Placka IDIO&IDIO - #melbys - crowfunding kampaň

Placka IDIO&IDIO - #melbys

Kamarádi nutně potřebujeme Vaši pomoc s vydáním placky. Deska je hotová, energie je v ní svázaná a pouze chybí ji srazit do kulaté formy. #melbys

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Aktualizace:

MNOHOKRÁT DĚKUJEME!!! Za NEUVĚŘITELNÝCH 9 DNÍ jsme dosáhli cíle a všichni dohromady jsme zajistili, že Naše/Vaše CD #melbys spatří světla reflektorů. Zbývá nám tu ještě mnoho jedinečných odměn, a protože si na Vaší podpoře nechceme namastit kapsy, rozhodli jsme se, že za ně natočíme bombáckej VIDEOKLIP. Cíl pro natočení klipu je 45 000 Kč . A jak nám to před kamerou jde? O tom se můžete přesvědčit pár řádků dole.

Původní text:

Čaues Startéři a Startky,

Česká hudební scéna je plná kapel všech žánrů a suprových kvalit. V čem jsme jiní? Proč byste nám měli pomáhat? Protože celá naše tvorba je založená na tom se výborně bavit. Nejde o to být hvězda, nejde o to vydělávat miliony. Jde o to se společně sejít, vypnout veškeré svoje problémy, bolesti a strasti a společně s dalšími lidmi vystrčit holej zadek na systém a vše co nás štve. Naše texty jsou v češtině a proto si můžeme společně zazpívat a užívat si krásu českého jazyka a her, které s ním lze provádět.

Potřebujem Vaší brutální pomoc. Ne snad, že bychom si váleli šunky a chtěli všechno zadarmo. Jdeme tomu štěstíčku naproti, to zas jako jo.

Celé léto jsme běhali z pódia na pódium a protože Vaše údy létaly sem a tam a dělali jste nám vážně radost, řekli jsme si, že by stálo za to, kdyby jsme to naše řádění zaznamenali do nějaké formy do kapsy.

Tak jsme nastoupili naši směnu ve studiu. Plní slepého odhodlání. Koupali jsme se ve vlastním potu, s kabely kolem našich těl i krků. Vyplodili jsme opravdu velmi neposedné miminko, do kterého jsme nasypali několik desítek Palackých a ničeho nelitujem. Po vší té práci, krvi a potu by nás velmi mrzelo, kdyby se k Vám výsledek nedostal.

Zbývá poslední krok a ten stojí samozřejmě další raketu - lis samotných CD a tisk bookletu. S tím se obracíme na Vás. Protože bez Vás to nedokážeme. Žádná pomoc ale není zadarmo a tak jsme vymysleli super odměny a jsme ochotni se vzdát i svých největších lásek v podobě kytar. 

Nechceme ale, abyste kupovali zajíce v pytli. Poslechněte si prosím první sigl z alba #melbys, který jsme vydali u příležitosti oslav sametové revoluce s názvem SVOBODA!

 A Jestli o nás slyšíš prvně, mrkni jak jsme řádili v Lucerně s písničkou "Kauboj Míra". Díky týhle párty jsme se nakonec proskákali až na Przystanek Woodstock 2017:

 V minulosti jsme také natočili videoklip k písni "Znamení měsíce". Hudbu jsme si v té době nahrávali sami.I tuto píseň můžete v nové podobě slyšet na novém albu.

Po nějakém čase jsme se rozhodli k natočení druhého klipu k songu "Exekuce". Celá práce od první noty, přes nahrávání a natočení klipu trvala pouhých 14 dní naplněných odhodláním. I tu najdete na nové desce v novém přepracování.

Mnohokrát děkujem za každou formu pomoci a věříme, že společně novou desku dokončíme. Sejdem se na dalších brutálních akcích !!!

Co si o tomto projektu myslíte?