PÍSNIČKÁŘ DAN VERTÍGO TOČÍ SVOJE DRUHÉ ALBUM - crowfunding kampaň

Novinky - PÍSNIČKÁŘ DAN VERTÍGO TOČÍ SVOJE DRUHÉ ALBUM

Brněnský rocknroll-folk/punkový pouličník by rád vydal svoje druhé album s názvem "#DNVRTG".

Hudba

Třetí Novinka

Přátelé a podporovatelé všeho druhu, jakožto i náhodní čtenáři této Novinky - 100% je tam, tedy projekt může být oficiálně vyhlášen za ÚSPĚŠNÝ - a to jen díky vám! Jsem vážně potěšen, že cejtim takovou podporu, alebrž jsme si před spuštěním projektu říkal, že jestli se vybere třeba jen pár peněz, tak to bude trapas a trošku demotivace. No a takhle celkově cejtim, že ta moje muzika má asi nějakej smysl, když je za ni někdo ochoten (dokonce v předstihu) zaplatit! :)
Stačilo na to 22 dní, to je dost paráda. Nyní se musí nechat projekt doběhnout do konce, což znamená, že ještě 7 dní je možno přeplatit si nějakou odměnu (co ta kérka jako??). Jeden den tímpádem někde lítá, asi v teplých krajinách.

Mám aktuálně natočené základy 10 písniček, do kterých piluju nejrůznější dohrávky, perkuse, zvoučky, vokály apod., co budu ještě dotáčet. Dvě písně pak musím ještě natočit zcela od píky, což je slovo, který ani nevim, co znamená. Zároveň začínáme vymýšlet booklet - grafiku mi bude dělat s největší pravděpodobností moje přítelkyně Terka, která právě grafiku a ilustraci studuje na brněnské FAVU. Zjišťuju taky, za kolik a kde samotné CD nechat hmotně vyrobit, k tomu placky, samolepky, profi fotky apod., je to prostě ještě kupa práce, tak prosím hlavně nečekejte, že Startovač skončí a za pár dní vám ve schránce přistane cédo :) Práce kvapná málo platná, jak říkávala moje němá babička.

Čauki mňauki hafiky haf neřkuli howgh, mějte se krásně!

 

Váš Dave T. Ringo
--
P(M)S: takhle mi pomáhá ve vymýšlení piano linky naše číča (sama vybírá tóny!):

....... Novinka číslo 2 Obrázek

Uctivé pozdravení čtenářům této Novinky!
První týden kampaně je za náma a musím konstatovat, že byl nad očekávání úspěšný - vybráno je právě 76 % z cílové částky! Takže musím mohutně poděkovat všem, kteří se do toho počinu zapojili. :) Já aktuálně doma štvu sousedy tim, že cvičim na harmošku píseň s názvem "Underground", která se na albu také objeví.
Nedávno jsme ve studiu natáčeli song s kámošem bubeníkem Vojtou Bořilem (viz foto) a vznikl dle mého názoru celkem povedenej rock-kremrol! Tedy je nač se těšit.

Jinak kdo přispíval anonymně, tak jeho jméno zatím nevidím ani já, pročež nemůžu ani osobně poděkovat, známe-li se. Tož díky, tajemní anonymové!

Pěknej den přeju a kdybyste měli chvilku, budu rád za posdílení kampaně nebo jejího videa, díík!

Váš Igor Advent

 

Novinka n.1

37% hotovo ---------------------------------------

Vážení přispěvší! :)


Za první den od spuštění kampaně se vybralo úžasných 11.350 Kč, což tvoří 37% cílové částky.
To by mě fakt ani ve snu nenapadlo, tak moc děkuju vám všem, co jste přispěli - je vás už 24!
Pokud jste mi do poznámek při platbě psali nějaký vzkaz, tak se ke mně zatím nedostal; Startovač mi pravděpodobně plánuje poslat všechny údaje naráz až po skončení kampaně.

 

Jinak Startovač rozesílá každou mnou přidanou NOVINKU automaticky i na váš mail, tak se omlouvám, pokud by vás nadcházející zprávy o vývoje kampaně obtěžovaly.

 

Pro všechny zatím nerozhoduté jeden tip - při zakliknutí jakékoliv odměny můžete uvést libovolně vysokou částku dle vlastního uvážení (musim to zmínit, žejo - líná huba...) :)

Taky pár lidí přispělo a nechtělo žádnou odměnu. Samozřejmě vám děkuju, ale minimálně DIGITÁLNÍ album bych vám rád poslal, tak mi o něj pak klidně napište.

Toť zatím vše, howgh, ještě jednou díky a přeju pěknej večer nebo dobrou snídani, pokud to čtete až ráno!

 

Váš Brendan Vertígo