Pomozte DĚDKŮM  do tiskárny! - crowfunding kampaň

Novinky - Pomozte DĚDKŮM do tiskárny!

Poe, Apollinaire, Kipling, Blake. HAVRAN, ZÓNA, KDYŽ, TYGR. To nejlepší z poezie. DĚDCI.

Knihy
Dokázali jste to a DĚDCI míří do tiskárny! Patří vám všem ohromné díky... A pak je tu pár důležitých drobností, které je potřeba vyřešit, než kampaň skončí: Poslední - trochu organizační... Obrázek

Moc prosíme všechny dárce, kteří si vybrali odměnu a neuvedli svou adresu, aby nám ji poslali na saturninovaobyvacilod@gmail.com. Zároveň prosíme ty dárce, kteří si vybrali odměnu a věnovali dvojnásobek požadované částky nebo více, aby nám na tentýž mail napsali, kolik si přejí kusů dané odměny. Moc děkujeme!

A ještě něco:

Projekt DĚDCI aneb Oprášená nádhera je projektem Saturninovy obývací lodi, která by ráda byla platformou k hecování a propojování tvůrčích bytostí. Za tím účelem Loď vyhlašuje básnická klání, vymýšlí zhůvěřilosti, jako jsou DĚDCI, a ve svém Kulatém okénku vystavuje počiny známých i neznámých tvůrců.

Pokud byste chtěli podpořit také další projekty Lodi, máte k tomu příležitost rovněž na Startovači, Saturninova obývací loď tu má průběžnou kampaň Patron, jejíž výtěžek se vyplácí měsíčně a je tu možnost přispívat pravidelně. I malá částka může znamenat velký pokrok, například pokud jde o software nebo podporu začínajících tvůrců. Proto vás prosíme – prohlédněte si naše stránky i naši kampaň a – bude-li se vám to líbit, přidejte se k našim patronům. Odkazy najdete níže.

Ještě jednou (a ještě nastotisíckrát) vám děkujeme za DĚDKY a doufáme, že vám oni i naše Loď ještě udělají hodně radosti.

 

Díky Vám všem! Vaše neuvěřitelná podpora dostane DĚDKY do tiskárny - a dokonce zbude i něco málo pro výtvarníky! 113 % - jste neskuteční! Obrázek

Je vybráno!

Zbývá ještě pár hodin, ale grafika už teď ukazuje fantastických 113 % požadované částky. Všichni jste vyhráli, dárcové naši milí, splnili jste vrchovatě výzvu a pomohli jste DĚDKŮM do tiskárny, navíc za to NAVÍC můžeme aspoň krapet odměnit naše fantastický výtvarníky, kteří počítali s tím, že tak skvělou práci odvádějí pro bono...

DĚDCI  se vám za to odvděčí svou transformací ve skutečné knížky, kterými budete už brzy moci listovat. A věřím, že už teď vám k tomu přidali kus naděje a inspirace. A to je formát, který má tendenci na sebe vázat další svého druhu. Takže se těšte! Na DĚDKY - i na to, co vám ještě přinesou, aniž jste to tušili.

Děkujeme!

 

Všech sedm vzkazů v lahvi už našlo svého adresáta. Přidáváme proto ještě sedm, bude nám ctí je smolit pro fandy DĚDKŮ a básní. A nemáme dost slov díků za vaši neuvěřitelnou podporu a rytířské činy. Ještě sedm vzkazů v lahvi Obrázek

Tahle kampaň je pro nás velkým poučením.

O neztrácení naděje, o důvěře v dobré věci, o ale fakt ani trochu nevymírajícím rytířství, o lidech, o inspiraci a o úžasných cvocích.

Nemůžu si pomoct, DĚDCI se ještě nevyklubali - a už přinesli tolik dobrého...

Takže - díky, DĚDCI! A díky vy všichni!