PLANTÁŽNÍCI - crowfunding kampaň

PLANTÁŽNÍCI

Společně se postavíme za konopí přímo na konopné plantáži neziskové organizace Konopí je lék! Budeme se bavit a vytvoříme zábavný dokument o konopí!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Náš stát léčebné účinky konopí nepopírá, avšak stále není v české republice konopí dostupné. Konopí si sice "pod policejním dozorem" můžeme zakoupit v lékárně, ale sami si ho beztrestně vypěstovat nemůžeme. Můžeme si zakoupit konopí v lékárně, ale už si nesmíme vyrobit mast, extrakt či jiný ozdravný produkt. Pacienti tedy vyhledávají dealery drog, či riskují svou svobodu pěstováním konopí.

          Náš stát si myslí, že budeme spokojený, když nám nabídne v lékárně gram konopí za sto korun od firmy, která vyrábí plast. Avšak skutečně nemocní lidé potřebují kila konopí na extrakty a tak by měli dávat lékárnám statisíce, místo aby si sami vypěstovali konopí a nebo aby ho pro ně vypěstovali třeba jejich přátelé. Podle EU můžeme pěstovat konopí do sto metrů bez hlášení. ČR se chová jako šílený dealer, který touží po monopolu na konopí.

          Dušan Dvořák je největším bojovníkem za konopí u nás a tak právě na jeho konopné plantáži vyjádříme náš názor svým talentem a zábavou. Vytvoříme filmový dokument o konopí, který se bude zdarma šířit internetem a tak nenecháme usnout tuto kauzu. U pole s konopím bude velký transparent s nápisem "JSEM PRO DEKRIMINALIZACI KONOPÍ" a nebo "KAŽDÝ AŤ SI PĚSTUJE CO MU VESMÍR DAL!" To si ještě společně upřesníme. Pod tuto myšlenku se každý z Vás může přijet vlastnoručně podepsat v tričku Plantážníci!

          Pokud Vám nestačí krátký záběr v dokumentu jak podepisujete transparent, pak můžete přijet stanovat na plantáž a vychutnat si jedinečnou atmosféru. V dokumentu můžete předvést svůj talent, Vaše služby či produkty. Jako překvapení přijedou i někteří hudební interpreti ze známé Harvest Crew (http://www.sklizen.com)! Společně natočíme videoklip mezi konopnými květy! Dušan Dvořák navíc pravidelně pořádá Noc básníků a v době natáčení jedna taková zrovna bude! Speciálním hostem tohoto setkání bude mimo jiné i samotný Prezident Země Liberland (snad to také nebylo překvapení).

          Samozřejmě čím víc podpoříte tento projekt, tím pestřejší bude náš program, tím víc přijde interpretů a tím víc se bude dokument sdílet na internetu. Filmová technika mi díky Vám zůstane a tak Vám to vrátím v podobě skvělých záznamů koncertů, rozhovorů a videoklipů právě zmíněné Sklizeň Crew!

           Pokud pošlete více peněz na Plantážníky, zainvestujete tím zároveň i do Vaší firmy či e-shopu, protože Vám jako BONUS vytvořím profesionální video, které můžete hrdě sdílet! Navíc bude logo Vaší firmy zářit v úvodu dokumentu a na transparentu! Jsem si jistý, že dokument s názvem Plantážníci uvidí více jak milión lidí! Jak jsem zmínil ve videu,  zároveň totiž tvořím e-book s názvem KONOPNÝ BESTSELLER a tak mi tuto jistotu dodávají vzrůstající statistiky sledovanosti.

            Nejen že projevíte v dokumentu svůj talent, ale ukážete tomu hloupému dealerovy s názvem stát, že při sobě ještě umíme stát a že pořát umíme tvořit, bavit se a společně si hrát.

           Děkuji Vám za Vaší pozornost a podporu. Pro více informací prosím navštivte mou fb stránku https://www.facebook.com/Franticheck a určitě se podívejte na můj youtube kanál https://www.youtube.com/ČermákFrantišek

BONUS.jpg

Co si o tomto projektu myslíte?