Písečníci a bludný asteroid - crowfunding kampaň

Novinky - Písečníci a bludný asteroid

Podpořte vydání fantastické knihy pro děti a mládež - vydejte se s Tomášem, Luckou a dalšími hrdiny vstříc vesmírnému dobrodružství.

Knihy
Projekt na moji druhou knihu Já, Finis končí už dnes. Projekt na novou knihu končí Obrázek

Projekt na novou knížku Já, Finis končí už dnes.

Pokud se ještě rozmýšlíte, zda knížku podpořit, čas máte do 19:00.

A pokud jste si knížku již objednali, děkujeme!

Odkaz na projekt Já, Finis 

Já, Finis - dobrodružná kniha pro děti a mládež Já, Finis - projekt startuje Obrázek

Moji milí čtenáři - už je to tady!

Právě teď byla spuštěna kampaň na podporu vydání mé nové knihy Já, Finis. Tentokrát projekt nenajdete na Startovači, ale na konkurenčním portálu Hithit, protože změna je život a jeden nesmí být nikdy spokojený, ale má hledat nové výzvy a cesty k jejich naplnění.

Odkaz na projekt: Já, Finis – dobrodružná kniha pro děti a mládež

Proč?

Původně jsem uvažoval, že si knihu zafinancuji sám, ale bezprecedentní situace na trhu, kdy jsou knihkupectví již šest týdnů zavřená, distributoři jeden po druhém hlásí platební neschopnost a zdaleka není jasné, v jaké podobě se knižní trh vzpamatuje, vyžaduje dvakrát zvážit, zda novou knihu vůbec vydávat. A právě teď se zdá, že bez nějaké formy podpory to půjde jen těžko.

Podat si žádost o grant nemohu. Podle posledních zpráv zamíří hubená dotace knižnímu průmyslu jen těm, kteří už v minulosti nějaký grant dostali. Což nejsem, neboť mě vždy odrazovala nesmyslná filozofie založená na podpoře pouze neživotaschopných projektů.

 A tak mě nezbývá nic jiného, než znovu oslovit Vás, své přátele a fanoušky, zjistit, zda je o Finise zájem opravňující jeho vydání a zajistit si pokrytí alespoň části nákladů zrovna ve chvíli, kdy každý z nás řeší své vlastní problémy způsobené koronavirem. Přesto doufám, že i Vy patříte mezi ty, kteří byli z mé první knihy nadšení, a zvu Vás k nahlédnutí na svůj nový projekt.

Na co se můžete těšit?

V projektu samozřejmě najdete povídání o nové knize, krátké úryvky recenzí, audio ukázku, trailer (ten si určitě pusťte se zapnutým zvukem), ukázky návrhů ilustrací a samozřejmě exkluzivní odměny. Je sice teprve konec dubna, ale na podzim určitě přijde vhod mít pár dárků na Vánoce připravených. Těším se na Vás a předem děkuji za jakoukoliv formu podpory!

Odkaz na projekt: Já, Finis – dobrodružná kniha pro děti a mládež

Já, Finis - Temné dobrodružství pro nebojácné čtenáře od jedenácti let. Moje nová knížka Obrázek

„Náš svět zaniká a nikdo, vůbec nikdo proti tomu nic nedělá.“

Ne, to není popis současné situace, ale první věty mé druhé knihy. Jsem asi blázen, vycházet s novou knihou v době karantény, kdy se celý knižní trh zadrhl a hrozí jeho zhroucení, ale vás všechny zvu se na moji novou knížku Já, Finis podívat!

Ještě jednu novinku pro vás mám. Protože jsou děti v karanténě, začal jsem svoji první knihu, Písečníci a bludný aseroid číst. Zatím jsem přidal tři kapitoly a další budou přibývat postupně. Odkaz na začátek audioknihy najdete zde.