Po nitkách do minulosti - crowfunding kampaň

Novinky - Po nitkách do minulosti

Vizuální kniha, která vás provede tajemstvím dávného řemesla - tkaním stuh na destičkách. Vydejte se s námi do pravěku a naučte se tkát jako profíci!

Knihy

Kniha je v tisku

Milí přispěvatelé, kniha je od minulého týdne v tisku. Kniha je v tisku Obrázek

Milí přispěvatelé projektu "Po nitkách do minulosti",

po všech úpravách, kontrolách a zkušebních tiscích je naše nová kniha od minulého týdne v tisku.

kniha3D 1.jpg

kniha3D 2.jpg

kniha3D 3.jpg

Z tiskárny k nám bude doručena 13. 12. 2017. Vaše ostatní odměny jsou také již připraveny, vše zabalíme a rozešleme! Věříme, že se vám tento "Ježíšek" bude líbit.

Ještě jednou vám všem děkujeme za podporu a omlouváme s eza mírné zdržení tisku,

s přáním hezkého dne

 

vaši "pračlověci"

 

Kristýna a Tonda.

Krátké video vám napoví, jak je někdy náročné dobrat se kýženého vzoru ... Cesta za dokonalostí Obrázek

Ačkoliv začalo parné léto, naši práci na knize nikterak nezpomalilo. V krátkém videu si můžete prohlédnout, jak jedna ze spoluautorek Sylvie Odstrčilová tká repliku tkanice podle nálezu z rakouského Dürrnbergu datovanou do třetího století před naším letopočtem. Připadá vám vzor i postup složitý? Nebojte se, v naší knize  najdete přehledný návod - rozkres, popis i zkušenosti dobré a i ty špatné s jeho výrobou!

 

V následujících dvou týdnech se vám budeme ozývat, abychom si domluvili termíny předání vašich odměn. Doufáme, že se vám budou líbit!

Krásný začátek prázdnin,

Vaši "pračlověci".

Poděkování

Díky vám jsme vybrali na dokončení knihy přes 180 tisíc!Děkujeme! Poděkování Obrázek

Blíží se Slunovrat, magický čas, doba sběru kouzelných bylin ...Když jsme u toho sbírání, díky vaší podpoře se nám podařilo vybrat dostatečné množství financí pro vydání naší nové knihy. Všem vám děkujeme!Vážíme si vaší podpory. Je krásné v tento předletní čas zjistit, že kolem sebe máme lidi, kteří jsou ochotni pomoci se splněním snů ...