Placka IDIO&IDIO - #melbys | crowdfunding kampaň

Placka IDIO&IDIO - #melbys

Kamarádi nutně potřebujeme Vaši pomoc s vydáním placky. Deska je hotová, energie je v ní svázaná a pouze chybí ji srazit do kulaté formy. #melbys

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Aktualizace:

MNOHOKRÁT DĚKUJEME!!! Za NEUVĚŘITELNÝCH 9 DNÍ jsme dosáhli cíle a všichni dohromady jsme zajistili, že Naše/Vaše CD #melbys spatří světla reflektorů. Zbývá nám tu ještě mnoho jedinečných odměn, a protože si na Vaší podpoře nechceme namastit kapsy, rozhodli jsme se, že za ně natočíme bombáckej VIDEOKLIP. Cíl pro natočení klipu je 45 000 Kč . A jak nám to před kamerou jde? O tom se můžete přesvědčit pár řádků dole.

Původní text:

Čaues Startéři a Startky,

Česká hudební scéna je plná kapel všech žánrů a suprových kvalit. V čem jsme jiní? Proč byste nám měli pomáhat? Protože celá naše tvorba je založená na tom se výborně bavit. Nejde o to být hvězda, nejde o to vydělávat miliony. Jde o to se společně sejít, vypnout veškeré svoje problémy, bolesti a strasti a společně s dalšími lidmi vystrčit holej zadek na systém a vše co nás štve. Naše texty jsou v češtině a proto si můžeme společně zazpívat a užívat si krásu českého jazyka a her, které s ním lze provádět.

Potřebujem Vaší brutální pomoc. Ne snad, že bychom si váleli šunky a chtěli všechno zadarmo. Jdeme tomu štěstíčku naproti, to zas jako jo.

Celé léto jsme běhali z pódia na pódium a protože Vaše údy létaly sem a tam a dělali jste nám vážně radost, řekli jsme si, že by stálo za to, kdyby jsme to naše řádění zaznamenali do nějaké formy do kapsy.

Tak jsme nastoupili naši směnu ve studiu. Plní slepého odhodlání. Koupali jsme se ve vlastním potu, s kabely kolem našich těl i krků. Vyplodili jsme opravdu velmi neposedné miminko, do kterého jsme nasypali několik desítek Palackých a ničeho nelitujem. Po vší té práci, krvi a potu by nás velmi mrzelo, kdyby se k Vám výsledek nedostal.

Zbývá poslední krok a ten stojí samozřejmě další raketu - lis samotných CD a tisk bookletu. S tím se obracíme na Vás. Protože bez Vás to nedokážeme. Žádná pomoc ale není zadarmo a tak jsme vymysleli super odměny a jsme ochotni se vzdát i svých největších lásek v podobě kytar. 

Nechceme ale, abyste kupovali zajíce v pytli. Poslechněte si prosím první sigl z alba #melbys, který jsme vydali u příležitosti oslav sametové revoluce s názvem SVOBODA!

 A Jestli o nás slyšíš prvně, mrkni jak jsme řádili v Lucerně s písničkou "Kauboj Míra". Díky týhle párty jsme se nakonec proskákali až na Przystanek Woodstock 2017:

 V minulosti jsme také natočili videoklip k písni "Znamení měsíce". Hudbu jsme si v té době nahrávali sami.I tuto píseň můžete v nové podobě slyšet na novém albu.

Po nějakém čase jsme se rozhodli k natočení druhého klipu k songu "Exekuce". Celá práce od první noty, přes nahrávání a natočení klipu trvala pouhých 14 dní naplněných odhodláním. I tu najdete na nové desce v novém přepracování.

Mnohokrát děkujem za každou formu pomoci a věříme, že společně novou desku dokončíme. Sejdem se na dalších brutálních akcích !!!

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 39 450 Kč (131 %)
  • 131 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 37 Startérů

Autor projektu

IDIO&IDIO - obrázek
  • projekt od IDIO&IDIO
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Rovnou do uší

Dostaneš odkaz na na stažení a naše supertajné heslo. Album #melbys si stáhneš rovnou do telefonu, nebo kam chceš a posloucháš kdekoliv a kdykoliv.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Vopravdický CD

Předáme anebo zašleme Ti CD #melbys. Čerstvě vylisované, s božím bookletem a texty. No a digitální verze “rovnou do sluchátek” je taky Tvoje!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Frajerské tričko

Oficiální tričko s frajerským potiskem, ideální na divoké koncerty i intimní schůzku. Na velikosti záleží, a tak se domluvíme.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
450 Kč

Hudební sbírka

Motýli jsou pasé. Sbírkou 2 barevných CD “Tak nebreč” a “#melbys” od IDIO&IDIO uchvátíš každou romantickou duši. Zároveň rozzáří Tvou poličku. Balík “Rovnou do sluchátek” k tomu.

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
500 Kč

CD od bicmana

Nejen že dostaneš balík “Vopravdický CD”. Navíc ještě oficiální paličky s potiskem a podpisem bubeníka IDIO&IDIO Vitase s věnováním.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
550 Kč

Věrný fanoušek

CD i s jeho digitální kopií a k tomu “Frajerské tričko”. Dej všem vědět, že jsi fanoušek dobré nálady a nadhledu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

Navždy v bookletu

dostaneš “Vopravdický CD” a v bookletu najdeš své jméno jako naše poděkování za Tvou důvěru, protože jsi podle nás boží!

Počet dostupných odměn: 18/20

Nelze podpořit
1 000 Kč

Věrnej Kámoš

Dostaneš celou hudební sbírku a na CD #melbys budeš navždy v bookletu. Navíc od nás dostaneš velmi osobní tajné poděkování....možná bude i trošku intimní :P

Počet dostupných odměn: 17/20

Nelze podpořit
1 200 Kč

Magická škola kejtry

lekcí pro začátečníky i pokročilé a k tomu dostaneš dlouhodobý cvičební plán. Na schůzkách se spolu domluvíte dle volného času Vás obou. Ale pozor, musíš dorazit do Ústí nad Labem.

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit
1 200 Kč

Luxusní škola škopku

Bubeník IDIO&IDIO Vitas se s Tebou podělí o svá herní tajemství v podobě 5x hodinových lekcí pro začátečníky i pokročilé a k tomu dostaneš dlouhodobý cvičební plán. Na schůzkách se spolu domluvíte dle volného casu Vás obou. Ale pozor, musíš dorazit do Ústí nad Labem.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
2 500 Kč

Akustické hraní jen pro Tebe

Super akustická párty u Tebe doma. Máme pro Tebe speciální hodinovou verzi našeho setu. Pozvi kámoše, nebo překvap drahou polovičku. Cestovní náklady nejsou v ceně balíčku a vychází 500kč/100km.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
5 000 Kč

Oficiální partner

Máš firmu a chceš podpořit projekt co má smysl. Jako poděkování dostaneš balík “Vopravdický CD”. Zjistíš, že na zadní straně obalu je logo Tvé firmy jako významný partner a věz, že stejně tak je to na všech ostatních. Děkujeme za podporu a rádi Ti vyjdeme vstříc!

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
7 500 Kč

Firemní párty

IDIO&IDIO přijede zahrát na Tvou firemní párty, nebo třeba jako půlnoční překvápko na maturák. Na pódiu Ti veřejně poděkujeme a zdůrazníme, jak významně jsi nám pomohl - protože to tak je! Zahrajeme hodinový, plně autorský set. Pamatuj ale, že je potřeba splnit alespoň minimální prostorové požadavky a mít zajištěného zvukaře.Cestovní náklady nejsou v ceně balíčku a vychází 500kč/100km.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
15 000 Kč

Jedinečná srdcová baskytara Jolanda

První baskytara našeho Máry. Koupil ji v bazáči a poctivě si na ni lámal prsty. Její tělo je pokryté neuvěřitelnými vzpomínkami v podobě nápisů a samolepek a všemožných odřenin. Tato kytara byla na pódiích Rock forpeople, Sázava Festu, Basinfirefestu, United islandsof Prague, Festivalu v ulicích, Rockování, Cibulafestu a také na legendárním Przystanek Woodstock. Hraje také jednu z hlavních rolí v našem videoklipu „Znamení měsíce“. Její srdcová hodnota je nedocenitelná a ty můžeš mít kousek Historie IDIO i s podpisy všech členů.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
15 000 Kč

Metalová bestie, černá Eržika

Johnnyho první pořádná kytara, která letos v létě oslavila svoje jedenáctý narozky. Prošla si kapelami H4S, Los Desperados, Night Ravens, Adagio Funebre a nahrála si zvukovou stopu kytar třeba ve Znamení měsíce na prvním albu Idia.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit