Pojďte s námi dobýt radnici Prahy 8 - crowfunding kampaň

Pojďte s námi dobýt radnici Prahy 8

Chceme se v podzimních volbách dostat na radnici Prahy 8, "vymést nepořádek" a zlepšit život lidí a zvířat. Můžete u toho být i Vy.

Ostatní
Pojďte s námi dobýt radnici Prahy 8

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

V Praze 8 se žije čím dál hůře. Mohou za to špatná rozhodnutí politických reprezentací na radnici. Chceme to změnit. I s Vámi, pokud budete chtít.

Cílem tohoto projektu je dostat se v říjnových volbách na radnici v Praze 8 a udělat život v Praze 8  opět hezký a klidný. Naše priorita je spokojený život lidí a zvířat. Chceme zastavit realizaci politických pomníků v podobě obřích staveb, které nenávratně zničí místa, kde žijeme.

Oprávněné zděšení vyvolává u lidí plánovaná stavba obří dálnice průtahem přes území Prahy 8. Tato stavba by měla katastrofální následky pro tisíce rodin s dětmi, pejskaře i seniory, kteří jsou zvyklí chodit do krásné přírody v severních částech Prahy 8 - Tróji, Bohnic a Čimic. Na radnici se tomu nebrání.

Na radnici politici kují plány, jak přemostit Vltavu a navést hustou dopravu do Bohnic, Tróji a Čimic. To se musí zastavit.

(Problém výše uvedených staveb se týká i obyvatel Prahy 6, Prahy 7 a Dolních Chaber. Je v zájmu obyvatel i těchto částí, aby se proti nim bojovalo ze všech stran, tedy i na radnici v Praze 8.)

A rovněž se musí zastavit neustálé zahušťování volných ploch další zástavbou. Tato nadměrná zástavba, mnohdy výhradně komerčního využítí, probíhá na celém území Prahy 8. Likviduje se tolik potřebná zeleň a život v betonových aglomeracích se stává nesnesitelným. Nese to sebou spoustu problémů a jak je například těžké na území Prahy 8 zaparkovat, ví úplně každý.

Jsem si jistý, že my a Vy s námi budeme Prahu 8 na radnici spravovat lépe, nežli současná politická reprezentace.

Kdo jsme ? 

Volné sdružení nezávislých kandidátů a politické strany, které volby zastřešuje.

Tou stranou je Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT. To je úžasná strana, ve které hraje příroda a ochrana zvířat skutečnou prioritu. Žádné politikaření. Vedení strany vůbec nechce zasahovat do komunálních voleb a nechává prostor přímo lidem v místě, kteří ví nejlépe, co je lokálně potřeba a co nejvíce občany tíží. 

Zapojte se aktivně i Vy.

V rámci odměn se můžete stát kandidáty i Vy. Třeba jen proto, abyste pomohli, nebo proto, že se chcete angažovat naplno. A zapálených fundovaných lidí bude potřeba nejen ve volených pozicích, ale i v komisích ... Tam všude můžete pomoci i Vy, pokud budete mít zájem. 

Kdo jsem já ?

Já jsem nestraník, odborník na bezpečnost a budu na pozici č.1 kandidátky. 

Jsem bývalý záchranář, emeritní policejní rada Policejního prezídia ČR a bývalý vedoucí pracovník v daňové správě. S rodinou jsme v minulosti úspěšně zrealizovali projekt zaměřený na seniory v domovech pro seniory, v rámci kterého bylo do domovů pro seniory v 5 krajích dodáno 6.500 knih. 

Zajímavost :

Komunální volby jsou v řadě věcí velmi specifické. Jedním z těch specifik je i možnost volby názvu. Máme proto připravený kvalitní a srozumitelný název, který se dozvíte buď při podpisu kandidátní listiny, nebo až bude uzávěrka přihlášek politických subjektů do voleb. 

Proč jsme tak tajuplní ?

Protože politická konkurence nelení a nechceme, aby si od nás kdokoliv cokoliv "vypůjčil" ... :-) 

Na co chceme peníze ?

Na propagaci a předvolební práci v terénu. Peněz není v politice nikdy dost a proto budeme vděční za jakoukoliv Vaši finanční pomoc. Velkou pomocí je i Vaše kandidatura. 

Symbolická výška projektu je proto, že chceme projevit úctu i všem, kteří mohou projekt podpořit pouze malou částkou.

Veškeré Vaší pomoci si velmi vážíme a předem za ni moc děkujeme.

Na závěr :

Volební letáky a placky budou zadány do výroby a distribuovány po vylosování volebních čísel. Můžete být v klidu, vše dostanete s dostatečným předstihem před volbami. 

Co si o tomto projektu myslíte?