PÍSNIČKÁŘ DAN VERTÍGO TOČÍ SVOJE DRUHÉ ALBUM - crowfunding kampaň

PÍSNIČKÁŘ DAN VERTÍGO TOČÍ SVOJE DRUHÉ ALBUM

Brněnský rocknroll-folk/punkový pouličník by rád vydal svoje druhé album s názvem "#DNVRTG".

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Brýden, lidstvo ♫

Právě natáčím svoji druhou desku #DNVRTG, která jistě přepíše dějiny undergroundové pop music - očekávám masivní úspěch (např. vlastní pořad na Šlágr TV), přede dveřmi mi budou nervózně podupávat davy promotérů, fanynky budu moct přehazovat vidlema; načež budu muset změnit identitu, vzhled (vytrhám si obočí v podpaží), začnu brát drogy jako Pikao a tragicky skonám na zbytnělé ego. Jsem však ochoten to podstoupit - to vše jen pro Vás.


Natáčím v brněnském studiu Indies, kde v minulosti tvořily např. kapely Ty Syčáci, Květy, Poletíme?, Už jsme doma a další. Zvukmistrem jest Dušan Souček, jehož studiové mikrofony přetváří moje písničky v celkem poslouchatelnou záležitost, za což má můj hluboký respekt. Rád bych album úspěšně dotočil a vydal (včetně propracovaného bookletu), což - jak jsem ku mému údivu shledal - není zadarmo!

► Všichni zúčastnivší se startéři, kteří si předplatí odměnu od Hmotné desky výše, budou uvedeni s poděkováním v bookletu alba. ◄

Na desce se objeví 12 písní, z toho 9 nových + 3 singlovky z klipů, např.:Oproti předchozí desce bude ta nová barvitější; krom mojí kytary, harmošky, basy, andělského zpěvu a nově piána uslyšíte například saxofon, bicí či cajon v podání přizvaných muzikantů.

Budete-li se tedy chtít do natáčení tohoto počinu zapojit, budu moc rád a snad bych vám i mohl slíbit, že další deska vyjde dřív než za pět let :) Pokud se rozhodnete nepřispět a za ušetřené peníze si koupíte buřt, guláš nebo buřtguláš, nikdo vás nesoudí, ale - hrozí vám žaludeční nevolnost a já budu brečet.

čauki Dan a.k.a. Dan
ukázka textu písně "Koně a strašáci"

"Očima hltám krajinu
jako tu nejlepší svačinu,
netuším, kde skončím,
zda dnes či zítra
- vážně nevim sám,

rytíř bez kázně a money
a vzduchem vrávorají vrány,
vzduchem lítaj smsky
škaredý i hezký..."

 

Co si o tomto projektu myslíte?