První krytá Hala pro Parkour & Freerunning - crowfunding kampaň

Novinky - První krytá Hala pro Parkour & Freerunning

Postavte s námi první halu pro parkour & freerunning ve střední Evropě! S vaší pomocí můžeme proměnit tento sen českých traceurů ve skutečnost.

Umění
Děkujeme všem co přispěli! Během 15 dní se podařilo vybrat 100% základní požadované částky - 80.000 korun. Tím to však nekončí, naopak - ta největší výzva nás teprve čeká! Děkujeme! Ještě to však nekončí - velké cíle před námi! Obrázek

Díky, díky, díky!

Děkujeme všem přispěvatelům! Během 15 dní se podařilo vybrat 100% částky, tedy 80.000 kč. To znamená, že projekt je úspěšný a bude se realizovat. Je úžasné, že se našli lidé, které hala oslovila natolik, že se rozhodli nám svěřit své peníze. Děkujeme!

Neusínejme však na vavřínech, stále je před námi mnoho výzev. Dosažením 80.000 jsme sice zajistili úspěšnost projektu, ale aby hala byla opravdu světová, je potřeba ještě mnohem více.

Co tedy máme už v kapse?

  • členitá vyvýšená konstrukce umožňující trénink například cat leapů, wall climbů, precisů nebo stridů
  • šikmá stěna na wall tricky
  • přeskokové bedny a nástupky
  • žíněnka
  • paletové věže
  • posuvná trubková konstrukce

80.jpg

 

Další hranice je 150.000 kč, což je 188%!

Pokud této hranice dosáhneme, přibude rozsáhlá trubková konstrukce pro trénink lache a rail precisů; hrazdy na stěně na cat leapy, lezení a psychicky náročnější skoky až ve výšce 5 m;  dvě pevné stěny, které se dají libovolně kombinovat s posuvnými překážkami.

150.jpg

Nový způsob jak podpořit halu!

Abychom tohoto cíle dosáhli, máme pro Vás nový způsob, jak podpořit halu. Jde o to, že natočíte jeden záběr, kde něco skočíte a řeknete krátký vzkaz do kamery. Jaký bude, to je na Vás. Důležité je, že musí zaznít "K vánocům bych si přál(a) parkourovou halu." Z došlých videí uděláme kompilaci a na vánoce jí zveřejníme.

THUMB.jpg

Záběry zasílejte na wetransfer.com

do kolonek vyplňte:

Friend's email: t.dohnal@inmotionteam.cz
Your email: tvůj email
Message:
jméno
příjmení
(přezdívka)
věk
(tým)
město

(položky v závorce nejsou povinné)

Uzávěrka je 20.12. ve 23:59 !!

Podrobný návod jak zasílat video je ukázaný ve videu výše.

Těšíme se na Vaše videa!