Pomozte otevřít další vegerestauraci Dhaba Beas! - crowfunding kampaň

Pomozte otevřít další vegerestauraci Dhaba Beas!

Chceme si ověřit, že otevřít další Dhabu má smysl. Nechceme vaše peníze za nic – dostanete chutné odměny k projezení v jakékoliv Dhabě a mnohem víc!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Chceme si ověřit, že Praha chce další Dhabu

Aktuálně je v Praze 10 poboček vegetariánského občerstvení Dhaba Beas a k tomu jedna vegetariánská kavárna. Začínali jsme úplně od nuly a nyní provozujeme řetězec vegetariánských jídelen. Nejde ale jenom o tohle, máme řadu fanoušků a lidí, pro které vegetariánské jídlo není jen zpestřením jídelníčku, ale je to i životní postoj.

 

Nyní chceme otevřít další Dhabu a dát možnost zdravého a etického stravování i v další části Prahy. Vy, co Dhabu znáte a již ji pravidelně navštěvujete, moc dobře znáte naše hodnoty i nároky na kvalitu potravin. To všechno chceme šířit dál.

 

Jako odměnu dostanete zvýhodněné vouchery na jídlo a přihodíme pár zážitků

Díky kampani na Startovači si chceme ověřit, že právě vy, naši fanoušci a zákazníci, vidíte v našem snažení smysl. Pokud vybereme 500 tisíc Kč, dostaneme jasnou odpověď.  Samozřejmě, otevření nové jídelny vyžaduje mnohem víc financí, ale tohle je pro nás důležitý impuls.

 

Startovač bereme jako možnost získat peníze, ale i příležitost odměnit naše fanoušky - formou výhodných slev a zajímavých zážitků. Pokud k nám chodíte pravidelně, díky podpoře na Startovači ušetříte. A navíc pomůžete posunout poselství vegetariánství a Dhaba Beas dál.

 

 

dhababeas_cesta.png

 Obrázek: 500 tisíc Kč, potažmo 800 tisíc Kč, to je dlouhá cesta,

ale věříme, že to s vaší pomocí zvládneme.

 

Startovač je odrazem pro náš věrnostní klub

Společně s novou Dhabou Beas pak máme ještě jeden plán. Vás, kteří u nás jíte několikrát týdně, je doopravdy hodně. Aktuálně jsme neměli systém, jak se vám za pravidelné návštěvy odvděčit. Teď to řešíme Startovačem. Pokud společně vybereme 800 tisíc, kromě nové pobočky Dhaba Beas nakoupíme i nové platební terminály a rozjedeme věrnostní klub.

 

Chtěli bychom vám nabídnout jednoduché a moderní řešení, žádné papírky a stravenky, ale věrnostní klub s klubovými kartami, kam si můžete sami dobíjet kredity a podle jejich množství dosáhnete na jasně definované slevy. Velikost vaší slevy se bude odvíjet od částky, kterou si kartu nabijete.

 

 

dhababeas_poukaz.png

Obrázek: ilustrační obrázek naší Dhaba Beas poukázky.
Schválně má hodnotu 100 Kč, aby se vám s ní dobře platilo.

 

Získejte jídlo zdarma nebo lístky na koncert Lake Malawi

V rámci odměn můžete najít spoustu zajímavého. Věříme, že naši pravidelní návštěvníci nejvíce ocení poukázky. V různých odměnách je jich různé množství a tím pádem různá výsledná sleva. Hlavní ale je, že každá poukázka má hodnotu 100 Kč. To je tak akorát, abyste se za ní najedli, případně ji použili dohromady s normálními penězi. Na tyto papírové poukázky nicméně nevracíme.

 

Mezi dalšími odměnami najdete třeba klasické indické tácy. Přesně takové, jaké najdete v Indii nebo v našich pobočkách. V rámci odměn pak takový tác můžete mít i doma. Poslouží jak pro jednoho, tak i pro více lidí, kteří chtějí různě ochutnávat. A u tácu nekončíme, nabízíme i služby našeho šéfkuchaře - jídlo za vámi přivezeme a nebo přivezeme přímo jeho se všemi potřebnými potravinami, aby vám doma uvařil parádní vegevečeři pro cca. 10 lidí.

 

A kromě kulinářských zážitků nabízíme i ty kulturní. Můžete totiž získat nádherný obraz, který namaloval malíř Miloš Vacík a visí v pobočce Dhaba Beas Na Poříčí. Případně získáte 2 lístky na koncert kapely Lake Malawi, který proběhne v naší pobočce v Nuslích a to 23. 7. 2018 společně s britskou skupinou Banfi.

 

 

dhababeas_tac.png

Obrázek: Jako odměnu můžete získat slevu na jídlo nebo náš typický tác!

 

Jak nakládat s poukázkami včetně té doživotní

V rámci odměn nabízíme poukázky v hodnotě 100 Kč. Ty klidně můžete využít sami nebo je rozdat svým příbuzným či přátelům. V případě ročních a celoživotní konzumace obdržíte speciální certifikát a tato odměna je nepřenosná - týká se tedy jen nákupu jídla pro Vás. Z toho důvodu vám vytvoříme nepřenosný průkaz se jménem a fotografií, kterým se vždy prokážete k čerpání dané odměny.

 

 

2.png

 

Vaše místo na zdi přispěvatelů

Mít svůj obličej a jméno u projektu, který jste podpořili, to je populární a hezká crowdfundingová odměna. Ani my nejsme vyjímkou a v rámci odměn dáme šanci podporovatelům, aby byli součástí naší nové restaurace. V rámci nového prostoru vyčleníme jedno místo - zeď, kam umístíme vaše fotky se jménem. O fotky vás poprosíme po skončení kampaně, ideálně poprosíme fotku přímo vás (vašeho obličeje).

 

Kdo za tím stojí

Jmenuji se Tomáš Dudka a vždy pro mně bylo důležité dělat věci, které dávají smysl a nemají v sobě vnitřní rozpor. A nabízet ostatním lidem vegetariánské jídlo mi toto skvěle splňuje.

 

Jmenuji se Tomáš Kapek. Mám rád hudbu a vegetariánskou kuchyni. Mám to štěstí, že se mohu živit obojím. Můj koníček? Pozorovat život.......

 

 

3.png

 

Co se stane, až peníze vybereme

Jakmile skončí Startovač, začneme řešit odměny - slevové kupóny, tácy… To je náš plán na léto: poskytnout vám, co jste nám pomohli, odměny, které můžete začít okamžitě čerpat. S dodáním odměn počítáme do 31. srpna 2018. Odměny budou k dispozici na vybraných pobočkách Dhaba Beas.

 

Pokud jde ale o poukázky, ty budete moci využít kdekoliv. Nejen v plánované obočce Dhaba Beas, kterou díky vám otevřeme, ale na všech deseti místech, která jsou dnes v Praze k dispozici a těší se na vaši návštěvu.

Co si o tomto projektu myslíte?