Plugpo - crowfunding kampaň

Plugpo

Nabít si mobil na festivalu je jedna z nejtěžších věcí na světě. Pomoz nám to změnit a vytvořit místo, kde si všichni mohou půjčit nabitou powerbanku!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Aktualizace: I když to tady na Startovači nedopadlo (pravděpodobně drtivá většina bude řešit nabití telefonu až na festivalu a ne tři měsíce dopředu), my se nevzdáváme! :) Sleduj nás na našem facebooku, protože powerbanky máme ve výrobě a zanedlouho začneme zveřejňovat jména festivalů, na kterých nás letos najdeš!

 

Díky za přízeň, Merry.

_______________________________________________________________________________

 

Zlepšíme prostředí českých festivalů!

Nabít si mobil na festivalu je možná jedna z nejtěžších věcí na světě. Bavíš se, fotíš a postuješ zážitek za zážitkem - Snapchat, Facebook, Instagram, natočit vlog, najít bankomat nebo zastávku a baterka dostává zabrat, znáš to. Dobíjecí místa jsou buď zabrané, nebo žádné.

v1-trim.jpg

Jak Plugpo funguje 

Proto vzniká Plugpo

Chceme na každém festivalu v Česku udělat místo, kde si půjčíš nabitou powerbanku.

Zatímco ty si užíváš hudební vibrace zamilované kapely, spíš ve stanu, nebo si dopřáváš pivko po obědě, tvůj mobil se nabíjí.

O nic se nestaráš - máme nabité powerbanky i kabely pro telefony s Androidem a iPhone. Powerbanku ti půjčíme a telefon si nabiješ klidně uprostřed kotle. Zálohu ti vyplatíme hned jak nám powerbanku vrátíš a zase ji připravíme pro někoho dalšího. Jednoduše!

Jasně nic není úplně zadarmo, na začátku si od tebe vezmeme vratnou zálohu a půjčení tě bude stát to, co 1 - 2 piva, což za nabitý telefon ale rozhodně stojí. 

 

map.png

Kde všude se snad potkáme 

Zní to krásně, ale?

Abychom alespoň jeden český festival udělali lepším, musíme získat nejméně 100 000 Kč. Bez tebe a tvých přátel to nedokážeme! 

Navíc podpořením projektu hlasuješ i pro svůj oblíbený festival! (Což samozřejmě není povinné.)

Pokořením cílové částky získáme prostředky na to, abychom mohli odstartovat a navštívit právě jeden český festival se zásobou powerbank v počtu 600 kousků.

Ovšem čím více prostředků získáme, tím více festivalů navštívíme a tím více lidem nabijeme telefony! Za každých 35 tisíc korun získaných nad cílovou částku, pojedeme na další festival a na všechny vezmeme i o 200 powerbank více.

Při úspěšném zakončení kampaně seřadíme festivaly podle počtu hlasů a pojedeme na tolik z nich, na kolik nám vyjdou prostředky (ano včetně těch, co v průběhu sezóny získáme na festivalech). Nemusíš se bát - i kdyby tvůj oblíbený festival nevyhrál, pořád se na něm můžeme potkat a každá odměna platí na všech festivalech, kde budeme.

Nevíš, pro který festival hlasovat? Zde alespoň ty nejznámější:

festivaly2017.jpg

Obrovská podpora a pár jedinečných kousků

Buď vážně stylový - staň se jedním z našich Patronů, pomoz nám úplně nejvíc a my ti za to dáme jednu powerbanku z naší limitované edice! Máme jich pouze deset kusů a jsou určeny pouze pro tuhle kampaň, a tak mají prémiový design - číselné označení a uvedení jména majitele na obalu (můžeš ji samozřejmě i někomu věnovat). Zůstaneš v našich srdcích (a našem webu) jako jeden z Patronů a navíc na každém festivalu, kde budeme, ti tuhle powerbanku kdykoliv nabijeme úplně zadarmo! A napořád. 

plugpo-render.jpg

Plugpo - vodotěsná powebanka (vizualizace) 

Do čeho cílovou částku investujeme

 Musíme zaplatit veškeré naše vybavení a další náklady:

  • Alespoň 600 powerbank
  • Univerzální dobíjecí kabely
  • Regály pro dobíjení
  • Minimálně tři 5V zdroje pro dobíjení desítek až stovek powerbank současně
  • Bílý nůžkový stan 2x2m
  • Pronájem místa na festivalu

Zbývá ti už jen poslední krok - klikni na "Podpořit projekt" a sdílej naši kampaň - jen díky tobě a tvým přátelům to dokážeme!

 

Kam dál?

Na úplný závěr ti nabídneme návštěvu našeho webu www.plugpo.com a Facebook stránky hi.Plugpo, kde se časem dozvíš například také to, jak se takový projekt připravuje, že na něm pracujeme už téměř rok a už potřetí jsme jej ořezali na úplné minimum pro start a spoustu dalších informací z našeho zákulisí.

Co si o tomto projektu myslíte?