Já a Fojtík Plzeň 016.jpg

Píseň KOČIČKY slaví 15. narozeniny Hudba

Kočičky si samy statečně a úspěšně razí cestu životem - oslavím to novou nahrávkou s velkým pěveckým sborem, jehož členem se může stát úplně každý!

Píseň KOČIČKY slaví 15. narozeniny

Vybráno29 350 Kč(105 %)

105 %
28 000 Kčpožadováno
32startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Co vytvořím za získané peníze?

28000,-Kč = studiová nahrávka písně Kočičky se sborem (sbor se bude natáčet 25.6.)

48000,-Kč = studiová nahrávka písně Kočičky se sborem + videoklip

58000,-Kč = studiová nahrávka písně Kočičky se sborem + videoklip + videoreportáž z celé akce

88000,-Kč = vše předešlé + ples Kočiček spojený s dětským karnevalem

Co je to za nápad?

Nahrát píseň Kočičky se sborem je nápad trochu praštěný, ostatně jako písnička sama. Je to ale zároveň nápad velmi logický. Písnička se totiž líbí evidentně všem věkovým kategoriím a proto chci vytvořit nahrávku se sborem, ve kterém budou všechny tyto kategorie zastoupeny. Nejprve ale natočím během jara kapelní základy, ke kterým se bude 25.6. sbor dotáčet.

Kdo může být členem sboru?

Každý, kdo si vybere některou z odměn, které členství ve sboru nabízejí a podpoří ji příslušnou částkou. Ve sboru může zpívat opravdu kdokoli, od mrňat přes školáky, studenty, dospělé až po babičky a starce... (DĚTI do 12ti let mohou být ve sboru ZDARMA). Nezapomeňte prozkoumat i výrazně zvýhodněnou odměnu RODINNOU a SKUPINOVOU!

A POZOR: nikdo nemusí tzv. "umět zpívat". Vytvoříme jakýsi lidový dav a vše doženeme odhodláním a dobrou náladou. Pokud bude projekt natolik úspěšný, že se bude natáčet klip, budou všichni členové sboru uvedeni v titulcích a všichni se také v klipu objeví.

 Kdy a kde sbor vznikne?

Sejdeme se až v den natáčení sboru, v neděli 25.června v odpoledních hodinách. Vše se odehraje v některém pražském klubu, sále nebo hale, podle velikosti sboru. Prostor musím vybrat až podle toho, jak celý projekt dopadne. Nikdo neví, jestli se nás tam sejde pár desítek, stovek nebo pár tisícovek. Informace o přesném místě natáčení se včas dozvíte.

Co vlastně budete zpívat?

Píseň Kočičky. Poslouchejte ji celou, ať ji máte trochu "pod kůží". Ke slyšení je na mém profilu bandzone.cz/petrkadlcek nebo na youtube, ať už akusticky nebo s kapelou Natural. Při natáčení se pak bude zpívat více verzí, některé části zvlášť, něco například jen děti, něco zas jen muži, něco všichni, něco potichoučku, něco nahlas a tak různě podle našich pokynů. To vše k novým nahraným základům, které natočím s pár muzikanty na jaře. Celé natáčení se sborem bude trvat několik hodin.

A co když ve sboru zpívat nechcete nebo nemůžete?

Někteří z vás zpívat v plánovaném sboru nechcete nebo nemůžete, protože na takovou akci třeba nebudete mít čas nebo to do Prahy máte opravdu daleko nebo se vám do zpívání prostě nechce..., ale přesto byste projekt rádi podpořili. Pro vás je připraveno nekolik odměn bez členství ve sboru (např.: pouze zaslání nahrávky, celoroční volňásek, zaslání mého "CD na kartě" se dvěma posledními alby atd.). Prozkoumejte pečlivě tyto odměny bez členství ve sboru - věřím, že vyhovující variantu najdete.

(Co to je a jak vypadá "CD na kartě" je k vidění na mém profilu bandzone.cz/petrkadlcek v rubrice "Alba".)

Jak je to s doručením odměny?

V několika případech to vypadá zmatečně, protože na termín dodání odměny je možné jedno datum, ale odměna je vázána na více okolností. Například skupinová účast pro max.5 osob ve sboru (800,-) obsahuje i doručení výsledné nahrávky, což nabízím na říjen, ale účast na natáčení bude samozřejmě 25.6. V podobných případech jsem volil vždy ten nejposlednější datum, abych nesliboval nesplnitelné.

Je vůbec co oslavovat?

Píseň kočičky se sama statečně protlouká hudebním světem a to kupodivu s poměrně velkým úspěchem. To za oslavu stojí. Například ve srovnání s mým starším textem písně JÁ NA TO MÁM, která byla mnohokrát v různých televizích, dodnes se hraje na mnoha rádiích, vyšla na singlu, na LP, na kazetách, na mnoha CD, na nejrůznějších výběrech a kompilacích, což úhrnem dělá neuvěřitelných 260-280000 hudebních nosičů - tak tahle písnička má na youtube celkově několik set tisíc zhlédnutí. To je jistě slušné číslo, ale: píseň KOČIČKY, která neměla téměř žádnou mediální podporu, v TV nebo rádiu na ni nenarazíte, vyšla pouze na CD v mininákladu několik tisíc kusů a má i přesto na youtube celkově také několik set tisíc shlédnutí! Svoji cestu si vyšlapává 15 let, pomalu a pracně - tzv."odspodu". Toho si moc cením.

Závěrem: znáte celý text Kočiček?

Hudba a text: Petr Kadlček

Chlupatý kočičky spokojeně vrní

do šera nastaví sametový ouška

ocásky zahnutý do vzduchu jim trčí

vlhkým čumáčkem očuchávaj mlíčko

 

Ťapičkama ťapy ťap, dělej mi to taky tak

tlamičkama hamy ham, ty moje čičí

jazýčkama lízy líz, dělej mi to ještě víc

moje malá čičí

 

Chlupatý kočičky potichoučku předou

růžovým jazýčkem vylizují misku

tlapičkou mechovou očistí si fousky

a potom dělají po zemi malé mokré flíčky

 

Ťapičkama ťapy ťap, dělej mi to taky tak

tlamičkama hamy ham, ty moje čičí

jazýčkama lízy líz, dělej mi to ještě víc

moje malá čičí

 

MOC A MOC DĚKUJU VŠEM, KTEŘÍ PODPOŘÍ MŮJ PROJEKT A TĚŠÍM NA SPOLEČNÉ NATÁČENÍ.

Přeju krásné dny. Petr Kadlček

 

 

Vybráno29 350 Kč(105 %)

105 %
28 000 Kčpožadováno
32startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuPetr Kadlček

Odměny

200 KčNahrávka

Pokud neplánuješ svoji účast ve sboru, získáš tímto základním příspěvkem výslednou nahrávku písně Kočičky se sborem, která ti bude zaslána v digitální podobě na tvůj email.

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

300 KčČlen sboru + nahrávka

Staneš se členem pěveckého sboru, který bude účinkovat při natáčení písně Kočičky v neděli 25.června v Praze - místo upřesním s ohledem na velikost sboru. Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti pak bude zaslána v digitální podobě na tvůj email. (V případě větší úspěšnosti projektu bude z nahrávání písně vyroben videoklip, ve kterém budeš také účinkovat a případně bude natočena i videoreportáž z celé akce.) NEUKVAP SE a prozkoumej i výrazně zvýhodněnou odměnu RODINNOU a SKUPINOVOU!

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

400 KčCeloroční volňásek + nahrávka

Pokud neplánuješ svoji účast ve sboru, můžeš získat volnou vstupenku na 12 měsíců (od května do května) na všechny moje koncerty. Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti bude zaslána v digitální podobě na tvůj email.

Očekávané doručení odměny: květen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

450 Kč"CD na kartě" + nahrávka

Pokud neplánuješ svoji účast ve sboru, můžeš tímto získat moje autorské "CD na kartě" (karta s flash diskem 4 GB), které obsahuje dvě moje kompletní alba: studiové z roku 2012 a živák z roku 2016 + bonusy. Podrobnější info na www.bandzone.cz/petrkadlcek - rubrika Alba. Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti bude zaslána v digitální podobě na tvůj email.

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet dostupných odměn: 29/30

Odměna nedostupná

500 KčTvoje rodina ve sboru + nahrávka

S celou rodinou = 2 dospělí + 2 děti od 12ti do 18ti let (děti do 12ti let mají členství zdarma) se stanete členy sboru, který bude účinkovat při natáčení písně Kočičky v neděli 25.června v Praze - místo upřesníme s ohledem na velikost sboru. Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti pak bude zaslána v digitální podobě na tvůj email. (V případě větší úspěšnosti projektu bude z nahrávání písně vyroben videoklip, ve kterém budete účinkovat a případně bude natočena i videoreportáž z celé akce.)

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

600 KčČlen sboru + nahrávka + roční volňásek

Staneš se členem pěveckého sboru, který bude účinkovat při natáčení písně Kočičky v neděli 25.června v Praze - místo upřesníme s ohledem na velikost sboru. Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti pak bude zaslána v digitální podobě na tvůj email. (V případě větší úspěšnosti projektu bude z nahrávání písně vyroben videoklip, ve kterém budeš také účinkovat a případně bude natočena i videoreportáž z celé akce.) Získáš volnou vstupenku na 12 měsíců (od května do května) na všechny moje koncerty.

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

800 KčSkupina do 5ti osob ve sboru + nahrávka

S partou přátel (max. 5 osob) se stanete členy sboru, který bude účinkovat při natáčení písně Kočičky v neděli 25.června v Praze - místo upřesníme s ohledem na velikost sboru. Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti pak bude zaslána v digitální podobě na tvůj email. (V případě větší úspěšnosti projektu bude z nahrávání písně vyroben videoklip, ve kterém budete účinkovat a případně bude natočena i videoreportáž z celé akce.)

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 000 KčSponzor

Pokud neplánuješ svoji účast ve sboru, výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti bude zaslána v digitální podobě na tvůj email a k tomu budeš uveden mezi sponzory projektu. V případě většího úspěchu projektu budeš uveden v titulcích videoklipu (případně v titulcích videoreportáže z celé akce).

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

1 200 KčSponzor + člen sboru

Staneš se členem pěveckého sboru, který bude účinkovat při natáčení písně Kočičky v neděli 25.června v Praze - místo upřesníme s ohledem na velikost sboru. Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti bude zaslána v digitální podobě na tvůj email a k tomu budeš uveden mezi sponzory projektu. V případě většího úspěchu projektu budeš uveden v titulcích videoklipu (případně v titulcích videoreportáže z celé akce).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

4 500 KčSponzor + koncert pro tebe v Praze + nahrávka

Pokud neplánuješ svoji účast ve sboru, zahraju pro tebe koncert v Praze nebo v blízkém okolí na jakékoli akci a k tomu budeš uveden mezi sponzory projektu. V případě většího úspěchu projektu budeš uveden v titulcích videoklipu (případně v titulcích videoreportáže z celé akce). Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti bude zaslána v digitální podobě na tvůj email.

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

4 700 KčSponzor, sbor, koncert pro tebe v Praze, nahrávka

Staneš se s celou tvojí rodinou členem pěveckého sboru, který bude účinkovat při natáčení písně Kočičky v neděli 25.června v Praze - místo upřesníme s ohledem na velikost sboru. Zahraju pro tebe koncert v Praze nebo v blízkém okolí na jakékoli akci a k tomu budeš uveden mezi sponzory projektu. V případě většího úspěchu projektu budeš uveden v titulcích videoklipu (případně v titulcích videoreportáže z celé akce). Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti bude zaslána v digitální podobě na tvůj email.

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet dostupných odměn: 5/5

Odměna nedostupná

6 000 KčSponzor, sbor, koncert pro tebe v ČR, nahrávka

Staneš se s celou tvojí rodinou členem pěveckého sboru, který bude účinkovat při natáčení písně Kočičky v neděli 25.června v Praze - místo upřesníme s ohledem na velikost sboru. Zahraju pro tebe koncert kdekoli v ČR na jakékoli akci a k tomu budeš uveden mezi sponzory projektu. V případě většího úspěchu projektu budeš uveden v titulcích videoklipu (případně v titulcích videoreportáže z celé akce). Výsledná nahrávka písně Kočičky se sborem ti bude zaslána v digitální podobě na tvůj email.

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet dostupných odměn: 4/5

Odměna nedostupná

10 000 KčBez odměny?

Takový "krásný blázen", který snad neví, co s penězi, odměnu nejspíš nepotřebuje. Bude-li to ale tvé přání, budeš všude mezi sponzory projektu uveden velkým písmem ;-). A samozřejmě si můžeš přijet i s celou tvojí rodinou zazpívat do sboru.

Očekávané doručení odměny: říjen 2017

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

20 000 KčMecenáš - balíček odměn

Balíček odměn: členství ve sboru pro celou tvoji rodinu, nahrávka, celoroční volňásek, koncert pro tebe v celé ČR a výrazné uvedení v titulcích klipu (bude li se natáčet, v což doufám).

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná