PODPOŘTE LENKU FERENČUKOVOU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA - crowfunding kampaň

Novinky - PODPOŘTE LENKU FERENČUKOVOU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

Podpořte prosím reprezentantku ČR ve physique v cestě za jejím snem. Lenka chce uspět na vrcholu letošní sezóny – Mistrovství světa ve Francii.

Ostatní

POSLEDNÍ PODĚKOVÁNÍ

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Dobré ráno, dobrý den, dobrý večer…

…všem opravdovým přátelům Lenky Ferenčukové :-)))

 

Jak už to v životě prostě bývá, tak vše jednou končí a i „náš projekt“ je už bohužel u konce. Proto i přišel čas, se s Vámi rozloučit a všem Vám poděkovat.

Loučení často není zrovna lehkou a radostnou záležitostí a mnohým z nás při něm ukápne i nějaká ta slza... :-(((

Na druhou stranu, my se určitě „neloučíme“ a je tu VELKÁ šance, že se s Vámi někdy potkáme, ať již na závodech, sportovních akcích nebo někde ve „fitku“, kam poté přijde i Lenka…

Ta Lenka, pro kterou jste neváhali „obětovat svůj čas a své peníze“ a pomohli jí! Tak proč by to mělo být loučení smutné.-)))

Navíc, když jen díky Vám – přátelům, Lenčin projekt skončí jako úspěšný a co víc… skončí „nad naše očekávání“ dobře:-)))

Jako autoři projektu Vám chceme „naposledy“ MOC a MOC a MOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poděkovat… a říci, že si opravdu vážíme Vaší laskavosti a Vašeho dobrého srdce.

Dovolte nám prosím, abychom i my – „Rodina a přátelé“, Vám z celého –našeho– srdce poděkovali a zároveň Vám vyjádřili  i VELKÝ RESPEKT a UZNÁNÍ!!

Děkujeme a přejeme Vám hodně osobních, pracovních a sportovních úspěchů.-)))

A co přejeme některým „jiným fanouškům“ a některým odpůrcům Lenky a silových sportů ?!?

Přejeme vám více vlastní moudrosti, soudnosti, tolerance, poznání, pokory a slušnosti. Méně zloby, záště, závisti, negativních myšlenek, špatné nálady a pokrytectví… A co ještě přejeme negativním a závistivým lidem?!? Přejeme i vám více osobních úspěchů. Protože člověk, který sám úspěch nemá, tak z toho často viní všechny… jen ne sebe samotného.

Přitom stačí „maličkost“ neustále na sobě pracovat, upírat si pohodlí, dřít, milovat to co dělám – ať je to věda, podnikání nebo sport… a po několika letech poctivé práce se úspěch určitě dostaví !!! .-)))  Lenka Ferenčuková je toho jednoznačným důkazem!

Děkujeme všem, kteří Lence věříte a pomohli jste jí v její daleké cestě za jejími dalšími úspěchy. Lenka, ani její nejbližší… Vám to NIKDY nezapomenou! Děkujeme Vám:-)

 

S úctou a VELKÝM respektem autoři projektu

Rodina a přátelé

:-) :-) :-) !!!!! :-) :-) :-) !!!!! :-) :-) :-) !!!!! :-) :-) :-) !!!!! :-) :-) :-) PODPOŘTE prosím LENKU FERENČUKOVOU Obrázek

 

ZBÝVÁ UŽ JEN…

8 dní…

 

Startéři – PODPOŘTE prosím LENKU FERENČUKOVOU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

Podpořte prosím reprezentantku ČR ve physique v cestě za jejím snem. Lenka chce uspět na vrcholu letošní sezóny – Mistrovství světa ve Francii.

 

Teď, nebo nikdy.

Jen Vy rozhodnete, zda „její“ projekt na podporu na letošním MS 2017 bude úspěšný…

Děkujeme všem, co Lenku dosud podpořili a MOC si vážíme Vaší laskavosti  :-) :-) :-)

 

S úctou a VELKÝM respektem autoři projektu

Rodina a přátelé

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ MALINKÉ BARUNCE !!!!! :-)))))))))))))) Obrázek

Dobrý večer,

dnes bychom chtěli opět MOC poděkovat těm, kteří se rozhodli prostřednictvím „startovače“ Lence pomoci. Děkujeme Vám a MOC si toho s Lenkou vážíme!!

Zároveň nám zde dovolte uvést jedno poděkování, které je opravdu SPECIÁLNÍ !!!!!

Chtěli bychom zde poděkovat možná nejmenšímu fanoušku Lenky Ferenčukové na celém světě!!!, …který nás NESKUTEČNĚ chytil za srdce. Tím výjimečným fanouškem, kterému bychom chtěli věnovat NEJVĚTŠÍ možné poděkování celého týmu, je malinkatá Barunka, která udělala něco… na co člověk určitě nikdy nezapomene.

Podívejte se prosím na krásný obrázek, který Barunka Lence namalovala a za pomoci své maminky dokonce i napsala Lence a i všem ostatním text… POMOŽTE LENCE NAHORU BARUNKA ... Lenčino následné poděkování, které již umístila na soc. sítě, už žádný další komentář nepotřebuje… :-)

Barunko, MOOOC děkujeme Tobě a Tvé mamince:-)))

Těšíme se, že se budeme moci s Tebou setkat osobně a předat Ti „malou pozornost“ pro „VELKOU slečnu“, která jistě ve svém životě dokáže VELIKÉ věci!!!!! :-))))))))))))))))))))

S úctou a OBROVSKÝM respektem autoři projektu

Rodina a přátelé

 

Lenčino poděkování:

Dnes jsem po delší době měla slzy na krajíčku, když mi sotva 3-letá Barunka přinesla spolu se svou maminkou tento obrázek a předaly mi 30 Kč. Barunka prý nemá účet na FB a ani banku, ale chce, abych uspěla… a chce mě sama podpořit… Děkuji Ti Barunko… škoda, že nemám více takových opravdových fanoušků, jako jsi Ty :-( Děkuji Tobě a Tvé mamince a slibuji Vám z celého srdce, že jsem tím získala další obrovskou motivaci, jak dále bojovat a uspět! Děkuji i dalším lidem za podporu, pomoc a dobré srdce.

Lenka