Podzimní piano EP "Vibrant autumn" | crowdfunding kampaň

Podzimní piano EP "Vibrant autumn"

Podpořte vydání prvního menšího všestranného piano EP okořeněného o žánry jako metal, rock, pop, klasika. Každý si zde najde své!

Hudba

Podzimní piano EP "Vibrant autumn"

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Nikdy jsem nepomyslel, jak nesmírně těžké bude napsat obsah mé kampaně a že jí vůbec vydám.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mám riffy. Mám nadupané demo skladby z různých žánrů od roku, přes metal, grunge, po jemné skladby. Mám chuť vydat něco, co dokáže, že krása piana stále žije. Chybí mi však k tomu menší finanční podpora.

Pokud tady jsou nějací fandové do Nirvany, tak je zajisté potěším svým medley (směsice písní) provedené na klávesách. Zazní zde jejich velmi známé písničky. 

Tyto písničky jsou nahrané na klávesy, avšak EP budu nahrávat na pianu, který je zvukem úplně jinde. Zamluvena je rovněž profi kamera, která ještě víc zlepší kvalitu zvuku. 

Podpořte svými štědrými dary dvacetiletého vizionáře z Moravy, který věří, že kouzlo opravdových nástrojů v dnešní době ještě nevymřela. Buďte u zrodu jeho prvního EP s názvem "Vibrant autumn".

Jak už jsem avizoval, mé EP je všestranné, nečekejte jenom "rokec". I milovníci klasiky si přijdou na své. Poohlédněte se za mým mashupem (kompilace různých skladeb) klasických skladeb od velikánů jako Bach či Beethoven.

A CO ODMĚNY?

Na oplátku vám mohu nabídnout atraktivní ceny nejen pod stromeček. Mohu vás naučit v pohodlí vašeho domova základní skladby, mohu k vám přijet a zahrát pořádné covery těch největších legend i své vlastní skladby. Je libo píseň na přání? Máte to mít.

Jak jsem ve videu říkal, něco na to našetřeno mám, za postačujících 10 000,- mi umožníte nahrát vlastní EP a vypustit ho do světa. Samozřejmě, pokud se vybere částka vyšší, mohu si dovolit pořídit si různé příslušenství či dokonce stage piano na koncerty, které si chystám pořídit atd. Za každou podporu vřelé díky!

Na samotný závěr si dovolím přidat ještě takovou punk rockovou tečku na veřejném pianu.

,,Hudba je záchrana před obyčejným slovem." Romain Rolland

Co si o tomto projektu myslíte?

Autor projektu

Filip Valošek - obrázek
  • projekt od Filip Valošek
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Ochutnávka

Tento dar bude oceněn zasláním singlu (který je v EP) včetně poděkování na váš mail.

Počet odměn není omezen

150 Kč

Digitální mánie

Tahle suma ti odemkne možnost nechat si stáhnout EP (až bude vydané) přímo do tvého počítače.

Počet odměn není omezen

300 Kč

Někdo to rád v obalu

Staňte se majitelem podepsaného CD, který zašlu přímo k vám domů.

Počet odměn není omezen

450 Kč

Peckovní tričko

Za tyhle prašule obdržíš triko s potiskem EP. To se ti bude líbit!

Počet odměn není omezen

600 Kč

Průvodce

Přijeďte do Ostravy a spojte příjemné s užitečným! Provedu vás tímto průmyslovým městem, obdržíte podepsané CD a k tomu vám zahraju na zdejší pouliční piano; to se vám bude líbit!

Počet odměn není omezen

650 Kč

Super kombo

2 ceny v jedné? To musíš mít! Podepsané CD a k tomu tričko.

Počet odměn není omezen

800 Kč

Štědrý dárce

Za tento štědrý dar obdržíš tričko, podškrábnuté CD a tvé jméno se objeví v poděkovací straně, která je součástí CD.

Počet odměn není omezen

800 Kč

Na přání

Odkaz na stáhnutí EP přímo do tvého kompu a k tomu to, co máš rád! Napiš mi žánry, které rád posloucháš, dobu (jestli jsi fanatik do hitů osmdesátek či moderního popíku) nebo jaké kapely máš rád (klidně více) a nějakou skladbu vyberu a pošlu ji s EP (nebude v EP, ale mimo, jelikož jde pouze o cover a ne o vlastní tvorbu)!

Počet odměn není omezen

1 000 Kč

VIP edice

Za velkorysý dar obdržíš limitovanou edici CD s jmenovitým jmenováním obohacené o extra skladbu. Součástí bude rovněž strana z mého zápisníku, kde najdete osobní zápisky, které obsahují riffy a chordy.

Počet dostupných odměn: 10/10

1 000 Kč

Trojnásobné tvrdé potěšení

Možnost mít mé EP přímo v tvém počítači a do toho 3 samostatné covery těch největších rockových a metalových pecek? Je libo System of a down, Nirvana, Linkin Park, Guns N´ Roses, Green Day a další? Ano, na piano!

Počet odměn není omezen

1 000 Kč

Miluju pop

Rozumím, nejste metalista, ujíždíte na moderním popu. Za tuto štědrou sumu obdržíte EP v digitální verzi a k tomu vám přidám 3 pořádné pop hity! Ed Sheeran, Imagine dragons, Maroon 5, Shawn Mendes a spoustu dalších.

Počet odměn není omezen

2 000 Kč

Chci umět na piano

Představ si to: přijedu do tvého města se svou výbavou, sedneme k tomu u tebe doma a podle tvé šikovnosti strávíš příjemné 2-4 hodiny u piana. Mohu garantovat, že se naučíte aspoň základy nějaké pecky; Thunderstruck, Nothing else matters? Proč ne! Podepsané CD samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 10/10

2 000 Kč

One man show

Chystáte nějakou akci, oslavu, chcete si zajammovat či si vychutnat požitek z kvalitní hudby u sklenky vína? Pak je tato nabídka pro vás šitá jako na míru. Přijedu k vám a hodinku až dvě vás budu bavit svým vystoupením. Navíc obdržíte podepsané CD. Nabídka pro opravdové samaritány!

Počet dostupných odměn: 5/5