POKÁČ - VIDEOKLIP K DEBUTOVÉMU SINGLU - crowfunding kampaň

Novinky - POKÁČ - VIDEOKLIP K DEBUTOVÉMU SINGLU

Pomozte mi natočit můj první oficiální videoklip k singlu, který převrátí tuzemskou hudební scénu vzhůru nohama :)

Hudba

Odměny odeslány!

Odměny jsou odeslány, hlaste, komu co schází! :) Odměny odeslány! Obrázek

Ahoj :)

Tohle je oficiálně poslední spam z mojí strany. Jen dávám vědět, že všechny odměny by již měly být odeslány a prapděvpodobně i doručeny. Pokud někomu něco nepřišlo nebo přišlo něco jiného než mělo, ať už poštou, nebo mailem, dejte prosím vědět buď na můj mail (PokacMusic@email.cz) případně do zpráv na mém FB (https://www.facebook.com/POKACmusic). Můžete zkusit odpovědět na tento mail, ale nevím, jestli se to ke mně dostane :)

Ještě jednou moc díky všem a ještě jednou posílám klip :)

Váš Pokáč

Křest klipu bude 24.11. v Rock Café!!! Křest klipu v Rock Café & Trailer Obrázek

Ahoooj :)

Dlouho jsem se neozval, a to zejména pro to, že jsme usilovně pracovali na klipu...který už je (skoro) hotový! Dovoluji si vás pozvat na křest klipu a s ním spojený koncert, který proběhne v úterý 24.11. (ani ne za 2 týdny) v Praze v Rock Café. Všichni jste srdečně zváni! (ti, co přispěli 300 a více, mají vstupenku zdarma, ostatní 120, což je vlastně taky skoro zdarma B-) )

FB událost: https://www.facebook.com/events/760743894072389/

Trailer klipu: https://www.facebook.com/POKACmusic/videos/10153264669073358/

PS: Nebojte se, že bych na vás zapomněl s ostatními odměnami...čeká se na finální verzi klipu, poté budou odměny odeslány (čekejte je tedy v horizontu cca 3 týdnů). Omlouvám se za čekání, dáváme si záležet :)

Mějte se a těším se na vás na křtu!!!

Váš Pokáč :) 

Zbývá už jen 7 dní! Pojďme vybrat co nejvíc na co nejepičtější klip! MAHDIES.COM APPROVES! ;) 7 dní do konce & režiséři se shodli: EPIC je lepší než STANDARD Obrázek

Zbývá 7 dní do konce a vybralo se už neskutečných 46800! Moc díky, že přispíváte, vážím si toho, že ani nevíte jak! ;)

S radostí vám také představuji Kubu a Honzu z MAHDIES.COM, kteří se budou podílet na produkci videa k mému singlu "Vymlácený Entry" (k poslechu na mém bandzone profilu). Kluci dělali například Voxelův klip "V naší ulici" (v současné době přes 3 miliony views na youtube) nebo klip pro aktuální pecku od Light & Love "True", takže produkční epičnost je zaručena ;)

Stále platí, že čím více se vybere, tím lépe. Věřte mi, že EPIC klip by byl vskutku EPIC, takže pokud vás zaujme nějaká z odměn, budu strašně rád za každý příspěvek, který pomůže zrealizovat ten nejlepší klip v historii nejlepších klipů.

Ještě jednou dík fík a pojďme DO FINIŠE!!! :) :) :)

Váš Vymlácený Pokáč