Pomozte naší kapele dostat se blíže k fanouškům - crowfunding kampaň

Pomozte naší kapele dostat se blíže k fanouškům

Jsme crossoverová kapela CHAOS IN HEAD z Uherského Brodu a chtěli bychom se prosadit v celé ČR a SR, ale bez kapelní dodávky to nebude lehké...

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Vážení přátelé a fanoušci rockové muziky.

Kapela Chaos In Head slaví v letošním roce 25 let od svého založení. K tomuto výročí jsme se rozhodli pořídit si "nové" kapelní auto (samozřejmě z bazaru), protože ho opravdu už potřebujeme. Původní už nám dosluhuje... ale není divu, když s námi jezdí už přes dvacet let. Také se nám stalo, že jsme vůbec nedojeli na vystoupení do Čech, protože auto v polovině cesty vypovědělo službu. Hudba je náš život a našim snem je objet celou Českou a Slovenskou republiku a zahrát všem našim fanouškům.

Jsme hudební kapela se svou vlastní tvorbou a veškerou činnost (např. vydání CD, natočení videoklipu, pronájem zkušebny, ...) si financujeme ze svých vlastních prostředků. Pořízení "nové" kapelní dodávky, i když koncertujeme docela často a veškeré finance vkládáme zpět do kapely, je velkým výdajem.

Třetinu částky na dodávku jsme získali z vlastních zdrojů a s pomocí kamarádů, ale stále nám velká suma schází.

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli zkusit štěstí pomocí STARTOVAČE. V případě, že jsme vás zaujali, budeme rádi za každou korunu.

 

 

Pokud by se nám podařila vybrat cílová částka, budeme moc potěšeni. V případě získání vyšší částky, investujeme peníze do vydání nového videoklipu. Pokud se nepodaří vybrat cílová částka, nemusíte zoufat, STARTOVAČ zaručuje, že všechny příspěvky se vrátí zpět na vaše konta.

 

markett.jpg

 

Každého z vás, kdo nám pomůže dosáhnout našeho cíle a bude se s námi chtít setkat, rádi přivítáme kdekoliv na našich koncertech.

 

_DSC1803.jpg

 

Pokud se chcete zeptat na cokoliv kolem STARTOVAČE nebo co se týká naší kapely, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu manager.chaos@seznam.cz nebo prostřednictvím facebookového profilu CHAOSINHEAD, popř. telefonicky +420 777 400 915.

 

markett2.jpg

 

Děkujeme vám všem za podporu!

Kopec, Chorche, Richie a Markett

 

Co si o tomto projektu myslíte?