Pomozte kapele Jinan natočit první videoklip - crowfunding kampaň

Pomozte kapele Jinan natočit první videoklip

Vydali jsme první cdčko Zvláštní místo na radost. Ale co jsou písničky bez videa? Pomozte nám ho natočit!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo jsme a co máme za sebou?

Jsme pětičlenná kapela, 6 dětí a pes. Hrajeme spolu už čtyři roky. Více než rok před rokem jsme se rozhodli natočit cdčko. Celé ho natočit a vydat nám vzalo hodně sil, ale když konečně v prosinci vyšlo pod názvem Zvláštní místo na radost, cítili jsme se jako v ráji. Písně mají originální text i melodii a pracujeme také na hravém aranžmá. V blízké době bychom rádi uspořádali jeho křest, pokud to situace dovolí. 

Proč hrajeme kitchen pop?

V hudební branži se často setkáváme s otázkou "a co hrajete za styl?". Nikdy nevíme, co odpovědět. Komu se naše hudba podobá? Koho nám to připomíná? No těžko říct, když hrajete vlastní věci. Proto jsme z legrace vytvořili vlastní hudební žánr a nazvali ho kitchen pop, protože často zkoušíme u někoho v kuchyni (a že už jsme těch domácností prošli).

Kam se teď vydat?

K dobré písničce patří i vizuální stránka - videoklip. A ten ještě žádný nemáme. Cd  jsme vydali na vlastní náklady, koncertovat nemůžeme. A tak nás napadlo požádat o pomoc vás. PROSTĚ CHCEME NATOČIT VIDEOKLIP! :-)

Co získáte, když nás podpoříte? 

Vymysleli jsme pro vás odměny tak, abyste nás mohli poznat i osobně. Pozvěte nás do své kuchyně, kde pro vás můžeme zahrát osobní a osobitý koncert, nebo si vyberte z dalších lákavých zážitků, které přesahují hudbu - výroba vařečky s Jirkou, naším kytaristou, zajímavý výlet či setkání s africkými rytmy s Radkem aj. (mrkněte do sekce odměny). Kromě věcí, které si můžete koupit, nabízíme i osobní originální zážitky a setkání s námi. 

Zvláštní místo na radost

Co si o tomto projektu myslíte?