Startovač - financování projektů

Písecký Majáles - crowfunding kampaň

Novinky - Písecký Majáles

Po osmi letech jsme se rozhodli uspořádat v Písku Majáles. Jsme tým studentů, co táhne za jeden provaz a výsledek bude parádní.

Umění
8 důvodů 8 důvodů, proč prostě chceš přijít na Majáles Obrázek

8 důvodů, proč prostě chceš přijít na Majáles

Letošní Písecký Majáles bude jedním slovem boží. A všichni na něm chtějí být! Pokud ale máš z nějakého důvodu pochybnosti, jestli dorazit, tady ti dáváme několik pádných důvodů, proč si užít tuhle píseckou pecku.

Tvoje uši tě budou milovat! Na Majálesu totiž uslyšíš spoustu kvalitních kapel a peckových songů. Začít můžeš už ve čtvrtek 26. května v hudebnímu klubu Divadélka, kde se rozehřeješ poslechem kapel tvrdšího ražení. Tím budeš dokonale připraven na páteční večer, kdy ti bude v Kulturním domě Písek naservírován pořádný hudební nášup. Svoje taneční kecky a hlasivky si připrav například na Pipe and Pints nebo Prague Conspiracy. Mimochodem, znáte zpěvačku z Prague Conspiracy? Pěkná, co?

Holky, kluci, princezny, kocourci, kočičky, fešáčci, frajerky a frajeři. Co si budeme povídat, květen je lásky čas. A kde jinde v Písku najdeš tolik lidí pohromadě, než na Majálesu? Takže hurá, ta velká světová láska už je na dosah. Stačí nahodit styl a dorazit, ostatní přijde samo. Nebo po pár drincích, to je fuk.

Stylový randíčko. Svýho medvídka už máš a nepotřebuješ hledat jinde? Neva, vezmi ho s sebou na Majáles a nejlepší rande pod sluncem je na světě. Super jídlo a pití, muzika a kultura se vším všudy. Kam se na to hrabe nějaký kino, žejo.

Až za hrob. Na Majálesu potkáš spoustu studentů a zajímavých lidí se stejným zájmem – milujete boží akce! A to je zásadní předpoklad k přátelství až za hrob. Jen si to představ. V důchodu budete s kámošem sedět na lavičce, krmit holuby a stěžovat si na bolavá kolena. Ale vzpomínka na to, jak jste si tenkrát za mlada prošoupali kecky, když jste pařili na Majálese, vás zahřeje i po padesáti letech. „Tyjo Franto, pamatuješ? To byla jízda!“

Volím si tebe! Když dorazíš večer 27. května do kulturáku, budeš mít obrovskou moc. Budeš totiž rozhodovat o tom, kdo bude král a královna Majálesu. Přijď podpořit kámoše nebo kámošku, budou ti vděční, fakt.

Neodejdeš s prázdnou. Na Majálese budeš mít totiž možnost soutěžit o hromadu top cen. A to prostě chceš. Tečka.

Vyčisti si karmu. Dobrý skutky se nám vrací, to je prostě fakt. Přijď v neděli 29. května a ukaž, že jsi dobrej člověk. Můžeš si jen tak popovídat se seniory, jít s nimi na procházku nebo jim přečíst pár řádek z knížky. Uvidíš, ten skvělej pocit, když vidíš, že jsi někomu pomohl k dobré náladě, je k nezaplacení.

Ukaž, že Písek prostě umí! Majáles se do Písku vrátil po osmi letech. Takže se o něm hodně mluví a lidé se těší, jaké to vlastně bude. Ukaž, že v Písku nejsou žádná béčka, co se neumějí bavit, ale dokáží rozjet legendární párty! Přijď, tancuj, zpívej, pomáhej a hlavně! Užij si to!

Tak co, uvidíme se? My už se nemůžeme dočkat! Tak sleduj náš Facebok @Písecký Majáles, ať máš přehled o aktuálních novinkách.

A je to tady... Finalisté Krále a Královny Píseckého Majálesu Obrázek

!POZOR, POZOR!

Přinášíme důležité zprávy - královské hlasování je ukončeno!
Všem zúčastněným děkujeme, už jen za královské odhodlání a odvahu. Ale hlavně už známe tyto hlavní finalisty, kteří postupují do velkého finále, které se uskuteční 27. května v Kulturním domě Písek. Gratulujeme!Finalisty tímto prosíme, aby se dostavili do kanceláře agentury Free produkction (Komenského 87). A to nejlépe ihned nebo nejpozději zítra. Jinak budou vyřazeni z bojů. Dozvíte se totiž další kroky k získání titulu a hlavně! Ultra super cool ceny, o které se bude soutěžit. Králova cesta je prostě jedno velký dobrodrůžo!


A zkouste se zamyslet nad tím, proč je tu ta fotka surfaře:-))


Finalisté

Vláďa Nepodal
Simona Minaříková
Bára Chvalová
Jáchym Janoušek
Milan Staněk
Bára Hlavínová
Daniela Černíková
David Vituj
Anna Kocmanová
Daniela Habešová
Martin Hrabák
Luboš Říha

Náš nový leták

Konečně je na světě Náš nový leták Obrázek

Konečně je na světě náš nový leták, který se bude rozdávat již tento pátek a následně celý víkend na píseckém Cipískovišti.