Lidová muzika z Chrástu: Plzeňské písně | crowdfunding kampaň

Novinky - Lidová muzika z Chrástu: Plzeňské písně

Pomozte Plzeňským písním do světa!

Hudba

Dlouho očekávaný poslední klip je konečně tady!

Tak konečně dorazil. Trvalo to dlouho, ale vyšlo to přesně na konec kampaně – klip k písni Křimický chlapcí, vstávejte (aranž Miroslava Šimandla, zpívá Čestmír Kouba), který vytvořili Martina Voráčková a Tomáš Macek. Ať se vám to líbí!

04. leden 2016

Přídavky

Děkujeme mnohokrát všem, kteří přispěli. Ostatní mohou ještě den vybírat skvělé grafiky nebo si objednat vycházku po stopách Plzeňských písní
Přídavky Obrázek

Všem děkujeme a těm, kteří si ještě nic nevybrali a mají chuť nás podpořit, vzkazujeme – vybírejte grafiky, pořiďte si cédéčko, knihu nebo koncertů, co hrdlo ráčí!po Máte na to ještě den.

Za pár dní začneme rozesílat objednané odměny

03. leden 2016

Je to tam!

Máme vybráno. Děkujeme všem těm stovkám lidí, kteří pomohli, aby se věc podařila.

Akce trvá ještě poslední den. Zatím si přispěvatelé objednali jen dvě vycházky po národopisných krásách Plzně a tři originální grafiky. Kdo by chtěl získat tyto ceny, stejně jako budoucí knížky nebo naše cédéčka za půl darma, může přispět ještě do zítřka.

Všem přejeme hodně štěstí do nového roku a aby vám to vždycky dobře šlo!

  • Splněno 162 150 Kč (135 %)
  • 135 %
  • 120 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 261 Startérů

Autor projektu

Lidová muzika z Chrástu - obrázek
  • projekt od Lidová muzika z Chrástu
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Vstupenka na slavnostní koncert + placka

Plzeňské písně slavnostně představíme na velkých koncertech v Plzni, Chrástu (nebo Smědčicích) a v Praze. Přispěvatelé budou mít vyhrazená místa v předních řadách, na místě dostanou originální placku Lidové muziky z Chrástu a po koncertě sklenici sektu nebo domácí malinové šťávy.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Dvě dosavadní CD podle vlastního výběru

Nabízíme možnost doplnit si diskografii Lidové muziky z Chrástu podle chuti o dříve vydaná CD Milostné (2010), Sulislavskej kostelíčku (2012) nebo vánoční Co jsem se letos natěšil (2014). Protože věříme, že peníze vybereme, pošleme vám cédéčka poštou okamžitě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Kniha Plzeňské písně s podpisy a věnováním

Pořiďte si připravovanou knížku Plzeňské písně s dvěma vloženými CD a DVD a mnoha ilustracemi. Dáte nám tím vědět, že o ni stojíte – my za to nabízíme výtisk s otištěnými jmény přispěvatelů, podpisy a věnováním.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Tři zatím vydaná CD Lidové muziky z Chrástu

Nemáte doma ještě žádné z vydaných CD Lidové muziky z Chrástu? Pořiďte si celý komplet! Protože věříme, že peníze vybereme, pošleme vám cédéčka poštou okamžitě – takže možná ještě před Vánoci.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

Dvě knihy Plzeňské písně + placka

Předplaťte si hned dvě knihy. Během roku od nás dostanete dárek nejen pro sebe, ale i pro někoho dalšího. Nám tím uděláte hned dvojnásobnou radost. Bez podobných příspěvků totiž knížku nevydáme. A když napíšete mail, i ty placky předáme dvě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tři knihy Plzeňské písně + placka

Tisíc děleno třemi? To znamená jedna kniha hluboko pod skutečnými náklady – za 333 korun – a navrch za korunu originální placka Lidové muziky z Chrástu. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Grafický list podle vlastního výběru

Grafiky inspirované vybranými nahrávkami Plzeňských písní vytvořili žáci výtvarného oboru ZUŠ Sokolovská pod pedagogickým vedením Martiny Voráčkové. Odměnou za váš příspěvek bude původní výtvarné dílo podle vlastního výběru. Grafiky si můžete prohlédnout na stránce: plzenskepisne.cz

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Národopisná vycházka po stopách Plzeňských písní

Naše muzika je čistě amatérská, na konzervatoři v současné době studují jen dvě členky souboru. Díky tomu ovšem máme široký záběr – programování, geografii, biologii, teorii kultury, vzdělávání dospělých i angličtinu pro středoškoláky. Pokud tedy budete chtít, můžeme vám na míru naprogramovat vycházku po přírodních i kulturních zajímavostech Plzně, především jejích historických vesnic. And if you want, může být klidně v angličtině.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

Soukromé vystoupení Lidové muziky z Chrástu

Nejsme líní. Hrajeme rádi a rádi přijedeme zahrát i vám!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit