Teplo a kuchyňské zázemí pro Lesní klub Jasánek - crowfunding kampaň

Novinky - Teplo a kuchyňské zázemí pro Lesní klub Jasánek

Zima je tady a s ní i nutné vylepšení naší chaloupky. Pomozte nám, prosím, zrekonstruovat prostor pro děti v beskydském Lesním klubu Jasánek.

Ostatní
Všem moc děkujeme – za příspěvky, za sdílení, za nápady. Cíle jsme dosáhli nečekaně rychle a hned jsme začali s přípravou realizace nového krbu. Těšíme se, až dětem zpříjemníme prostředí domečku, tudíž si budou moci po všech venkovních výpravách a objevováních pohodlněji odpočinout.  Hurá, jste skvělí! Obrázek

Protože nám do konce sbírky zbývá ještě mnoho dní, budeme vděční za jakýkoli další příspěvek. Každým darem pomůžete rozvoji naši Lesní školky a svým způsobem i rozvoji tohoto typu předkšolního vzdělávání. Umožníte nám realizovat další nutné opravy i nákup nových knih a dalších pomůcek pro děti.

Seznam úkolů spojených s opravou domečku i úprav zahrady, které chceme postupně realizovat, je hodně dlouhý :) Co nás mj. v roce 2021 čeká?

  • bourání starého a stavba nového (dřevěného) oplocení
  • odstranění vlhké podlahy a nová dlažba na WC
  • vrtání a realizace průduchů do sklepa pro odstranění vlhkosti
  • čištění a nová revize komínu
  • zahájení prací pro zpřístupnění půdy
  • svod dešťové vody do akumulační nádoby
  • a další :)

Ještě jednou velké DÍKY a přejeme všem krásný rok 2021! 

Velmi děkujeme všem dosavadním přispěvatelům! Každý dar nám udělal velkou radost a nyní již věříme, že se projekt povede dotáhnout do konce. Chceme vám všem popřát krásné Vánoce. Užijte si dny klidu. Děkujeme a přejeme všem krásné Vánoce! Obrázek

Protože to nevypadá, že budou svátky na sněhu, posíláme vám několik mrazivých pozdravů z adventních týdnů, kdy u nás v Beskydech bylo chvíli bílo :)