Pojďme na to bez odpadu - crowfunding kampaň

Novinky - Pojďme na to bez odpadu

Pomozte nám otevřít první prodejnu v Pardubicích, která nebude produkovat odpad. Pojďme se posunout, protože třídit už nestačí.

Ostatní
Milí přátelé bezobalového nakupování, naše bezobalová rodino, velká věc se podařila, cíl splněn, obchod bude! A bude tak trochu i VÁŠ! Děkujeme všem, kdo nás podpořili! Neuvěřitelné se stává skutečným! Obrázek

Máme velkou radost! Ač to bylo možná troufalé, jsme rádi, že za námi stojíte. Je skvělé cítit takovou podporu rodiny, přátel, kamarádů, známých, ale i neznámých, budoucích zákazníků, sousedů a všech, pro koho je důležitá myšlenka, která za projektem stojí.

Moc se těšíme, až se s vámi budeme setkávat v beZobalce a těšíme se na to, až vás potěšíme odměnami. Včas vás budeme informovat o tom, kde se s nimi setkáte :-)

Teď jsme naprosto ponořeni do budování. Sklenice už začínají přistávat na regálech a Pan truhlář s velkým P už nám předal voňavou dřevěnou zakázku.

zkouška pultu.jpg

Držte nám palce, ať jde hladce propojit pokladna, váha, účetní systém, banka a všechny ty EET záležitosti. Až to všechno propojíme, dáme vám vědět, kdy bude možné beZobalku slavnostně otevřít. Pak vás všechny moc rádi uvidíme na slavnosti!

Vřelé díky VÁM, našim Startérům!

S pokorou a úctou

Katka, Kamča

a spol.

 

Zbývá nám necelých 6 dnů do skončení projektu a my moc děkujeme všem, kdo přispěli, ale i těm, kdo poslali informaci dál. Bez vás by se nepodařilo vybrat skvělých 36 300 Kč z cílové částky, ale jedeme dál. Jdeme do finále a s novými odměnami! Obrázek

Moc si vážíme vaší dosavadní podpory. Bez VÁS bychom neměli už 72 startérů, kteří nám pomáhají získat prostředky na vybavení našeho obchodu: budeme potřebovat zhruba

45 000 Kč na regály, pult, police,

35 000 na nádoby, sklenice, samosypy a lednici a

20 000 na pokladní a váhový systém.

Sbírka na Startovači nám částečně pokryje náklady na vybavení; na rekonstrukci, potraviny a drogerii už jsme rozbili prasátko.

Zjistili jsme, že vás nejvíce lákají bezobalí svačinky a tak mezi odměnami nově najdete rovnou rodinnou variantu. Už se moc těšíme, až pro vás budeme svačinky a ochutnávky do neplastových sáčků chystat!

voskubrousky

Taky už máme nachystané parádní látky a včelí vosk na výrobu VOSKubrousků, do kterých si pak budete moci zabalit špekáčky na vaše ohníčky nebo kvalitní domácí uzené. Těšíme se na dílničku, kde si zkusíte voskování látky na ubrousky a váš výrobek si samozřejmě odnesete s sebou domů!

Máme potvrzenou návštěvu zkušeného a zcestovalého čajovníka Viléma, který vás uvede do tajů velejemných čajů. Provede vás ochutnávkou, popovídáte si o přípravě a zeptáte se na všechno, co vás kdy o čaji zajímalo, ale neměli jste koho se zeptat. Vyberete si svého čajového favorita a toho si pak také odnesete kousek s sebou.

Věříme, že jste zvědaví na to, jak to všechno bylo s přípravami otevření Koloniálu beZobalka. I my doufáme, že budeme mít příležitost se s vámi potkat a zodpovědět všechny vaše dotazy. Mezi odměnami tedy nově najdete i možnost večeře, která se bude podávat na našem Koloniálním dvorečku. Těšíme se na vás!

Tak snad to dáme a vaše odměny "nepropadnou". Proto budeme vděčné, když budete dál sdílet informaci o naší veřejné sbírce na „tak trochu i váš“ Koloniál beZobalka na facebooku, emailem i ústně.

logo new

Zatím se nám podařilo vybrat třetinu cílové částky, moc děkujeme! Jsme rádi, že jste s námi, že nám pomáháte nastartovat! Abychom dosáhli cíle, budeme ještě potřebovat vaši podporu. Budeme rádi, pokud dáte o projektu vědět vašemu okolí a doporučíte nějakou z odměn! Děkujeme za 30 %! Obrázek

Moc děkujeme všem, kdo se přišli podívat na film A Plastic Ocean. Máme radost z toho, kolik se vás sešlo a jsme rádi, že jsme se s vámi, našimi fanoušky, mohli vidět. Trochu nás mrzelo, že nedošlo na pofilmovou diskuzi, ale bylo moc fajn sdílet s vámi dojmy a emoce z filmu osobně!!!

Teď už se ale těšíme na všechny ty workshopy, které s vámi budeme sdílet už brzo po otevření v Koloniálu beZobalka. Mezi další workshopy, které jsou v nabídce odměn, nám přibyla výroba designových tašek RELU. Tašek, které jsou krásné, jedinečné, papírové a nevadí jim voda. Tašek, které zvládnete vyrobit sami a hrdě si je můžete odnést z bezobalího workshopu.

RELU taška