Podzimní pohádka - crowfunding kampaň

Novinky - Podzimní pohádka

Hledáte dětskou knížku bez násilí, s pointou a příjemnými ilustracemi? Knížku která děti neděsí, ale rozšiřuje jim obzory? Pak mám něco pro Vás ;)

Knihy
Podzimní pohádka nakonec spatřila světlo světa a to i díky vašemu zájmu. Podzimní pohádka je na světě Obrázek

Vaše zpětná vazba mě motivovala, dál hledat způsob, jak projekt zrealizovat, až jsem jej našla. Náklady se mi podařily stáhnout na minimum a tak vám dnes mohu zaslat knížku za stovku i s poštovným.

Máte-li zájem kontaktujte mě na L.ZOLTA(zavin)SEZNAM.CZ, nebo využijte formulář na mých stránkách lucie.zolta.cz.

I když projekt nebyl úspěšný, mám ze všech startéru velkou radost! Dcerka si týden po odstartování projektu zlomila nožku. Všechny plány, jak upozornit na existenci projektu šly tedy stranou. I tak se vybralo 10% a to je báječné :) Moc Vám za Vaši přízeň děkuji.

Abych se mohla lépe poučit z tohoto projektu, prosím Vás o vyplnění následující dotazníku: http://miniaplikace.blueboard.cz/hlasovat-lorc

Děkuji a přeji krásné babí léto!
Lucka

Deset starterů to je velká zodpovědnost, ty nesmíme zklamat!

Tak jsme se radovali z prvních startérů, když tu náhle sova prohlásila: "No jo, ale teď už to není jen tak. Když projekt nevyjde bude to znamenat deset zklamaných lidí, co se těšili na knížku!".Dali jsme sově za pravdu.  "Ale já to sama nezvládnu." Hájila jsem se. "Jestli chcete být v knížce, musíte mi pomoct!"

A tak daly zvířátka hlavy dohromady. A vymysleli reklamu, která zaujme a potěší všechny. Však mrkněte na video: https://youtu.be/_9h-8a6llm0

 

Krásný den přeje

Lucka a spol.