EA2_cb_16x9.png

Podpořte výrobu nové desky EA - 5 Hudba

Pomozte nám s dokončením nového alba. Po pěti letech jsme nahráli nové písně, ale tím to nekončí. Potřebujeme je dostat do hmatatelné podoby ;-)

Podpořte výrobu nové desky EA - 5

Vybráno50 700 Kč(169 %)

169 %
30 000 Kčpožadováno
94startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Zdravíme všechny,
kteří se dostali až ke čtení podrobnějšího představení našeho startovacího projektu.

Po dobu pěti let jsme tvořili nové písně a spořili na realizaci nové desky. Teď stojíme krůček od jejího dokončení. Bohužel se zvyšováním nároků na kvalitu a s postupem času rostly i finanční nároky a tak jsme teď – ve finiši – zjistili, že je naše apalušácká pokladna téměř prázdná.
Je nám jasné, že to musíme dotáhnout do konce stůj co stůj, ale pomoc určitě neodmítáme. Proto jsme založili projekt na Startovači a doufáme v lepší zítřky ;-) 

Kapka omáčky :-)

Expedice Apalucha je se svým blues-beatem na opavské hudební scéně ráda slyšena už dobrých 15 let. Pátá deska Apaluchy, po Rock & Popem oceněném albu V Polojasnu a poslední dvojdesce Sahara, na sebe nechávala dlouho čekat.

TEĎ ALE POZOR!!! :D

S novým kytaristou jsme právě dotočili zbrusu nové písně a rýsuje se pátá rockovější existenciální expedice. Rozhodli jsme se točit syrověji nejen pro autenticitu bližší našim nynějším živým vystoupením, ale také pro výběr hrubších, až bluesových, životních témat v našich textech.

5 – není to jen známka za stinné strany bytí, není to jen pět úmorných pracovních dnů v týdnu, není to jen pětiprstý obtisk na obličeji, který občas život dává, aby se člověk vzpamatoval. Je to i všech blues-beatových pět pohromadě! :)

Třeba máme s vámi mnoho společného a jsme vám naší muzikou blízcí víc, než si připustíte, třeba jen máte rádi blues-rockovou atmosféru, třeba solidní autorské české texty, třeba máte rádi opavské kapely, třeba to budete vy, kdo nám pomůžete touto cestou, abychom mohli desku 5 zase udělat o kus lepší a tím třeba tak trochu i váš svět kolem! :)

Něco o odměnách

Odměny budeme připravovat postupně podle zájmu, ale pár už jich na světě je.

DSCF7390s.jpg

DSCF7391s.jpg

DSCF7392s.jpg

 

Vybráno50 700 Kč(169 %)

169 %
30 000 Kčpožadováno
94startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuExpedice Apalucha

Odměny

200 KčJsem vlastně modrý

Kniha s výběrem autorských textů a s osobním věnováním Jury Bosáka od nakladatelství Perplex. Kniha obsahuje cd s písněmi opavských formací Expedice Apalucha, Sonyk Bel a Dobrozdání.

Počet dostupných odměn: 0/5

Odměna nedostupná

250 Kč5

Nová deska EA 5 na cd včetně podpisů všech pěti členů kapely :-)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčKompletní EA v MP3

Zašleme vám odkaz ke stažení kopletních studiových nahrávek EA v mp3 včetně desky 5.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

350 KčNáramek

Obdržíte ručně šitý originální náramek z drobných japonských perliček s magnetickým zapínáním vyrobený jednou ze squaw členů EA "hand made by Tapina". 4 Náramky: 1. Šedostříbrný. Vnitřní obvod 163mm. Šířka náramku 31mm. 2. Bílomodrý. Vnitřní obvod 163mm. Šířka náramku 18mm. 3. Černorůžový. Vnitřní obvod 163mm. Šířka náramku 18mm. 4. V barvě alba 5 s hlavním symbolem alba 5. Po koupi odměny uveďte do vzkazu autorovi číslo náramku a v případě náramku č.4 také obvod zápěstí.

Počet dostupných odměn: 4/4

Odměna nedostupná

350 Kč5 + postavička člena kapely EA

Protože naše album vychází na podzim, vyrobíme pro vás jako dárek postavičku "podzimníčka" člena EA, kterého si vyberete + obdržíte CD 5 s podpisy členů. Při koupi odměny uveďte do vzkazu jméno člena, jehož postavičku chcete.

Počet dostupných odměn: 2/10

Odměna nedostupná

400 KčTriko EA + placka EA

Takové triko každý nemá...a placku taky ne :)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 Kč5 + vstupenka na koncert EA k novému albu 5

Získáte cd s podpisy členů EA a vstupenku na koncert EA v rámci koncertů k desce 5 (kromě křtu na festivalu Hradecký slunovrat).

Počet dostupných odměn: 16/20

Odměna nedostupná

500 KčSponzorský dar I.

Máte rádi EA, či chcete jen podpořit opavskou scénu a to zcela nezištně? :) Cd 5 vás stejně nemine. :)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčGeo 5

Koupí této odměny od nás obdržíte GPS souřadnice a můžete se vydat hledat naše nové album na zajímavá místa v ČR. CD s osobním věnováním právě pro vás uložíme v nepromokavém obalu a to na zemi, pod zemí, ve vzduchu nebo ve vodě. Umístíme CD keš do maximální vzdálenosti 30km od Vaší udané adresy. Pokud jste z větší dálky pokusíme se umístit CD keš blíže k Vám, maximálně však v okruhu 60 km od Opavy.

Počet dostupných odměn: 8/10

Odměna nedostupná

500 Kč5 + dárek (0,5l domácí slivovice)

Obdržíte CD 5 s podpisy členů + jako dárek půl litru domácí vymazlené slivovice (s etiketou alba) ze švestiček, které osobně nasbíral Patrik Kuběj (el. kytara EA) a které dozrály v roce vydání našeho nového alba. Termín dodání bude kolem vánoc :)

Počet dostupných odměn: 0/3

Odměna nedostupná

550 Kč5 + vstupenka na křest/koncertEA k novému albu 5

Získáte cd s podpisy členů EA a vstupenku na křest či koncert EA v rámci koncertů k desce 5. Vše závisí na domluvě.

Počet dostupných odměn: 0/5

Odměna nedostupná

550 Kč5 + vstupenka na křest EA k novému albu 5

Získáte cd s podpisy členů EA a vstupenku na křest EA v rámci festivalu Hradecký slunovrat.

Počet dostupných odměn: 14/15

Odměna nedostupná

600 Kč5 + dárek (1l domácí slivovice)

Obdržíte CD 5 s podpisy členů + jako dárek 1 litr domácí vymazlené slivovice (s etiketou alba) ze švestiček, které osobně nasbíral Patrik Kuběj (el. kytara EA) a které dozrály v roce vydání našeho nového alba. Termín dodání bude kolem vánoc :)

Počet dostupných odměn: 0/2

Odměna nedostupná

650 Kč5 + triko EA + placka EA

Takový příjemný komplet od cd s podpisy členů EA po svršek i doplněk. :)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčVše má svůj smysl + 5

Obdržíte od nás CD 5 s osobním věnováním + balík s třinácti praktickými či méně praktickými předměty, které souvisí s textem jednotlivých písní či je nějakým způsobem symbolizují. Vše úhledně seřadíme podle pořadí skladeb na albu :)

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

2 000 KčSpolupachatel

Kromě nového cd s podpisy členů EA získáte také vstup na křest na Hradecký slunovrat, pokřtíte s námi naše nové CD 5 a navíc si s námi zahrajete v jedné písni na Theremin (netřeba být hudebníkem a třeba se nebát :)

Počet dostupných odměn: 0/1

Odměna nedostupná

5 000 KčSponzorský dar II.

Máte rádi EA, či chcete jen podpořit opavskou scénu a to zcela nezištně? :) Cd 5 vás stejně nemine. :)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

8 000 KčKoncert EA

Zahrajeme pro vás koncert expedičních písní v rozsahu 75 minut za předem projednaných podmínek :). V ceně odměny nejsou zahrnuty náklady na zvukaře a cestovní výdaje. Vše závisí na domluvě.

Počet dostupných odměn: 2/3

Odměna nedostupná