Podpořte výrobu nové desky EA - 5 - crowfunding kampaň

Podpořte výrobu nové desky EA - 5

Pomozte nám s dokončením nového alba. Po pěti letech jsme nahráli nové písně, ale tím to nekončí. Potřebujeme je dostat do hmatatelné podoby ;-)

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Zdravíme všechny,
kteří se dostali až ke čtení podrobnějšího představení našeho startovacího projektu.

Po dobu pěti let jsme tvořili nové písně a spořili na realizaci nové desky. Teď stojíme krůček od jejího dokončení. Bohužel se zvyšováním nároků na kvalitu a s postupem času rostly i finanční nároky a tak jsme teď – ve finiši – zjistili, že je naše apalušácká pokladna téměř prázdná.
Je nám jasné, že to musíme dotáhnout do konce stůj co stůj, ale pomoc určitě neodmítáme. Proto jsme založili projekt na Startovači a doufáme v lepší zítřky ;-) 

Kapka omáčky :-)

Expedice Apalucha je se svým blues-beatem na opavské hudební scéně ráda slyšena už dobrých 15 let. Pátá deska Apaluchy, po Rock & Popem oceněném albu V Polojasnu a poslední dvojdesce Sahara, na sebe nechávala dlouho čekat.

TEĎ ALE POZOR!!! :D

S novým kytaristou jsme právě dotočili zbrusu nové písně a rýsuje se pátá rockovější existenciální expedice. Rozhodli jsme se točit syrověji nejen pro autenticitu bližší našim nynějším živým vystoupením, ale také pro výběr hrubších, až bluesových, životních témat v našich textech.

5 – není to jen známka za stinné strany bytí, není to jen pět úmorných pracovních dnů v týdnu, není to jen pětiprstý obtisk na obličeji, který občas život dává, aby se člověk vzpamatoval. Je to i všech blues-beatových pět pohromadě! :)

Třeba máme s vámi mnoho společného a jsme vám naší muzikou blízcí víc, než si připustíte, třeba jen máte rádi blues-rockovou atmosféru, třeba solidní autorské české texty, třeba máte rádi opavské kapely, třeba to budete vy, kdo nám pomůžete touto cestou, abychom mohli desku 5 zase udělat o kus lepší a tím třeba tak trochu i váš svět kolem! :)

Něco o odměnách

Odměny budeme připravovat postupně podle zájmu, ale pár už jich na světě je.

DSCF7390s.jpg

DSCF7391s.jpg

DSCF7392s.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?