Podzimní piano EP "Vibrant autumn" - crowfunding kampaň

Podzimní piano EP "Vibrant autumn"

Podpořte vydání prvního menšího všestranného piano EP okořeněného o žánry jako metal, rock, pop, klasika. Každý si zde najde své!

Hudba
Podzimní piano EP "Vibrant autumn"

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nikdy jsem nepomyslel, jak nesmírně těžké bude napsat obsah mé kampaně a že jí vůbec vydám.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mám riffy. Mám nadupané demo skladby z různých žánrů od roku, přes metal, grunge, po jemné skladby. Mám chuť vydat něco, co dokáže, že krása piana stále žije. Chybí mi však k tomu menší finanční podpora.

Pokud tady jsou nějací fandové do Nirvany, tak je zajisté potěším svým medley (směsice písní) provedené na klávesách. Zazní zde jejich velmi známé písničky. 

Tyto písničky jsou nahrané na klávesy, avšak EP budu nahrávat na pianu, který je zvukem úplně jinde. Zamluvena je rovněž profi kamera, která ještě víc zlepší kvalitu zvuku. 

Podpořte svými štědrými dary dvacetiletého vizionáře z Moravy, který věří, že kouzlo opravdových nástrojů v dnešní době ještě nevymřela. Buďte u zrodu jeho prvního EP s názvem "Vibrant autumn".

Jak už jsem avizoval, mé EP je všestranné, nečekejte jenom "rokec". I milovníci klasiky si přijdou na své. Poohlédněte se za mým mashupem (kompilace různých skladeb) klasických skladeb od velikánů jako Bach či Beethoven.

A CO ODMĚNY?

Na oplátku vám mohu nabídnout atraktivní ceny nejen pod stromeček. Mohu vás naučit v pohodlí vašeho domova základní skladby, mohu k vám přijet a zahrát pořádné covery těch největších legend i své vlastní skladby. Je libo píseň na přání? Máte to mít.

Jak jsem ve videu říkal, něco na to našetřeno mám, za postačujících 10 000,- mi umožníte nahrát vlastní EP a vypustit ho do světa. Samozřejmě, pokud se vybere částka vyšší, mohu si dovolit pořídit si různé příslušenství či dokonce stage piano na koncerty, které si chystám pořídit atd. Za každou podporu vřelé díky!

Na samotný závěr si dovolím přidat ještě takovou punk rockovou tečku na veřejném pianu.

,,Hudba je záchrana před obyčejným slovem." Romain Rolland

Co si o tomto projektu myslíte?