iiikoooooooo.JPG

PLANTÁŽNÍCI Film & Video

Společně se postavíme za konopí přímo na konopné plantáži neziskové organizace Konopí je lék! Budeme se bavit a vytvoříme zábavný dokument o konopí!

PLANTÁŽNÍCI

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
277 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Náš stát léčebné účinky konopí nepopírá, avšak stále není v české republice konopí dostupné. Konopí si sice "pod policejním dozorem" můžeme zakoupit v lékárně, ale sami si ho beztrestně vypěstovat nemůžeme. Můžeme si zakoupit konopí v lékárně, ale už si nesmíme vyrobit mast, extrakt či jiný ozdravný produkt. Pacienti tedy vyhledávají dealery drog, či riskují svou svobodu pěstováním konopí.

          Náš stát si myslí, že budeme spokojený, když nám nabídne v lékárně gram konopí za sto korun od firmy, která vyrábí plast. Avšak skutečně nemocní lidé potřebují kila konopí na extrakty a tak by měli dávat lékárnám statisíce, místo aby si sami vypěstovali konopí a nebo aby ho pro ně vypěstovali třeba jejich přátelé. Podle EU můžeme pěstovat konopí do sto metrů bez hlášení. ČR se chová jako šílený dealer, který touží po monopolu na konopí.

          Dušan Dvořák je největším bojovníkem za konopí u nás a tak právě na jeho konopné plantáži vyjádříme náš názor svým talentem a zábavou. Vytvoříme filmový dokument o konopí, který se bude zdarma šířit internetem a tak nenecháme usnout tuto kauzu. U pole s konopím bude velký transparent s nápisem "JSEM PRO DEKRIMINALIZACI KONOPÍ" a nebo "KAŽDÝ AŤ SI PĚSTUJE CO MU VESMÍR DAL!" To si ještě společně upřesníme. Pod tuto myšlenku se každý z Vás může přijet vlastnoručně podepsat v tričku Plantážníci!

          Pokud Vám nestačí krátký záběr v dokumentu jak podepisujete transparent, pak můžete přijet stanovat na plantáž a vychutnat si jedinečnou atmosféru. V dokumentu můžete předvést svůj talent, Vaše služby či produkty. Jako překvapení přijedou i někteří hudební interpreti ze známé Harvest Crew (http://www.sklizen.com)! Společně natočíme videoklip mezi konopnými květy! Dušan Dvořák navíc pravidelně pořádá Noc básníků a v době natáčení jedna taková zrovna bude! Speciálním hostem tohoto setkání bude mimo jiné i samotný Prezident Země Liberland (snad to také nebylo překvapení).

          Samozřejmě čím víc podpoříte tento projekt, tím pestřejší bude náš program, tím víc přijde interpretů a tím víc se bude dokument sdílet na internetu. Filmová technika mi díky Vám zůstane a tak Vám to vrátím v podobě skvělých záznamů koncertů, rozhovorů a videoklipů právě zmíněné Sklizeň Crew!

           Pokud pošlete více peněz na Plantážníky, zainvestujete tím zároveň i do Vaší firmy či e-shopu, protože Vám jako BONUS vytvořím profesionální video, které můžete hrdě sdílet! Navíc bude logo Vaší firmy zářit v úvodu dokumentu a na transparentu! Jsem si jistý, že dokument s názvem Plantážníci uvidí více jak milión lidí! Jak jsem zmínil ve videu,  zároveň totiž tvořím e-book s názvem KONOPNÝ BESTSELLER a tak mi tuto jistotu dodávají vzrůstající statistiky sledovanosti.

            Nejen že projevíte v dokumentu svůj talent, ale ukážete tomu hloupému dealerovy s názvem stát, že při sobě ještě umíme stát a že pořát umíme tvořit, bavit se a společně si hrát.

           Děkuji Vám za Vaší pozornost a podporu. Pro více informací prosím navštivte mou fb stránku https://www.facebook.com/Franticheck a určitě se podívejte na můj youtube kanál https://www.youtube.com/ČermákFrantišek

BONUS.jpg

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
277 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuFrantišek Čermák

Odměny

200 KčPod to se podepíšu!

Vaše jméno na ceduli pod nápisem JSEM PRO DEKRIMINALIZACI KONOPÍ! ( nebo podobné heslo z kterého bude jasné, že si chceme beztrestně pěstovat konopí). Tato velká cedule s podpisy bude hned vedle kytek a často bude v záběru.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčPodepisuju a chci e-booky a fotky!

- Vaše jméno na ceduli pod nápisem JSEM PRO DEKRIMINALIZACI KONOPÍ! - MULTIMEDIÁLNÍ E-BOOK [URL="https://www.youtube.com/watch?v=7_nPLOdZU0o"]KONOPNÝ BESTSELLER[/URL] (hned jak bude v prodeji) - audioknihu a e-book s názvem [URL="http://www.limeo.cz/svetlo-duse"]Světlo Duše[/URL] - fotky z natáčení!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

500 KčPodepisuju a chci nepoužité záběry!!!

- Vaše jméno na ceduli pod nápisem JSEM PRO DEKRIMINALIZACI KONOPÍ! - ZÍSKÁTE nepoužité záběry!!! + fotky z natáčení

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčChci TRIKO a KONOPNÝ BESTSELLER!

- TRIČKO s výšivkou Plantážníci! - Vaše jméno na ceduli pod nápisem JSEM PRO DEKRIMINALIZACI KONOPÍ! - MULTIMEDIÁLNÍ E-BOOK [URL="https://www.youtube.com/watch?v=7_nPLOdZU0o"]KONOPNÝ BESTSELLER[/URL] (hned jak bude v prodeji) - audioknihu a e-book s názvem [URL="http://www.limeo.cz/svetlo-duse"]Světlo Duše[/URL] - fotky z natáčení!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčPoděkování v titulcích a triko!

Poděkování v závěrečných titulcích dokumentu s Vašim jménem! - TRIČKO s výšivkou Plantážníci! - Vaše jméno na ceduli... - MULTIMEDIÁLNÍ E-BOOK [URL="https://www.youtube.com/watch?v=7_nPLOdZU0o"]KONOPNÝ BESTSELLER[/URL] (hned jak bude v prodeji) - audioknihu a e-book s názvem [URL="http://www.limeo.cz/svetlo-duse"]Světlo Duše[/URL] - ZÍSKÁTE nepoužité záběry!!! - fotky z natáčení!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

2 000 KčCHCI MIKINU!!! A BUDU V TITULCÍCH!

-Stylová mikina s vyšitým nápisem Plantážníci a navíc Vám na mikinu vyšijeme Vámi zadaný text, logo či fotku! - Poděkování v závěrečných titulcích! - Získáte nepoužité záběry!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčPODEPÍŠU SE SÁM!!!

- Budete přímo v záběru v dokumentu Plantážníci jak osobně podepisujete ceduli! - Získáte TRIKO s výšivkou Plantážníci + vyšijeme i Vaše jméno! - Poděkování v závěrečných titulcích dokumentu s Vašim jménem!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

5 000 KčVSTUP NA PREMIÉROVÉ PÁRTY PROMÍTÁNÍ!

Až bude dokument Plantážníci hotový, tak se sejdeme a uděláme MOCNOU PÁRTY, kde se bude zároveň točit videoklip a samozřejmě se společně podíváme na konopnou Premiéru.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčPODEPÍŠU SE SÁM!!! TRIKO s logem Vaší firmy!

- Budete přímo v záběru v dokumentu Plantážníci jak osobně podepisujete ceduli! + můžete na ceduli nalepit svou samolepku s logem Vaší firmy (do 15cm) - Získáte TRIKO s výšivkou Plantážníci + vyšijeme logo Vaší firmy!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

10 000 KčTohle chci!

- Dva dny a dvě noci při natáčení dokumentu Plantážníci! - Přespíte pod širákem nebo ve svém stanu přímo na konopné farmě! - Budete v záběru v dokumentu, podepíšete se na ceduli, řeknete svůj názor, něco o sobě a budete mít jedinečnou příležitost předvést svůj talent, produkt či službu! - Získáte TRIKO s výšivkou Plantážníci + vyšijeme i Vaše jméno! - Vaše jméno v titulcích jako účinkující, ale i v poděkování!

Počet dostupných odměn: 35/35

Odměna nedostupná

13 000 KčChci video!

Přijedu do Vaší firmy, natočím Vaše produkty nebo služby či událost. Sestříhám, upravím a zašlu hotové video. Držte krok s dobou! Vaše firemní video se bude sdílet!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

20 000 KčChci videoklip

Jste hudební interpret? Udělám Vám videoklip na míru.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

50 000 KčLogo Vaší firmy v titulcích a na ceduli!

- Logo Vaší firmy v úvodních titulcích a v závěrečném poděkování. - Logo Vaší firmy na ceduli (50cm)

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

100 000 KčLogo Vaší firmy přes celý obraz!

- Logo Vaší firmy přes celý obraz po dobu 5 vteřin! - Logo Vaší firmy na ceduli - 100cm! - Natočím speciální děkovné video pro Vaší firmu a uveřejním na sociálních sítích. - Logo Vaší firmy v MULTIMEDIÁLNÍM E-BOOKU s názvem KONOPNÝ BESTSELLER!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

100 000 KčChci svůj dokument!

Říkáte si, že to není špatný nápad udělat dokument a máte nějaké své téma, které byste chtěli šířit? Skvěle, přijedu, natočím, sestříhám, upravím a zašlu hotové!

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná