co může dokázat obyčejná holka z obyčejné rodiny, která neměla to štěstí a nenarodila se zdravá jako ostatní děti, dokonce jí lékaři nevěřili, že by mohla chodit, natož vrcholově sportovat. Přesto chci ale dokázat, že vše je možné, jen když má člověk pevnou vůli a vášeň pro sport, jako já. Chci ukázat svým mladším svěřencům a nástupkyním, že píle a dřina se vyplácí a nic se nemá nikdy vzdávat.

Z těchto důvodů bych vás, příznivce sportu a tance, požádala o malou či větší finanční pomoc.

Foto1.jpg

Co je to TWIRLING?

Baton Twirling je druh sportu, který kombinuje taneční a gymnastické pohyby s prvky baletu a náčiním - twirlingovou hůlkou. Sport vyžaduje výbornou fyzickou kondici, koordinaci pohybu, flexibilitu, správné držení těla, zvládnutí pozic nohou, rukou, techniku hůlky, smysl pro estetiku a hudební sluch. Twirling se velmi podobá moderní gymnastice.

Více zde: http://veronikakadlecova.webnode.cz/baton-twirling/

Foto4.jpg

Kdo jsem?

Jmenuji se Veronika Kadlecová, bydlím v Českých Budějovicích, je mi 21 let a studuji druhý ročník vysoké školy. Odjakživa mám kladný vztah k tanci a hudbě - mou životní vášní se stal twirling, do kterého dávám celé své srdce. Dnes mám vlastní skupinu a snažím se předávat své zkušenosti mladší generaci. S tímto sportem jsem začala v 5 letech a naplňuje můj život dodnes. Kromě mezinárodních i tuzemských závodů se zúčastňuji také nejrůznějších tanečních festivalů, workshopů a campů v zahraničí. Více o mé cestě odmalička doposud na mém webu: http://veronikakadlecova.webnode.cz/veronika/

!Veronika.jpg

Mé úspěchy

Musím zdůraznit, že bez mých trenérů a především rodičů, kteří mi vždy vyšli maximálně vstříc, když jsem chtěla bojovat a vítězit na soutěžích, bych jen těžko mohla dosáhnout následujících úspěchů. Takže svým způsobem jsou to z velké části také jejich úspěchy.

Vždy bylo mým snem stát na stupních vítězů mezi těmi nejlepšími a ten nejkrásnější pocit přijde, když se to podaří a se slzami v očích hrdě posloucháte státní hymnu, která se na vaši počest rozeznívá arénou.

·         Trojnásobná Mistryně České republiky v twirlingu 2018

·         ZLATÁ medailistka ze SVĚTOVÉHO POHÁRU WBTF – sólo 1B/B 2017 (1.místo z 33 soutěžících)

·         MISTRYNĚ EVROPY 2017 solo showtwirl

·         Dvojnásobná Mistryně Evropy solo a duo showtwirl 2016, Mistryně Evropy solo showtwirl 2014

·         Čtyřnásobná Mistryně České republiky v twirlingu 2017

·         Mistryně České republiky solo showtwirl 2017

·         7 ocenění Talent Jihočeského kraje (2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2016)

·         Miss Majorette NBTA CZ

·         27 dalších titulů Mistryně České republiky

·         9 dalších titulů Vicemistryně Evropy

·         Několikanásobná Mistryně Čech

Fotografie: http://veronikakadlecova.webnode.cz/fotogalerie/

 

Foto5.jpg

Předpokládané náklady na Mistrovství světa:

Vstupné do haly: 500 NOK (cca 1300,-)
Náklady na dopravu: 6000 Kč
Náklady na ubytování: 3200 NOK (cca 8450,-)
Celkem v hotelu strávím 6 nocí.
Náklady na startovné (3 disciplíny) + porotné: 90 EURO (cca 2250,-)
Ostatní náklady (reprezentační oblečení, pojištění, strava): 2000 Kč

Z požadované částky 10 000 Kč, o kterou žádám, bych pokryla náklady na dopravu, vstupné do haly, startovné a porotné.

Částka, o kterou zde usiluji, nepokryje mé celkové náklady. Samozřejmě pokud máte zájem mne podpořit, suma může převyšovat cílovou (mnou stanovenou) částku.

Pokud se cílová částka nevybere, nebudu se moci soutěže zúčastnit a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.

Všechny odměny budu odesílat po skončení projektu.

Děkuji mnohokrát za každý příspěvek, který mne posune blíže k realizování mého snu!

Veronika

 

Foto2.jpg

a1.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a6.jpg

a7.jpg

a8.jpg

a9.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 10 950 Kč (109 %)
  • 109 %
  • 10 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 26 Startérů

Autor projektu

Veronika Kadlecová - obrázek
  • projekt od Veronika Kadlecová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Placka

Přispěj 150 Kč a získej stylovou placku, kterou si můžeš přišpendlit třeba na baťoh. Navíc si můžeš vybrat design, který se ti bude nejvíce líbit - na výběr máš z několika variant ;-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Propiska "TWIRLING"

Přispěj 200 Kč a propiska s nápisem "TWIRLING" je tvá - je zaručeno, že bude psát úplně sama ;-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Placka s magnetem

Přispěj 250 Kč a získej originální placku s magnetem uvnitř - můžeš si plackou ozdobit třeba futra dveří nebo ledničku, no není to super?! A navíc si můžeš vybrat design!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Deníček "I love twirling" + foto s autogramem

Přispěj 300 Kč a získej linkovaný deníček s nápisem "I love twirling" + jako bonus mou fotografii s autogramem, případně věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Deníček, propiska + foto s autogramem

Přispěj 350 Kč a získej linkovaný deníček s nápisem "I love twirling", propisku "TWIRLING" + mou fotku s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Deníček, propiska, placka + foto s autogramem

Přispěj 400 Kč a získej linkovaný deníček s nápisem "I love Twirling", propisku "TWIRLING", placku s designem dle tvého vlastního výběru + mou fotografii s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Samolepky z Mistrovství světa + foto s autogramem

Přispěj 450 Kč a získej samolepky přímo z Mistrovství světa a mou fotografii s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Brožura z Mistrovství světa (PDF) + děkovný mail

Přispěj 500 Kč a získej brožuru z Mistrovství světa v twirlingu v PDF verzi a děkovný e-mail k tomu! Nahlédni, jak probíhalo mistrovství a přečti si mé postřehy!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
550 Kč

Brožura z MS, děkovný mail a foto s autogramem

Přispěj 550 Kč a získej brožuru z Mistrovství světa v twirlingu v PDF verzi, děkovný e-mail a mou fotografii s autogramem a věnováním k tomu! Nahlédni, jak probíhalo mistrovství a přečti si mé postřehy!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Pohled + videopozdrav z Norska

Přispěj 600 Kč a pošlu ti pohled přímo z Norska + natočím před olympijskou halou speciálně pro tebe videopozdrav s poděkováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
650 Kč

Velký plakát s věnováním + jedinečná foto z Norska

Přispěj 650 Kč a získej velký plakát s mou fotografií, autogramem a věnováním + ti pošlu jedinečnou fotografii z Norska!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
700 Kč

Hrnečku vař!

Přispěj 700 Kč a získej krásný a originální hrneček s logem Mistrovství světa a vlajkou Norska + plakát s mou fotografií, autogramem a věnováním! 100% se ti bude z hrnečku pít skvěle!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

Buď v obraze!

Přispěj 750 Kč a získej velký kalendář s mou fotografií, kam si můžeš zaznamenávat vše, abys byl/a zkrátka v obraze ;-) Jako bonus ti zašlu můj plakát s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Stylový vak na záda

Přispěj 800 Kč a získej úplně boží vak na záda (bavlněný, takže fakt paráda!) s nápisem "I love twirling" + obdržíš můj velký plakát s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
850 Kč

Buď na "bedně"

Přispěj 850 Kč a vyzkoušíš si, jaký je to pocit, když se ti na krku houpe bronzová placka ;-) Navíc obdržíš diplom s tvým jménem a logem Mistrovství světa. Pošlu ti také placku s magnetem - design dle tvého výběru + mou fotografii s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
900 Kč

Tištěná brožura z MS, CD s fotkami + má fotografie

Přispěj 900 Kč a získej tištěnou brožuru z Mistrovství světa v twirlingu! Nahlédni, jak probíhalo mistrovství a přečti si mé postřehy! Také si můžeš prohlédnout fotografie z Norska na CD a pošlu ti i mou fotografii s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
950 Kč

Příjemný polštář, propiska "TWIRLING" + má foto

Přispěj 950 Kč a získej příjemný polštářek s nápisem "I love twirling", propisku "TWIRLING" a pošlu ti také mou fotografii s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tílko, propiska, placka + foto s autogramem

Přispěj 1000 Kč a získej twirlingové tílko - design dle tvého výběru (2 varianty zadní strany: logo Mistrovství světa nebo logo světové federace, která MS pořádá). Dále obdržíš propisku s nápisem "TWIRLING", placku opět dle tvého přání a pošlu ti i mou fotografii s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Stříbro cinká!

Přispěj 1500 Kč a získej stříbrnou medaili, diplom s tvým jménem a logem světového šampionátu, velký plakát a mou fotografii s autogramem a věnováním, propisku "TWIRLING" a jedinečnou fotografii z Norska!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Jedeš se mnou!

Přispěj 2000 Kč a nezbyde mi nic jiného, než si tě prostě vzít s sebou! :-) Tvé jméno se objeví na mém sportovním vaku a také na mém tílku. Pošlu ti placku s magnetem dle tvého výběru, propisku s nápisem "TWIRLING" a mou fotografii s autogramem a věnováním!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Jsi zlato!

Přispěj 2500 Kč a vyhraj ZLATOU medaili, diplom s tvým jménem a logem Mistrovství světa. Můžeš si vybrat design tvé placky s magnetem, pošlu ti deníček z kolekce "I love twirling", propisku s nápisem "TWIRLING", fotografii přímo z Norska a také mou foto s autogramem a věnováním na památku!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Vystoupení ZDARMA + plakát, propiska, foto

Přispěj 3000 Kč a vystoupím na tvé akci! Můžeš si vybrat disciplínu, místo, čas. Jako bonus ti pošlu nebo osobně dovezu můj plakát a foto s podpisem a věnováním + propisku s nápisem "TWIRLING"!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
4 000 Kč

Společný trénink, plakát, propiska, foto, brožura

Přispěj 4000 Kč a přijedu na trénink přímo do tvého města! Dojedu kamkoliv, max 6 hodin tréninku. Osobně ti dovezu můj plakát a fotografii s podpisem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING" a tištěnou brožuru z Mistrovství světa! Nahlédni, jak probíhalo mistrovství a přečti si mé postřehy!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Sponzor

Přispěj 5000 Kč a oficiálně se stáváš mým sponzorem! Máš možnost výběru mého vystoupení či tréninku. Získáváš sportovní vak z kolekce "I love Twirling", placku dle tvého výběru, kalendář, velký plakát a mou fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING" a tištěnou brožuru z Mistrovství světa! Nahlédni, jak probíhalo mistrovství a přečti si mé postřehy!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Hlavní sponzor | Beru vše

Přispěj 10 000 Kč a oficiálně se stáváš mým HLAVNÍM sponzorem! Máš možnost výběru mého vystoupení či tréninku. Získáváš sportovní vak z kolekce "I love Twirling", placku dle tvého výběru, kalendář, velký plakát a mou fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING" a tištěnou brožuru z Mistrovství světa! Nahlédni, jak probíhalo mistrovství a přečti si mé postřehy! Pošlu ti také deníček z kolekce "I love Twirling", placku s magnetem, fotografii z Norska + ti natočím videopozdrav před soutěžní halou! Samozřejmě tvé jméno se objeví na mém oblečení, webu i sociálních sítích!!!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit