POM POM Dance na ME EMA 2018 v Srbsku - crowfunding kampaň

POM POM Dance na ME EMA 2018 v Srbsku

Mažoretky POM POM Dance z Týniště nad Orlicí, vás prosí o podporu pro své malé, velké tanečnice, na své 1.cestě za MISTROVSTVÍM EVROPY 2018 do Srbska.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Prosíme Vás o podporu pro naše malé a velké slečny z Mažoretek POM POM Dance z malého městečka Týniště nad Orlicí, aby si mohly splnit své veliké PŘÁNÍ a po třech letech existence týmu, poprvé ve své kariéře, startovat na Mistrovství Evropy v srbském lázeňském městečku Sokobanji, které se koná ve dnech 6. - 9.9.2018.

Formace kadetek nám v letošním roce startovala v České mažoretkové a twirlingové federaci a ve finále skupin A si s pódiovou choreografií Anděl a ďáblice vytančily 3.místo s postupem na Mistrovství Evropy EMA

Ačkoliv nejsme co do počtu dívek velký tým, celkem nás je 22, na Mistrovství Evropy EMA nám postoupilo 15 dívek a o cenné medailové příčky, pro Českou republiku, by rády zabojovaly. A to ve dvou věkových kategoriích, v kadetkách a seniorkách, s celkem čtyřmi choreografiemi. S pódiovou formací kadetek "Anděl a ďáblice", se sóloformací kadetky "Bojovnice", se sóloformací seniorky "Möj bože" a s formací duo classic senior "Oslava" .

Máme  PŘÁNÍ, touhu, odhodlání, houževnatost, pilně trénujeme, ale bohužel nám chybí to nejdůležitější, Vaše podpora.

Ptáte se, proč podpořit právě nás?

Nejen proto, že chceme i v zahraničí zabojovat o své místo na slunci, ale třeba i proto, že nám rostou u nás v týmu další velmi šikovná malá děvčátka. A ač jsou vzrůstem opravdu velmi malé, přesto jsou veliké svými úžasnými výkony. Rády bychom, aby i ony viděly, že PŘÁNÍ v mažoretkovém světě, se dají splnit. Svým starším kamarádkám velmi fandí a jsou zvědavé kam až láska k tomuto sportu může vést. Naše malá děvčátka nám v letošním roce se svojí choreografií "Madagascar" soutěžily v Mažoretkové asociaci CMA a získaly 1.místo s titulem MISTRYNĚ České republiky, v kategorii miniformace pom děti profi.

           

                                                  

Stále se ptáte kdo jsme?

Jsme Mažoretky POM POM Dance z Týniště nad Orlicí, působící při DDM a právě ukončujeme svoji třetí sezónu. Před třemi lety jsme začínaly s devíti dívkami. Nyní, třetím rokem nás je již 22, a i když to není mnoho, přesto se naše  děvčata dokáží prosadit skvělými výkony. Trénujeme v kategoriích děti ve věku 4-7let, kadetky ve věku 7-11 let a seniorky ve věku 15 let a starší. Celkem trénujeme 4 x týdně, máme soustředění a soutěžní sezóna pro nás začíná v únoru, kdy vyrážíme na první menší soutěže a zjišťujeme, kde máme mezery, co předěláme, upravíme, co se musí dívky doučit, no zkrátka, kde všude musíme přidat. Navazujeme i nová cenná přátelství s ostatními týmy. Sezóna pak vrcholí postupovými soutěžemi ČR. Orientujeme se především na třásna - pom pony. Dívky musí v současné době zvládat prvky z moderní a sportovní gymnastiky, také náročnější akrobatické prvky, velmi často  mají baletní průpravu, ovládají moderní tanec a velmi důležitá a náročná je i práce s pom pony - různé triky a jejich kombinace. Ve videu níže se můžete podívat na naši sólistku a její akrobatickou kombinaci - lehčí varianta. Na dalších fotografiích, pak  na naše další, velmi nadějné sólisty.

            

Kam nás táhne naše mažoretkové PŘÁNÍ?

Do lázeňského městečka Sokobanja v Srbsku, které se nachází na úpatí  zvlněného hornatého území, v nadmořské výšce 400m.n.m.. Jižně od města se nachází hrad Sokograda stejnojmenný přírodní park, dále také park Kolinovica a vodopád Ripaljka.

                                                                             

     

Jaké odměny pro Vás máme připravené?

POHLED Z ME, FOTOGRAFII Z ME S VĚNOVÁNÍM A PODPISY všech soutěžících dívek, STYLOVOU PLACKU MAJORETTES   http://www.ereho.cz/placky/, RŮŽOVÝ NÁRAMEK, KOSMETICKOU TAŠKU POM-POMS, KRAŤASY CHEER, ČERNÝ ŠÁTEK TUNEL - mnoho variant nošení, VYSTOUPENÍ - sóla, dua, malé formace, velká formace, ZVEŘEJNĚNÍ VAŠEHO LOGA NA FACEBOOKU A INTSAGRAMU.

                                                              

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všem Vám předem moc děkujeme za případně poskytnutou finanční podoru pro naše dívky. Vaše případná podpora bude využita pro děvčata na krytí jejich nákladů za dopravu a ubytování. Startovné dívek na ME a nejen to,  hradí rodiče a my i nadále sháníme jinými cestami další podporu. Když se nám vše podaří pro splnění našeho

P Ř Á N Í,

   NAŠE RADOST BUDE OHROMNÁ A POCIT ŠTĚSTÍ NEVÝSLOVNÝ.

                                  

 

  D Ě K U J E M E  

                                        

 

Co si o tomto projektu myslíte?