Sáris startovac.jpg

Polámané zlatíčko Sára Knihy

Vyprávění malé Sáry, která se dostala do útulku se zlomeninami obou předních pacek a šance na to, že bude znovu chodit byla velmi nejistá.

Sáris startovac.jpg

Vybráno60 135 Kč(116 %)

116 %
52 000 Kčpožadováno
131startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Výtěžek z knihy půjde na pomoc obyvatelům útulku Ligy na ochranu zvířat v Olomouci. A to jich zde je téměř 80. Máme v plánu celkem 1000 výtisků v měkké vazbě, o formátu A5 a počtu stran cca 60. 

Sára přišla do útulku LOZ Olomouc v březnu 2018 se zlomeninami loketních kloubů obou předních končetin, mimo jiné s tím, že dva ze tří veterinářů doporučili ethanázii. Ten třetí, dvorní útulkový, se rozhodl dát jí šanci a tak začal náš i její boj.

Kniha mapuje její zážitky od doby přijetí do útulku až po odchod do nového domova. A věřte, že starat se o štěně, které musí jen ležet,a jen těžko si to nechá vysvětlit, je opravdu síla. Ale nebojte, příběhy nejsou vůbec tragické, právě naopak. Sára to brala všechno s vtipem a nadhledem. V knize se seznámíte nejen s ní, ale i s jejími kamarády, jako je například kočka Vlakovka, teta Knedla, stará kachna a další.

Malá ukázka z knihy:

"Začátek mého dalšího týdne se mi vůbec nelíbil. O víkendu byla taková zima, že jsem občas i litovala, že jsem nechtěla nosit ty plenky. Ale samozřejmě před tetami jsem na sobě nedala nic znát a chodila jsem čůrat a kakat až úplně dozadu do zahrady, aby si trošku procvičily svaly. Myslím přece na jejich dobro. Akorát vždycky trvalo, než se teta E.T. připravila na tuto dloooouhou cestu. Navlékla na sebe starou policejní bundu s kapucí, tak, že jí nebyly vidět ani oči. U toho mi vyčítavě vysvětlovala, že nemám štěkat jak pardál, že je pak ve stresu a nemůže si zapnout zip. Ve finále pak vypadala venku dost vtipně, zvlášť když si k té drsňácké bundě vzala nazouváky a pyžamové kalhoty s medvídky."

Nakonec přikládám odkaz na video, které zachycuje prvních šest týdnů Sářiny léčby.

A video, jak už Sára běhá:

https://www.youtube.com/watch?v=QBkJybvnXrw

Vybráno60 135 Kč(116 %)

116 %
52 000 Kčpožadováno
131startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuLOZ Olomouc

Odměny

100 KčPomáhám pomáhat

Knížku nechci, ale chci přispět hafanům v útulku LOZ Olomouc

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

200 KčTištěná kniha Polámané zlatíčko Sára

Tištěná kniha Polámané zlatíčko Sára s osobním vyzvednutím v Olomouci

Počet dostupných odměn: 271/300

Odměna nedostupná

300 KčTištěná kniha Polámané zlatíčko Sára s poštovným

Jeden výtisk knihy zašleme na Vaši adresu kdekoli v ČR

Počet dostupných odměn: 173/200

Odměna nedostupná

500 KčDvě knihy poštou

Na Vámi udanou adresu v ČR zašleme dva výtisky knihy Polámané zlatíčko Sára

Počet dostupných odměn: 189/200

Odměna nedostupná

505 KčMegadárce

Knihu nechci, ale chci přispět větší částku na pejsky v útulku LOZ Olomouc

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

700 KčKniha s návštěvou našeho útulku

S touto odměnou dostanete nejen výtisk knihy, ale také se můžete podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatelů, vidět jak si zde pejsci žijí a popovídat si o nich.

Počet dostupných odměn: 14/20

Odměna nedostupná

1 000 KčDvě knihy s návštěvou našeho útulku

S touto odměnou dostanete dva výtisky knihy a můžete se podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatelů, vidět jak si zde pejsci žijí a popovídat si o nich.

Počet dostupných odměn: 6/10

Odměna nedostupná

1 500 KčDvě knihy s návštěvou útulku a venčením pejska

S touto odměnou dostanete dva výtisky knihy a můžete se podívat za brány útulku, projít si jej za asistence a výkladu ošetřovatelů. Uvidíte jak si zde pejsci žijí, můžete si nich popovídat a nakonec můžete vzít některého na procházku. (Pejska na procházku Vám z bezpečnostních důvodů vyberou ošetřovatelé)

Počet dostupných odměn: 7/10

Odměna nedostupná

5 000 KčNa den ošetřovatelem v útulku

Vždycky jste si chtěli na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to pracovat v útulku? S touto odměnou se Vaše přání stane skutečností. Podmínkou je být starší 18 let a samozřejmě dodržovat pokyny ošetřovatelů.

Počet dostupných odměn: 4/5

Odměna nedostupná