Startovač - financování projektů

Pošlete akvabely do Svaté země - crowfunding kampaň

Novinky - Pošlete akvabely do Svaté země

Největší závod starších žákyň, na kterém se lze předvést - Mediterranean Cup v Izraeli. Pomozte českým šampionkám reprezentovat Českou republiku.

Ostatní
Dnes se vracíme z mezinárodních závodů v Madridu, kterých jsme se účastnily s našim domovským týmem. A nejedeme s prázdnou :) Celý tým posbíral řadu medailí, nám přibyde ve sbírce jedna stříbrná za kombinovanou sestavu. Do sbírky nám přibyla další medaile! Obrázek

Už nyní víme, že náš projekt byl díky Vám úspěšný, za což Vám nesmírně děkujeme! Sbírka bude ukončena v pondělí v 11h, takže stále dost času na to, abychom částku případně ještě navýšili :)

Děkujeme všem za pomoc, ale neloučíme se :) Průběh naší cesty a samotných závodů můžete sledovat na veřejné facebookové stránce https://www.facebook.com/Na%C5%A1e-cesta-do-Izraele-512023285655432/?fref=ts

Česko jede :)

Mezinárodní závod ve Vídni se nám vydařil. Vyhrály jsme !!! Česko jede :) Obrázek

Tento víkend jsme měly poprvé možnost vyzkoušet si naši reprezentační sestavu a sice na mezinárodním závodě Austria Open 2016 ve Vídni. Týmový závod jsme vyhrály a navíc s náskokem 7 bodů za druhým týmem ze Slovenska :)

Atmosféra byla skvělá, jak lze vidět na videu a skvělá byla i výhra - obří rohlík :D

Z umístění máme velkou radost, stejně tak z 95% vybrané částky. Děkujeme za Vaši podporu! Teď už to vypadá, že nejen Česko jede, ale i my pojedeme .. do Izraele!!! :)

Jak už jsme zmiňovaly v projektu, naše cílová částka je rovna polovině nákladů na naši cestu. Vybrání této částky je rozhodující pro to, abychom na závod odjely všechny. Pokud se nám podaří vybrat více, budeme z těchto peněz hradit nejen náklady na cestu, ale i pořízení rozplavbových plavek a dalších nezbytností. Takže hrajeme dál!

S příští zprávou se ozveme ze závodů v Madridu, kam za pár dní odlétáme spolu s našim domovským týmem TJ Tesla Brno.

Vybráno 89% !!!

Strašně moc děkujeme našim Startérům za vybraných 89%!!! Jste nejúžasnější!! A abyste viděli, že nezahálíme, posíláme pár fotek z našeho soustředění, tentokrát ve Strakonicích :) Vybráno 89% !!! Obrázek

Začala letní sezona a tak když to jde, dáváme přednost tréninkům ve venkovním bazénu. A ve Strakonicích to teď o víkendu šlo :)

Má to však i svoje slabší stránky. Už po třech dnech máme takto krásně vypálená záda. A to se raději neukazujeme zepředu. Není totiž nad bílé bříško a vypálené plavecké brýle :D

Na tomto soustředění ladíme formu na závody ve Vídni, které se konají 4.-5.6.. Tam se předvedeme poprvé s naší týmovou sestavou. Držte nám palce! :)