Pokáčovo nové album | crowdfunding kampaň

Pokáčovo nové album

Jsem písničkář a textař, který by rád posbíral své songy z různých zákoutí internetu a poskládal z nich plnohodnotné album - pomůžete mi? :)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

---| STRETCH GOALS |---

Protože jste nejvíc nejlepší, přidávám tzv. "stretch goals", čili "cíle nad plán" :) Oujeeee!!!

 • 100 000 Kč - ZÁKLAD
  • Pokrytí nákladů na nahrání alba.
 • 150 000 Kč - KOMPLET
  • Navíc pokrytí nákladů na cool design alba, komplet výrobu a dobrý promo.
 • 200 000 Kč - KLIP
  • Navíc nějakej ultimátní ofiko klípek :)
 • 250 000 Kč - NĚCO CRAZY! :)
  • Album a klip se zaplatí. Je libo klip na song "Porno" s Drahomírou Jůzovou? Duet s Mishou z Mishových Šíleností? Moji vlastní kolekci designových šamponů - samozřejmě zdarma pro každého startéra? Nebo radši zpěvníky, vinyl, či nějakej ultimátní merch? Dejte mi vědět!! Řekl bych, že společnými silami vymyslíme něco velkýho!! :D

---| MOC DĚKUJU!!! :) |---

 

Takže čau, já jsem Pokáč! :) 

Jsem písničkář a textař a cílem mého projektu na Startovači je vybrat finance na nahrání mého prvního plnohotného alba! 

Před časem jsem mohl díky vám a kampani na Startovači natočit svůj první videoklip, který moji "kariéru" neskutečně nakopl (přes milion zhlédnutí na Youtube, rotace na Óčku, mraky koncertů, spousty nových skvělých fanoušků). Věřím, že by se nám něco podobného mohlo povést i tentokrát! :)

Úvodním pozdravem tohoto infa vás už nějakou dobu vítám i u videí na svém youtube kanále, kde pro vás hraju svoje songy jen tak s kytarou, případně s ukulele, z prostředí svého neuklizeného pokoje. Je tedy možné, že už se tak trošku známe. Pokud tomu tak není, zde je něco málo o mně:

Songy skládám nějakých 10 let. Před mnoha a mnoha lety jsem vydal svá první "demo alba" Pekáč (2009) a Pokák (2011). Následně jsem několik let psal a skládal do šuplíku a realizoval se i jako textař muzikanta a kámoše Voxela, se kterým jsme nahráli i pár společných songů a odehráli několik super koncertů, například loňské vyprodané turné "Tour, co sedne".

Zhruba před rokem a půl jsem začal na svůj Pokáčovo Kanál na youtube pravidelně přidávat videa, kde hraju svoje nové songy jen tak v pokoji na kytaru, občas střídané oficiálními klipy, vlogy, ukulele "minisongy" a dalšími. V současné době například spolu s vámi píšu písničku Místa, která se dost pravděpodobně objeví i na albu - takže pokud chcete, aby na mém albu byla sloka právě od vás, směle do toho! :)

Nahrávat videa s "demíčky" vlastních songů na youtube je naprosto super a hrozně mě to baví. Řekl bych však, že nazrál čas písničky posbírat, přihodit k nim pár fungl nových a hodit to všechno na jedno plnohodnotné album. Co vy na to? :) 

test.png

Snažil jsem se vymyslet alespoň trošku zajímavé odměny (například placky na obrázku výše), tak snad si mezi nimi vyberete. Budu vám opravdu vděčný za jakýkoli příspěvek, protože vydat plnohodnotné album byl vždycky můj veliký sen, k jehož splnění mi teď můžete pomoct! :)

Předem fakt moc děkuju všem startérům,

váš Pokáč

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 291 161 Kč (291 %)
 • 291 %
 • 100 000 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 465 Startérů

Autor projektu

Pokáč - obrázek
 • projekt od Pokáč
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

200 Kč

Digitáč

Digitální verze alba (formát .wav) ještě před jeho oficiálním vydáním přistane přímo ve vašem mailu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Věnovaný albáč

Fyzické album s mým vlastnoručně psaným věnováním jen pro vás. Přistane přímo ve vaší schránce, pokud Česká pošta dá.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Křestní plackáč

Věnovaný albáč + 5 ilustrovaných placek (viz. obrázek) + 2 lístky na podzimní křest alba v Praze.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Bookletový děkáč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + vaše jméno vytisklé přímo na bookletu alba v sekci poděkování - stanete se tak navždy jeho součástí :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 000 Kč

Kostýmáč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + vámi zvolený originální kostým z klipu "Pokáč - Nikde žádnej sníh [360° official video]". Na výběr: Elf, Sněhulák, Santa, Stromeček a Sob. (uznávám, tohle je spíš pro fajnšmekry)

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
5 000 Kč

Online Pokáč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + půlhodinový koncert jen pro vás/vaši rodinu/vaše přátele přes online stream (ať už Facebook, Youtube, Hangouts...detaily doladíme :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Vlastní ukuleláč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + krátký (cca minutový) ukulele minisong napsaný přímo pro vás/vašeho přítele/vašeho nepřítele na jakékoli vaše přání, vámi dané téma...pošlu jako video, ať s tím můžete strašit děti :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
12 000 Kč

Soukromý Pokáč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + Soukromý koncert přímo u vás doma :) Zahraju, zazpívám, umyju vám nádobí a zas odjedu :D

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
25 000 Kč

Oficiální sponzoráč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + vaše jméno/logo vaší firmy bude na bookletu alba mezi partnery, na plakátech mých koncertů...prostě se z vás stane můj oficiální sponzor...podmínky doladíme :)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit