POKÁČ - VIDEOKLIP K DEBUTOVÉMU SINGLU - crowfunding kampaň

POKÁČ - VIDEOKLIP K DEBUTOVÉMU SINGLU

Pomozte mi natočit můj první oficiální videoklip k singlu, který převrátí tuzemskou hudební scénu vzhůru nohama :)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

UPDATE 19.8.

K čemu třicet dnů, když to jde za dvanáct hodin, že? :D :D Milí drazí, nechce se mi tomu věřit, ale základní suma 20 000 se vybrala během prvního dne! Za to jsem vám neskutečně vděčný, protože jsem to opravdu, ale opravdu nečekal ;) Tím ale zdaleka nekončíme! Zde jsou další dílčí cíle, tzv. stretch goals, které vám napoví, co se bude dělat s penězi, které se vyberou navíc. A vězte, že každá koruna se bude hodit :)

 • 20 000 - MINIMUM (SPLNĚNO)
  • zaplatí se kameraman, základní kamera, logistika
  • na druhý pohled možná bude patrné, že se jedná o low-budget video
 • 40 000 - STANDARD (SPLNĚNO)
  • zaplatí se menší filmový štáb, profi kamera RED (se kterou se točily filmy jako Avengers 2 nebo Hobit), základní filmařská technika a post-produkce klipu, logistika
  • vyjde z toho moc pěkný videoklip :)
 • 60 000 - EPIC
  • zaplatí se filmový štáb, profi kamera RED, top filmařská technika a post-produkce včetně epických a monstrózních animací, kompletní pokrytí všech nákladů
  • tenhle klip bude prostě EPIC, nejlepší klip ever!

Předem moc díííky! :)

Váš Pokáč 

**********

Takže čau, já jsem Pokáč :)

...jsem písničkář a cílem mého projektu na startovači je získat finance na natočení klipu ke svému debutovému singlu!

Pojďme to vzít ale trochu popořadě... ;)

Narodil jsem se svým rodičům před 25 lety a o nějakých 19 let pozdějí jsem vydal svoje první demo album "Pekáč", o 2 roky později následované demo albem "Pokák". To byly moje první krůčky jako písničkáře, nějaké z nich jsou k poslechu na mých Bandzone stránkách.

O dalších pár let později jsem se dal dohromady s klučinou, který si říká Voxel. Kromě toho, že mu textuju všechny jeho songy, jsem taky složil pár písniček, které jsme nahráli společně jako VOXEL & POKÁČ, například:

 

No a po několika letech písničkaření a textaření je přede mnou velká výzva: natočit videoklip ke svému prvnímu oficiálnímu singlu. Singl je již hotový (jedná se o jednu z mých starších písniček, avšak v naprosto fenomenálním kabátě, to budete koukat ;), zbývá tedy jediné: klip! Jen s pořádným klipem v zádech se totiž dneska může song dostat do veřejných hudebních médií a tím zároveň mezi co nejvíc lidí.

11754778_486513084841967_4707262690453668161_o.jpg

Od svých hudebních začátků jsem se vždy snažil klást důraz na smysluplný český text, kterého je dneska až nelidsky málo. Pokud se vám tedy líbí moje hudba, pomozte mi prosím vybrat finance na videoklip a šířit singl českým éterem! :)

Budu vám moooc vděčný :)

Váš Pokáč

pokacKytt.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?