Pohádky čajových skřítků - crowfunding kampaň

Pohádky čajových skřítků

Pohádky čajových skřítků jsou veselou pohádkovou knihou o malých obyvatelích jedné čajovny a jejich dobrodružstvích.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Čajovny, to jsou kouzelná místa, kde se nad čajovými šálky vznášejí příběhy…
…a tak se narodily Pohádky čajových skřítků, z vůně dálek a čerstvých čajových lístků.

puerik.jpg

O co se jedná?

„Ahoj, já jsem Pueřík, čajový skřítek z čajovny pod Černou věží. Spolu s mojí sestřičkou Jasmínkou se právě chystáme vyrazit za velkým dobrodružstvím a věřte, že se máte opravdu na co těšit!

Cože, vy jste o čajových skřítcích ještě neslyšeli? No tak to musíme rychle napravit. Čajové pohádky jsou totiž to pravé čtivo pro vaši drobotinu!“

Veselé příhody malých čajových skřítků vyprávějí o tom, jak se Pueřík s Jasmínkou za pomoci dědečka Asámka, zvířátek a různých kouzelných bytostí jako jsou bludný kámen nebo kamenná žába snaží zachránit zakletého čajovníka.
Věříme, že při četbě této knihy si přijdou na své jak děti a jejich rodiče, tak i milovníci čaje.

asamek.jpg

Proč startovac.cz?

Pohádky čajových skřítků chystá k vydání malé ostravské nakladatelství Mytago. Rádi bychom tuto dětskou knihu vypravili do světa v co nejpestřejší podobě – a když už do světa, tak doslova, i v anglické verzi. Pohádková kniha v angličtině bude vydána pouze v elektronické podobě jako E-Book. V češtině se chystá tištěná i elektronická verze knihy.
Abychom dokázali pokrýt všechny náklady spojené s kvalitním zpracováním knížky a překladem, rozhodli jsme se vyzkoušet tuto cestu a oslovit přímo vás, budoucí čtenáře.

 houby.jpg

Skřítčí dárky

Předem Vám děkujeme za příspěvky, které nám umožní tento projekt uskutečnit. Kromě samotné knihy, kterou si takto svým příspěvkem dopředu zakoupíte, pro Vás máme nachystané dárky: např. skřítčí origami – japonské skládanky složené pravým Skřítkem, knižní záložky se skřítčími obrázky nebo krásné ručně dělané figurky na motivy Pohádek čajových skřítků.

mysak.jpg

panenkapuerik.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?