POŠLETE ČESKOU HUDBU NA MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE! - crowfunding kampaň

POŠLETE ČESKOU HUDBU NA MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽE!

Ráda bych Vás touto cestou požádala o finanční podporu, abych mohla představovat českou hudbu a umění její interpretace na mezinárodních soutěžích!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Umí být hudba cílevědomá, zlobit se, být zamilovaná, cítit vinu a nebo být okouzlující? Určitě! Takovou jí tvoří hudebníci!

Poté, co jsem získala v květnu 2016 1. cenu a titul absolutního vítěze v kategorii duo na soutěži v Itálii a po několika vydařených solových koncertech v létě 2016 jsem získala obrovskou motivaci a chtěla bych ještě více reprezentovat Českou Republiku! Ráda bych se proto v příštím roce zúčastnila 3 mezinárodních hudebních soutěží. 

Ale pouze má snaha nestačí,

Vy mi můžete umožnit mou účast!

plakatA3_jpg_rgb(1).jpg

j.png

14203680_172418066527296_906973478_o.jpg

Potřebuji Vaší pomoc. Vážně.

Jistě si stejně jako já umíte představit, že podpora mě a mých dvou sourozenců je pro rodiče finančně velmi náročná. Rozhodla jsem se obrátit se na Vás s žádostí pomoct mi s možností i nadále představovat českou hudbu a osobité umění české interpretace na mezinárodních hudebních soutěžích!

Vaše finanční podpora mi umožní zůčastnit se a tak i reprezentovat Českou Republiku v roce 2017 na těchto soutěžích:

Mezinárodní houslová soutěž mistra Josefa Muziky, ČR

International Music Competition of Bohdan Warchal “TALENTS FOR EUROPE“, Slovensko

International Music Competition “EUTERPE“ , Itálie

Celá tato částka by uhradila hlavně vstupní poplatky na soutěže, bez kterých by má účast nebyla možná, dopravu a ubytování.

Čeho už jsem dosáhla?

Hudebních soutěží se účastním už od svých 8 let, a tak mám za sebou úspěchů celou řadu. V roce 2008 jsem poprvé vystoupila na houslové soutěži Plzenecké housličky a získala jsem 2. cenu. V roce 2009 jsem získala 1. cenu na hudební soutěži Konzervatoře Plzeň. V roce 2014 jsem získala 1. cenu na hudebním festivalu Fireworks of Talents v Praze. A tento rok jsem se vrátila z mezinárodní hudební soutěže EUTERPE v Itálii s 1. cenou a titulem absolutního vítěze v kategorii duo. Mimo soutěže také vystupuji na koncertech po celé Evropě (Česká Republika, Slovensko, Německo, Francie, Ukrajina, Montenegro...). Mým zatím největším úspěchem bylo ocenění od Evropské Unie Umění, stala jsem se první držitelkou ceny  European Award for Talented Youth 2016 a získala jsem bronzovou sošku „PATTI“.

Euu předání.jpg

14075003_162377930864643_2015293264_o.jpg

 

 Podpořte mě!

Ráda bych na soutěžích představovala českou hudbu a v neposlední řadě prezentovala Pražskou konzervatoř a Českou Republiku ve světě.

S Vaší pomocí mi bude umožněno se zúčastnit prestižních soutěží!

 

Budu Vám vděčná za Vaší pozornost a každou korunu. Předem Vám moc děkuji!

Co si o tomto projektu myslíte?