Poslední cestovatelská kniha Kterak jsme žehrali… - crowfunding kampaň

Podpořit - Poslední cestovatelská kniha Kterak jsme žehrali…

Podpořte vznik poslední knihy naší cestovatelské série tím, že si ji koupíte! Železniční dvojdíl píšeme už léta - bez vás ho dokončit nezvládneme!

Knihy

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

80 Kč Elektronická kniha

Nemáte doma místo v knihovně a nebo jste chudí studenti a nemáte ani knihovnu? Kupte si e-knihu! V elektronickém formátu nenabízíme pouze novou knihu, ale můžete si objednat i některý ze starších dvojdílů, pokud to uvedete do poznámky (1+2, 3+4, 6+7). Když bude poznámka prázdná, pošleme vám automaticky poslední dvojdíl, tedy knížku, kterou právě tvoříme.

Počet dostupných odměn: 100/100

Podpořit projekt

150 Kč Audiokniha

Nebaví vás číst? Chcete si naše zážitky poslechnout během cesty autem nebo při sportu? Kupte si audioknihu namluvenou samotnými autory!
Tato odměna vznikne pouze v případě, že o ni projeví zájem alespoň 10 lidí. V opačném případě vás zkontaktujeme a domluvíme se na dalším postupu.

Počet dostupných odměn: 99/100

Podpořit projekt

200 Kč Kniha s měkkou vazbou

Nejekonomičtější možnost, jak získat fyzickou kopii tohoto literárního skvostu a zároveň i dobrý pocit, že jste byli u toho!

Počet dostupných odměn: 99/100

Podpořit projekt

250 Kč Kniha s měkkou vazbou + věnování a podpisy autorů

Tady už je možné začít hovořit o podpoře projektu. Pokud se vám naše knížky líbí nebo předpokládáte, že minimálně tahle bude, kupte si ji i s našimi podpisy a věnováním! Až budeme jednou slavní, bude vám ji každý závidět.

Počet dostupných odměn: 90/100

Podpořit projekt

250 Kč Starší kniha ze série - měkká vazba

Pokud ještě nemáte některou z knih, které jsme vydali dříve, můžete si ji tímto způsobem objednat. Do poznámky prosím uveďte o který dvojdíl máte zájem (1+2, 3+4, 6+7).

Počet dostupných odměn: 99/100

Podpořit projekt

350 Kč Kniha s pevnou vazbou

Nestačí vám knížku jen mít, ale chcete ji často i číst? Pevná vazba je skvělá na obojí! Zaručí vám výborný čtenářský zážitek a krásně se vyjímá v domácí knihovně.

Počet dostupných odměn: 100/100

Podpořit projekt

400 Kč Kniha s pevnou vazbou + věnování a podpisy autorů

Tato odměna kombinuje to nejlepší z nejlepších! Získáte naši novou knihu v kvalitní pevné vazbě a zároveň tím celý projekt podpoříte. Osobní věnování s podpisy autorů zvěční váš záslužný čin.

Počet dostupných odměn: 98/100

Podpořit projekt

750 Kč Všechny 4 knihy s měkkou vazbou

S vydáním této poslední knihy se vám naskýtá jedinečná šance mít v knihovně celou kompletní sérii! Že ještě nemáte ani jeden díl? Nevadí, kupte si rovnou celý komplet za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Počet dostupných odměn: 40/50

Podpořit projekt

1 500 Kč Cestovatelská přednáška

Baví vás naše knížky a rádi byste svoje nadšení sdíleli i s přáteli? Pak můžete pozvat některé z autorů knihy, aby vám popovídali o svých zážitcích osobně.

Počet dostupných odměn: 5/5

Podpořit projekt