Startovač - financování projektů

Pohádky do ranečku - crowfunding kampaň

Novinky - Pohádky do ranečku

Pomozte mi vydat pohádkovou knihu, která nejen oblaží dětské duše, ale také jim pomůže porozumět tématům, která zažívají doma, s kamarády či v sobě.

Knihy
Věřím, že jsem vás loni pohádkovou knihou nezklamal. Proto se na vás obracím opět s novým projektem na Startovači: kniha Můj domek. Když se vám bude líbit, budu vděčný za podporu i šíření. https://www.startovac.cz/projekty/kniha-muj-domek/ Nová kniha pro děti Obrázek

Tentokrát to nejsou pohádky, ale je to tvůrčí kniha pro děti, díky které mohou rozvinout svou fantazii, své sny, naučit se kupu nových věcí, užít legraci, poznat sebe i druhé a ... postavit si vlastní domek. Budu rád, když se podíváte.

Odměny poslány

Včera jsme odeslali všechny zbývající odměny! Odměny poslány Obrázek

Dobrý den, ahoj,

už to někteří víte, protože se ozýváte nazpět. Ale ať je to oficiálně, v pátek se mi povedlo knihy vyzvednout, o víkendu jsme měli s rodinou balící akci a všechny odměny by měly být nyní odeslané.

Kdyby se např. Veronika divila, proč je napsaná s tvrdým Y, je to proto, že Modřínek zrovna ve škole dostal nové pero, nadšeně trénuje psaní a statečně se pustil i do několika adres na obálce. Stejně tak lze vysvětit, že vám může nějaké písmeno tu a tam chybět... Děkuji za pochopení. :)

Jelikož byly v balíčcích různé kombinace, místy poznámky, někdy žádost o jinou adresu, osobní doručení, apod..., může se stát, že něčeho dorazí více (to vám asi vadit nebude :)), nebo naopak méně (což vám asi vadit bude :)).

Jelikož už se mi ozývají první lidé, že balíček dorazil, tak prosím, kdyby k vám nepřišel do čtvrtka, ozvěte se, abych mohl zařídit nápravu.

 

Ať se vám dobře daří,

s radostí,

Petr Kubala

Tralala Mandala

 

Pár lidí se mě spontánně ptalo, jak je to s knížkami. Tak vám chci dát vědět a zároveň nabídnout...

U knížek stále platí termín 8.12. vyzvednutí z tiskárny a ihned v pondělí 11.12. půjdu s balíčky na poštu.

K tomu mě napadá nabídka - kdybyste chtěli ještě nějakou knížku nebo nějaké z mých dílek, můžu vám je poslat společně s odměnou bez placení poštovného. Když byste si vzpomněli někdy kolem 15. prosince, tak jednak už odměny budou u vás nebo na cestě k vám, jednak je to o nervy chodit v tomto čase na poštu... :)

Můžete mrknout na eshop Tralalamandala a vybrat si - do poznámky napíšete "přidat k odměně ze Startovače" a platbu dát převodem (vyskočí na vás sice cena i s poštovným, ale ve faktuře ji díky uvedené poznámce odečtu). Když se do 5.12. ozvete, krásně to stihnu nabalíčkovat...

Ať se vám dobře daří a jak jsem psal v úvodu - ještě chvíli vydržte :)

Petr