POKLAD MALÉ LILITH | crowdfunding kampaň

POKLAD MALÉ LILITH

Jedinečná pohádka o sexualitě a menstuačním cyklu. Obsahuje didaktickou příručku.

Knihy

POKLAD MALÉ LILITH

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Poklad malé Lilith je pohádkový průvodce holčiček na cestě k tomu, aby poznaly samy sebe a měly se rády. Otevřeně, ale laskavě a ohleduplně vypráví o ženském těle, o sexualitě, o menstruaci. Může být skvělým nástrojem k posílení komunikace mezi matkou a dcerou, prostředníkem k tomu, abychom dokázali s dětmi, vnoučaty, žáky mluvit o tom, co bylo v době našeho dospívání tabu - o pokladu, kterým je ženské tělo, o zázraku jménem menstruace.

 

Podpořte nás a pomozte dostat tuto báječnou knihu i k českým čtenářům!

 

Poklad malé Lilith bude mít 50 celobarevných stran. Kniha o rozměrech 21x25x1 cm bude vyhotovená v pevné vazbě. Jak se líbí těm, co už ji četli, si můžete přečíst na našem blogu www.pokladcesky.blog.cz. Tamtéž naleznete i názory na knihu z řad odborné veřejnosti.

 

Co ukryva Poklad 2.png

Carla - autorka Pokladu malé Lilith

Carla Trepat je maminkou, výtvarnicí, spoluautorkou programu Alegra, který je zaměřen na vzdělávání učitelů dětí a dospívajících v oblasti rozvoje emoční inteligence a sebeúcty. V listopadu 2012 napsala, ilustrovala a vydala knížku El tesoro de Lilith (Poklad malé Lilith), pohádku o sexualitě, potěšení a menstruačním cyklu, která byla přeložena do více než osmi světových jazyků a stala se jednou z nejoblíbenějších dětských knih posledních let.

Veronika - překladatelka Pokladu malé Lilith

,,Moje univerzitní studia českého a španělského jazyka a literatury, spolu se zájmem o poznávání světa a lidí, co ho se mnou sdílí, mě přivedla k několika dobrovolnickým pobytům ve Španělsku. Při jednom z nich, zrovna když jsem v Granadě pomáhala při zakládání domácí Montessori školky, mě můj tříletý kamarád seznámil s knihou Poklad malé Lilith. Byla jsem z ní nadšená! Vlastní děti zatím nemám, ale až přijdou, ráda bych jim přesně takovou knížku nabídla. Protože netuším, jestli budou mluvit víc česky, nebo španělsky, rozhodla jsem se Poklad malé Lilith přeložit do češtiny. Česky psanou knihu podobného ražení jsem totiž dosud nikdy neviděla..."

carla libro.jpg

...

Pomocí metafor v podobě stromů, motýlů a květin je knize v přiměřené míře vysvětleno vše podstatné ohledně menstruačního cyklu a ženské sexuality. Pozitivni přístup k těmto otázkám má posloužit tomu, aby holčičky už odmala poznávaly, jak velkým jsou pokladem, aby přijaly svoji sexualitu a zamilovaly se do toho zázraku, jakým je jejich menstruace.

lilith pict.jpg

Poklad malé Lilith obsahuje didaktickou příručku, vytvořenou pod vedením psycholožky specializované na oblast sexuálního zdraví (Anna Salvia Ribera). V příručce naleznete zamyšlení a nápovědu k tomu, jak dívky doprovázet na cestě za poznáním jejich sexuality.

 

tesoro.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 42 420 Kč (128 %)
  • 128 %
  • 33 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 101 Startérů

Autor projektu

Veronika Čeňková, Carla Trepat - obrázek
  • projekt od Veronika Čeňková, Carla Trepat
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Dobrý pocit

Dobrý pocit výměnou za podporu českého vydání Pokladu malé Lilith.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Poklad

Krásnou celobarevnou knihu Poklad malé Lilith, vytištěnou na kvalitním papíře, Vám odešleme až k domovním dveřím!

Počet dostupných odměn: 193/250

Nelze podpořit
370 Kč

Poklad v dárkovém balení

Krásnou celobarevnou knihu Poklad malé Lilith, vytištěnou na kvalitním papíře, Vám odešleme až k domovním dveřím, a navíc dárkově zabalíme!

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
370 Kč

Poklad + záložka malé Lilith

Krásnou celobarevnou knihu Poklad malé Lilith, vytištěnou na kvalitním papíře, Vám odešleme až k domovním dveřím, a navíc přibalíme záložku s tematikou malé Lilith!

Počet dostupných odměn: 66/70

Nelze podpořit
400 Kč

Poklad, záložka a menstruační kalendář

Krásnou celobarevnou knihu Poklad malé Lilith, vytištěnou na kvalitním papíře, Vám odešleme až k domovním dveřím, a navíc přibalíme záložku a menstruační kalendář s tematikou malé Lilith!

Počet dostupných odměn: 21/35

Nelze podpořit
450 Kč

Menstruační poklady v dárkovém balení

Pošleme Vám krásnou celobarevnou knihu Poklad malé Lilith, vytištěnou na kvalitním papíře, k ní přibalíme záložku, menstruační kalendář s tematikou malé Lilith a barevné popisovače k jeho vyplňování! To vše v dárkovém balení!

Počet dostupných odměn: 26/30

Nelze podpořit
450 Kč

Poklad pro Slovensko

Krásnou celobarevnou knihu Poklad malé Lilith, vytištěnou na kvalitním papíře, pošleme na Vaši nejbližší poštu na Slovensku!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha a poděkování na blogu Lilith

Poklad malé Lilith Vám odešleme až k domovním dveřím. Na blogu www.pokladcesky.blog.cz zveřejníme Vaše jméno spolu s poděkováním za podporu při vydání českého překladu knihy!

Počet dostupných odměn: 26/30

Nelze podpořit
1 000 Kč

Kniha a Vaše jméno s poděkováním v ní

Poklad malé Lilith Vám odešleme až k domovním dveřím. Uvnitř knihy navíc naleznete Vaše jméno spolu s poděkováním za podporu při vydání českého překladu!

Počet dostupných odměn: 21/25

Nelze podpořit
1 000 Kč

Menstruační poklady a velké ,,DÍKY"

Knihu Poklad malé Lilith, vytištěnou na kvalitním papíře, Vám odešleme až k domovním dveřím. K ní přibalíme záložku, menstruační kalendář s tematikou malé Lilith a barevné popisovače k jeho vyplňování! Navíc na blogu www.pokladcesky.blog.cz zveřejníme Vaše jméno spolu s poděkováním za podporu při vydání českého překladu knihy!

Počet dostupných odměn: 24/25

Nelze podpořit
1 500 Kč

Kompletní poklad malé Lilith a velké ,,DÍKY"

Knihu Poklad malé Lilith Vám odešleme až k domovním dveřím. K ní přibalíme záložku, menstruační kalendář s tematikou malé Lilith a barevné popisovače k jeho vyplňování! Poděkujeme Vám na blogu www.pokladcesky.blog.cz a Vaše jméno spolu s poděkováním uvedeme také přímo v knize!

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit