Pohádky do ranečku - crowfunding kampaň

Pohádky do ranečku

Pomozte mi vydat pohádkovou knihu, která nejen oblaží dětské duše, ale také jim pomůže porozumět tématům, která zažívají doma, s kamarády či v sobě.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Píšu rád, je to stejné, jako že dýchám. Jsem jako skřítek z pohádky 3 veteráni, který má radost, když lidé mají radost. Těší mě zalévat dětské duše, pomáhat jim objevovat témata jako jsou přátelství, láska, radost, rodina, svoboda, odvaha... Nechci tvořit příběhy, kde se objeví nějaký "zloch", přijde "dobroch" a zlocha přepere. A čím většího zlocha přepere, tím je lepší dobroch.

Děti nemusí poznávat svět jen skrze zlochy a dobrochy. Těší mě, když třeba přijdou na to, jak se žije kamarádství, jak se dá vyjádřit "mám tě rád". Nebo zjistí, že nejsou samy, kdo má nějaký strach a že je možné jej překonat. Nebo zjistí, že vlastně mají skvělou mámu a skvělého tátu, i když je někdy štvou.

Díky Vám a Startovači jsem na jaře vydal knihu "Tralalí semínko". Nyní jsou na řadě "Pohádky do ranečku" a další díla už čekají ve frontě na svůj čas. Chci Vám nabídnout skvělý vánoční dárek a věřím, že mě podpoříte, aby se zaplatil tisk.

 

Ranecek01.jpg

POHÁDKY DO RANEČKU

Kniha obsahuje 7 pohádek, ve kterých je kus legrace, kus moudrosti a kus krásna. Najdete v nich pestrá témata ze všedního života.

Osel Emil chce za každou cenu, aby všechno bylo po jeho. Kam to vede, když se mu ostatní snaží pomoct, aby byl spokojený? A jak to nakonec dopadne?

Poník Honík a koník Luník si společně užívají krásné louky až do doby, kdy se objeví čuník Funík, který ji chce celou pro sebe. Je možné usmíření? Je možné vytvořit přátelství s někým, kdo se chová jako nepřítel?

Dobrý vítr je dobrodružství Terezky a Josífka, kteří si vyjeli na loďce, jenže je sebral vítr a odnesl na pustý ostrov. Jak zareagují na neznámo? Co udělají, když se najednou musí spolehnout na sebe? A jaké překvapení se může stát, když je nám nejhůř?

Jak Čenda poznal nejlepší tón na světě - Když se Čenda jednoho dne pohádal s maminkou, ztratil veškerou oporu, protože nikoho jiného neměl. Utekl a schoval se na půdu. Tam objevil kouzelnou ladičku...

Jak se pytlíček schoval pod skříň a nevylezl - V jednom domě žily necky, jehla a pytlíček. Jehla se jednou strašně vztekla a propíchla pytlíček, až se celý splaskl. Dokáže jehla někdy pochopit, že nejsou všichni z kovu?

O princezně, která nechtěla čekat - o jedné chytré a činorodé princezně, která nesnášela přetvářku a navíc nechtěla čekat, až si jí někdo všimne. Vydala se do světa... až potkala krále Levandula a voněli spolu líbezně až do smrti. :)

O bílém housátku je pohádka o tom, jaké to je, když někdo v rodině chce vždycky všechno jinak. Je jedno jak, ale hlavně jinak. Zažili jste to někdy?? :)

 

Ranecek02.jpg

 

JAK BUDE KNIHA VYPADAT

Podobně jako "Tralalí semínko", ale bude tlustší. Formát A4, 75 stran textu a ilustrací na lehce krémovém papíru Volumen, pevná vazba, celobarevná se spoustou ilustrací.

Ilustrace Barbory Šímové jsou pestré a plné detailů, ve kterých mohou děti pátrat a objevovat nové věci i při opakovaném čtení. Grafiku a sazbu zajistil opět Jirka Karbula. Vizualizace knihy a grafiky jsou tady všude kolem.

 

Ranecek03.jpg

 ODMĚNY

Věřím, že si kromě této knihy dokážete vybrat i z dalších mých pohádek. Rodičům, kteří hledají inspiraci o síle slova a tvoření vlastních příběhů doporučuji knihu "Nejkrásnější slova pro vaše děti", nebo ebook "Nejkrásnější příběhy pro vaše děti", který jde do hloubky k příběhům.

A pak jsou tady větší kusy jako online kurz o síle slova a příbězích, vypravěčsko-divadelní představení nebo "půl dne se mnou", kde můžete získat jakékoli téma z mých workshopů a seminářů (pro neziskovky), moderování festivalu, vánoční večírek (pro firmy), podle domluvy. Samozřejmě přijímám i dárce, sponzory, kteří chtějí podpořit krásnou a dobrou věc.

Podrobnější informace o mně i o všech mých věcech, které nabízím, se můžete dovědět na www.tralalamandala.cz nebo se mě můžete na cokoli zeptat přímo na tel. 774 113 358.

V ceně všech odměn je zahrnuto poštovné a balné a samozřejmě administrativní provize Startovače. Odměny jsou zde za nižší cenu než na mém webu, protože:

1. chci knihu opravdu vydat

2. chci, abyste z toho měli radost

3. vážím si platformy Startovače, která umožňuje užitek pro všechny zúčastněné

 

 

knihy.png

JAK MĚ MŮŽETE PODPOŘIT

1. Vyberte si odměnu a podpořte mě.

2. Sdílejte ústně, mailem přes sociální sítě a doporučte mě svým známým

3. Neotálejte (posledně někteří lidé čekali tak dlouho, až na projekt zapomněli) - kampaň je krátká, protože chci, aby k vám odměny doputovaly do Vánoc!

DÍKY MOC!

 

Ranecek04.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?