POPULÁRNÍ TIBETSKÝ ZPĚVÁK NA FESTIVALU EASTERN TUNES - crowfunding kampaň

Novinky - POPULÁRNÍ TIBETSKÝ ZPĚVÁK NA FESTIVALU EASTERN TUNES

Staňte se patronem festivalu současné asijské hudby Eastern Tunes, 22. 7. 2017, a pomozte zajistit letenku pro tibetského zpěváka Goloka Gyaltsena!

Hudba

Zatím do Pekingu

Do dalekého grasslandu přichází jaro a Golok Gyaltsen pomalu balí kufry...zatím by se dostal do Pekingu. Pomozte nám, aby mohl dorazit až do Mikulášovic! Zatím do Pekingu Obrázek

Golok Gyatsen, zpěvák ze stepí východního Tibetu, se chystá na letošní festival asijské hudby a kultury Eastern Tunes do Mikulášovic na Šluknovsku 22.7.2017.

Děkujeme, že přispíváte na letenku. Zatím jsme s už s Vaší pomocí vybrali na cestu do Pekingu, což je skvělé, ale kus cesty ještě schází.
Neumdlévejte a pomozte dle svých možností. Za odměnu si vyberte něco hezkého, například přespání v tibetském stanu...


Děkujeme!

Nejsem troškař

Nejste troškaři a hledáte odměnu vašeho formátu? Právě pro vás je to odměna Mecenáš a jako poděkování na vás čeká krásný skleněný objekt od firmy Ajeto spol. s r.o. Czech Glass Craft. Neváhejte! Nejsem troškař Obrázek

Nejste troškaři a hledáte odměnu vašeho formátu? Právě pro vás je to odměna Mecenáš a jako poděkování na vás čeká krásný skleněný objekt od firmy Ajeto spol. s r.o. Czech Glass Craft vyrábějící tradiční české sklo včetně luxusního a exkluzivního od světoznámých designérů a sklářů. Neváhejte!

Voňavá odměna

Rádi byste nás podpořili a váháte při výběru odměny? Zkuste třeba jedno z krásných, voňavých a čistě přírodních mýdel z mydlárny Rubens z Růžové v srdci Českého Švýcarska! Voňavá odměna Obrázek

Rádi byste nás podpořili a váháte při výběru odměny? Zkuste třeba jedno z krásných, voňavých a čistě přírodních mýdel z mydlárny Rubens z Růžové v srdci Českého Švýcarska! Tuto odměnu najdete pod heslem "Vstupenka na festival a regionální produkt" a nebude vás stát víc než 600 Kč. Vybírejte, počet těchto voňavých kousků je omezený!