Pojeďme pod stan! - crowfunding kampaň

Pojeďme pod stan!

Pomozte nám vrátit se zpět do přírody a rozjet náš nový dětský tábor Lesapán!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Tábor, který dá vašim dětem zážitky, na které nikdy nezapomenou!

Jsme skupina vedoucích, zážitkových pedagogů s dlouholetou praxí na našem turnusu na původním dětském táboře. Bohužel, jakožto firemní tábor byla naše aktivita během Covid pandemie vedením firmy pozastavena a poté úplně ukončena.


A přesto, že jsme z týmu zbyli pouze 3 tvoření programu pro děti se vzdát nechceme, ba naopak bychom tuto příložitost chtěli využít, vytvořit nový tábor a postavit se na vlastní nohy.

Proto na počátku tohoto roku vznikl nápad na tábor s názvem Lesapán!
Na tomto táboře budou moci vaše děti zažít každý rok nové dobrodružství. Můžete se těšit na mnoho témat, které budou pro vaše děti nejen zajímavé, ale i poučné.

Bez finančních prostředků tento tábor rozjet bohužel nemůžeme a proto se na vás obracíme s prosbou o pomoc uskutečnit náš se a na oplátku nabízíme mnoho odměn. Tyto peníze pak vložíme do materiálu a ubytování pro naše táborníky. 

Při dosažení hranice 100 000,- okamžitě otevřeme přihlašování pro táborníky. Pokud by se nám pak podařilo dosáhnout hranice 165 000,- , využijeme většinu částky na přesun našeho tábora bíže k lesu, do slavného českého vynálezu stanů s podstavou.

stany s podsadou

Tak nečekejte! Vyberte si jednu z našich odměn a vyrežte s námi pod stan!

Co si o tomto projektu myslíte?