Pokračování natáčení dětského filmu - crowfunding kampaň

Pokračování natáčení dětského filmu

Podpořte prosím natáčení našeho dětského filmu Poslední pomsta. určitě nebudete litovat. Udělejte radost nám ale hlavně sami sobě.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Ahoj!! Asi bychom měli říci spíše dobrý den, ale jsme děti, tak že to prosím pochopte. Ale proč jste nás rozklikli tady na Startovači? Založili jsme si totiž "dětskou společnost" GSL Productions.

Kde se specializujeme na točení filmů, pár filmů jsme již natočili, myslíme si že scénář a obsah a scénář měli dobrý ale znáte to. jsme děti a nemáme  kde bychom sehnali potřebné vybavení. Naše filmy najdete na našem youtube kanálu GSL Productions. K filmu samozřejmě potřebujete dobrý scénář, námět a příběh, ale v kvalitě filmu se odráží také kvalita videa, efekty a kulisy. A pokud my, kteří si myslíme že dobrý scénář a příběh máme, to můžete sami posoudit, máme být dobří jako Steven Spielberg (samořejmě to bereme z nadsázkou:), potřebujeme Vás. Proto Vás prosíme,by jste nám prosím přispěli třeba i symbolickou částku, budeme za to moc rádi, ale na jaký film vlastně? 

O čem bude náš nový film?

Pokud rozkliknete náš youtube kanál uvidíte tam mini-film Poslední schovka. Po shlédnutí filmu si řekneme že by asi nemohl mít pokračování a jak vlastně? Vrah byl na konci filmu zastřelen. A právě na této skutečnosti bude navazovat zápletka v dalším filmu Poslední pomsta, který má být pojmut jako akční, dobrodružný a trochu detektivní film. 

Tak nás prosím podpořte, nebudete toho litovat!! 

Tým dětí s GSL Productions.

Co si o tomto projektu myslíte?