startovac.jpg

Pomozte na svět nové knize a CD Jakuba CERMAQUE Knihy

Básník a písničkář Cermaque (Jakub Čermák) vydává novou sbírku poezie doprovozenou akustickým CD.

Pomozte na svět nové knize a CD Jakuba CERMAQUE

Vybráno40 143 Kč(124 %)

124 %
32 323 Kčpožadováno
87startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

O KNÍŽCE "Středohoří"

Knížka Středohoří je především o paměti. O paměti Sudet, o paměti krajiny, o paměti mojí, paměti děravé, prochlastané i obluzující. O otcovství, rozvodech, erupcích, horách a vůbec o místech. O lásce, která zvítězí jen, když bude pravdou. O středohořích. Vždycky hoříme od středu. Knížka bude mít sedm černobílých ilustrací, červený přebal a formát tak akorát do tulácké torny. Redakce se ujal básník Jonáš Hájek. Od vydání mojí poslední sbírky uplynulo sedm let, nějak jsem ani s žádnou další nepočítal, ale poslední výkrutě života mi přinesly zásadně nové zkušenosti a témata, se kterými jsem se neuměl vyrovnat lépe než poezií.

O CD "Teorie dospělosti"

Část písní, které jsem vybral na desku, vznikala souběžně s knížkou, část je o něco starší, ale stejně visí na stejné oprátce. Přijde mi, že ta knížka s CDčkem do sebe zvláštně přeznívají. Dva formáty, dva úhly pohledu, dva způsoby čtení. Oproti předchozím CD jsem šel tentokrát cestou úplného hudebního minimalismu, aranže až na pár detailů skoro nebudou, živost by měla odpovídat tomu, jak v posledních letech nejčastěji vystupuju koncertně: sám se svojí šestnáct let starou kytarou z bazaru Chuanitou. O zvuk se nicméně opět stará zvukařský fenomén Ondřej Ježek, takže nečekejte nic odbytého. Desku ke knížce přiložím jen jako odkaz ke stažení. Nějak mi ten plast už přišel navíc.

O MNĚ

Jsem Jakub Čermák, básník, režisér, písničkář vystupující jako Cermaque, táta čtyřleté Agátky. Vydal jsem zatím 3 básnické sbírky, knížku pro děti Do vesmíru!, která získala ocenění 3. nejkrásnější dětská kniha roku 2017, a 8 studiových alb, dvě poslední byly nominovány na cenu Anděl v kategoricích Alternativa a Folk.

Vybráno40 143 Kč(124 %)

124 %
32 323 Kčpožadováno
87startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuCermaque

Odměny

66 KčKnížka Středohoří v PDF

Knížku STŘEDOHOŘÍ vám pošlu na e-mail ve formátu PDF.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

130 KčAudiokniha Středohoří v mp3

Pošlu vám e-mailem mnou načtenou knížku Středohoří v mp3.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

150 Kčdownload CD TEORIE DOSPĚLOSTI v mp3 kvalitě

Pošlu Vám odkaz, na kterém si můžete novou desku TEORIE DOSPĚLOSTI stáhnout v mp3 kvalitě.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 Kčdownload CD TEORIE DOSPĚLOSTI / *wav nebo *.flac

Pošlu Vám odkaz, na kterém si můžete novou desku TEORIE DOSPĚLOSTI stáhnout v plné kvalitě (flac či wav).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

220 KčCD Teorie dospělosti + audiokniha Středohoří v mp3

Na Vámi uvedený e-mail pošlu CD Teorie dospělosti + audioknihu Středohoří v mp3.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

270 Kčknížka STŘEDOHOŘÍ (osobní odběr) + download CD

Knížku STŘEDOHOŘÍ s věnováním vám předám na kterémkoliv koncertě, případně po domluvě v Praze, ideálně v okolí Vršovic. Nové CD TEORIE DOSPĚLOSTI vám pošlu jako odkaz na download.

Počet dostupných odměn: 22/50

Odměna nedostupná

300 KčVstupenka na křest knihy Středohoří + download CD

Vaše jméno bude uvedeno na guest-listu podzimního křtu knížky. + Vám pošlu CD Teorie dospělosti ke stažení v *.mp3

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 Kčknížka STŘEDOHOŘÍ (poštou) + download CD

Knížku STŘEDOHOŘÍ s věnováním vám pošlu na vámi uvedenou adresu. Nové CD TEORIE DOSPĚLOSTI vám pošlu jako odkaz na download.

Počet dostupných odměn: 26/50

Odměna nedostupná

490 Kč2 knížky Středohoří (osobní odběr) + download CD

2 knížky STŘEDOHOŘÍ s věnováním vám předám na kterémkoliv koncertě, případně po domluvě v Praze, ideálně v okolí Vršovic. Nové CD TEORIE DOSPĚLOSTI vám pošlu jako odkaz na download.

Počet dostupných odměn: 17/20

Odměna nedostupná

500 Kč2 libovolné desky a 2 dema od CERMAQUE v mp3

Vyberte si 2 z mých dosud vydaných desek a 2 z mých demoalv a pošlu Vám odkaz, kde si je můžete stáhnout v el. podobě. Vybírat můžete z alb: - Krajiny bez rytíře - Přítel holubů - Dům slzí - Démon v Paříži - Divozemí - Rodinné album - Gravitace - Neboj - Teorie dospělosti + + z demoalb - Bubáci a hastrmani - Demo(n) v Jakubu I - Demo(n) v Jakubu II - Tolik srdcí - Demo(n) v Jakubu III - Hubolamy

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

550 Kč2 knížky STŘEDOHOŘÍ (poštou) + download CD

2 knížky STŘEDOHOŘÍ s věnováním vám pošlu na vámi uvedenou adresu. Nové CD TEORIE DOSPĚLOSTI vám pošlu jako odkaz na download.

Počet dostupných odměn: 19/20

Odměna nedostupná

750 KčKnížka Středohoří + CD Neboj a Gravitace (odběr)

Na kterémkoliv koncertě, případně po domluvě v Praze, ideálně v okolí Vršovic, vám předám: - knížku STŘEDOHOŘÍ s věnováním - 1 ks CD Cermaque: Neboj - 1 ks CD Cermaque&Iamme: Gravitace + pošlu download CD Teorie dospělosti ne e-mail

Počet dostupných odměn: 9/10

Odměna nedostupná

800 KčKnížka Středohoří + CD Neboj a Gravitace (poštou)

Na Vámi uvedenou adresu pošlu poštou: - knížku STŘEDOHOŘÍ s věnováním - 1 ks CD Cermaque: Neboj - 1 ks CD Cermaque&Iamme: Gravitace + pošlu download CD Teorie dospělosti na e-mail

Počet dostupných odměn: 8/10

Odměna nedostupná

1 800 KčKompletní diskografie Cermaque v mp3, včetně rarit

Pošlu Vám odkaz, na kterém si můžete stáhnout mou kompletní diskografii, včetně demoalb a raritních nahrávek - Krajiny bez rytíře - Přítel holubů - Dům slzí - Démon v Paříži - Divozemí - Rodinné album - Gravitace - Neboj - Teorie dospělosti + - Demo(n) v Jakubu I - Demo(n) v Jakubu II - Tolik srdcí - Demo(n) v Jakubu III - Hubolamy + ​raritní nahrávky + PDF s knížkou Středohoří

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

6 000 KčKoncert a večeře až pro 4 hosty u mě na terase

Uvařím vám 3chodovou večeři a zahraju soukromý koncert u sebe doma v pražských Vršovicích. Přijít můžete až ve 4 lidech.

Počet dostupných odměn: 4/4

Odměna nedostupná

7 000 KčKoncert u vás doma + knížka + nové CD

Přijedu k vám domů (v rámci ČR) a zahraju soukromý koncert (můžete si sami napsat o preferované písně, pokud je budu umět, rád je zařadím do playslistu). Návdavkem dostanete i knížku s věnováním a download CD Teorie dospělosti v mp3.

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná

10 000 KčPoděkování v knize + kompletní diskografie v mp3

V knížce budete s poděkováním uvedeni jako donoři. + Dostanete 3 knížky Středohoří s věnováním. + Pošlu Vám odkaz, na kterém si můžete stáhnout mou kompletní diskografii, včetně demoalb a raritních nahrávek - Krajiny bez rytíře - Přítel holubů - Dům slzí - Démon v Paříži - Divozemí - Rodinné album - Gravitace - Neboj - Teorie dospělosti + - Demo(n) v Jakubu I - Demo(n) v Jakubu II - Tolik srdcí - Demo(n) v Jakubu III - Hubolamy + ​raritní nahrávky + PDF s knížkou Středohoří

Počet dostupných odměn: 3/3

Odměna nedostupná

32 323 KčDoživotní vstup na mé koncerty + cokoli z odměn

Vaše jméno bude napsáno na všech guest-listech mých koncertů na věky věků. A k tomu si vyberte kteroukoliv z ostatních odměn, klidně všechny.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná