Pomněnky Šlapanov v boji o titul ME 2017 - crowfunding kampaň

Pomněnky Šlapanov v boji o titul ME 2017

Podpořte nás v tomto projektu, jedná se o naší účasti na ME, které se bude konat v září 2017 ve Slovinsku, ve městě Laško.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jsme tým mažoretek z malé vesničky Šlapanov na Vysočině. V letošní soutěžní sezóně jsme se mimo jiné úspěšně kvalifikovaly do finálového kola na MČR, kde jsme získaly postup na Mistrovství Evropy 2017 do Slovinka. ME se bude konat ve dnech 7. - 10. 9. 2017. Toto mistrovství pro nás vbude velice finančně náročné, proto žádáme o finanční podporu. Budeme rády za každý Váš příspěvek.

 

 

Proč podpořit právě nás?

Než jsme se probojovaly na ME, musely jsme se nejdříve kvalifikovat v základním kole, zde jsme obdržely 1. místo a postup na MČR do Jaroměře. V Jaroměři jsme si začátkem června ve velké konkurenci 10 souborů vybojovaly dvojnásobný titul Mistra ČR a zároveň, tak získaly postup na ME. Na to, že bychom se probojovaly až tak daleko, jsme ani nepomyslely. Když jsme začínaly před osmi roky s tímto sportem, nikdy by nás ani ve snu nenapadlo, že bychom se někdy mohly účastnit této soutěže na evropské úrovni, proto pokud podpoříte právě náš projekt, pomůžete nám mažoretkám z malé vesničky splnit si náš sen. Poctivě trénujeme několik hodin týdně, před důležitou soutěží máme i jednodenní soustředění, účastníme se různých mažoretkových seminářů, táborů a baletních průprav. Všechny jsme do tohoto sportu plně zapáleny, hůlka jakoby se za těch pár let pro nás stala nepostradatelnou součástí našeho běžného života. Jsou mezi námi i tací, kteří s hůlkou chodily spát. Budeme rády, když nás v našem projektu podpoříte a umožníte nám být v září součástí mažoretkové výpravy, která pojede reprezentovat naší republiku za hranice.

 

 

 Kdo jsme?

Jsme soubor mažoretek ze Šlapanova u Havlíčkova Brodu. Náš soubor byl založen v roce 2008, zakladatelkou souboru je Zdenka Malinová, která v současné době působí jako trenérka dvou souborů Šlapanovských mažoretek a zárověň i jako choreografka. 

Na svém kontě po dobu naší existence máme nespočet veřejných vystoupeních na různých kulturně - společenských akcí. Pravidelně se účastníme mažoretkových soutěží po celé České republice, ale i v zahraničí. Z těchto soutěží máme na svém kontě nespočet zlatých, stříbrných a bronzových medailí, ale hlavně spoustu zážitků, jelikož za celou dobu působení jsme díky mažoretkám procestovaly Českou republiku křížem krážem. Již několikrát jsme se pokoušely účastnit se Mistrovských soutěží, ale až letos se na nás po letech usmálo štěstí. Svým vystoupením jezdíme pravidelně podpořit charitativní akce, které jsou určené pro dětské domovy nebo pro děti s hendikepem.

Naše největší úspěchy - Mistryně oblasti, Mistr států EU, dvojnásobné Mistryně ČR, několikanásobné vítězky na nepostupových soutěžích.

 

 

Rozpočet nákladů na Mistrovství Evropy Slovinsko:

Náklady na ubytování   49 300,-

Náklady na stravu         13 400,-

Náklady na dopravu      32 300,-

Náklady na startovné      5 100,-

Celkové náklady        120.700,-

Snažíme se získat dotace z kraje, měst a obcí, ale většinu nákladů si bude každá členka týmu hradit sama, a proto budeme rády za každou poukázanou částku.

 

 Pódiová sestava z roku 2016 s názvem Tři mušketýři, s níž jsme získaly také mnoho ocenění

 

Úspěchy v roce 2017

O pohár starosty města Polná 1. místo

O litovelský pohárek 4. místo

O havlíčkobrodské srdce 1. místo

O čáslavský pohárek 1. místo

O juniorskou hůlku Chotěboř 2. místo

O brněnskou Dračici 2. místo

MČR kvalifikační kolo Louny 1. místo

MČR Jaroměř dvojnásobné mistrině ČR

O střevíček z pohádkové Telče 1. místo

O májovou korunku Jemnice 1. místo

Děkujeme moc všem za případnou podporu našeho týmu!!!

 

Co si o tomto projektu myslíte?