Písecký Majáles | crowdfunding kampaň

Písecký Majáles

Po osmi letech jsme se rozhodli uspořádat v Písku Majáles. Jsme tým studentů, co táhne za jeden provaz a výsledek bude parádní.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

MAKE MAJÁLES NOT WAR

Když budete sdílet a pozvete kámoše, budeme vám moc vděčný:-)

Po osmi letech Majáles v Písku, který začíná již 26.května a to warm upem v hudebním klubu Divadélka. Vystoupí několik, nejen místních, kapel tvrdšího raženíí. Vstup je zdarma.

 27.května je hlavní den Píseckého Majálesu. Okolo jedenácté hodiny budou vycházet Majálesové průvody od jednotlivých středních škol, které nakonec v jednom proudu dorazí na Fugnerovo náměstí u Kamenného mostu. Na tomoto místě bude připraveno množství programu od sportovních exhibic a workshopů, přes občerstvení a fashion trh, hudební a jiná vystoupení, až po možnost jezdit na řece na kánoích a jiných plavidlech. Prostě skoro letní pohoda u řeky.

Největší show však začne po šesté, kdy se otevřou brány kulturního domu a začne nefalšovaná, majálesová párty. Super kapely, našláplí dýdžejové, volba krále a královny Majálesu a do toho exhibice workoutistů, silových gymnastů a parkouristů. Takže dámy bacha, namakaný týpci do půl těla!

Majales_plakat_A1.jpg

Sobota bude nejdřív poklidná, protože Tě pozveme na různé přednášky a diskuze. Bude to o ekonomii, ochraně životního prostředí, Bitcoinech, stravování, našem městě atd. 
Po osmé ale nesmíš chybět u Elektrárny Královského města Písku (to je ta u jezu Pod skalou). Nejen, že si budeš moci pustit svůj vodní lampin štěstí na řece Otavě, ale zažiješ i velmi speciální fire show, která bude probíhat přímo uprostřed vedle stojícího jezu. Lampiony prodáváme my a naši majálesoví ambasadoři ve školách.

A máme tady neděli, poslední den Píseckého Majálesu. O čem bude? Bude o mladých lidech a o seniorech. O tom, že si spolu můžou v klidu sednout a jen tak povídat, že si spolu můžou vyjít na procházku, nebo že může ten mladý, co má ještě dobré oči, číst tomu starému bez toho, aby se před tím znali. Prostě chceme udělat seniorův v písecké Domovince hezčí neděli.

Chceš se k nám přidat? Chceš být největším šoumenem v průvodu, chceš vyhrát krále Majálesu, nebo máš chuť představit svou kapelu, či divadlení soubor? Rádi Tě poznáme. Stačí nás kontaktovat. Ideálně na info@freeproduction.cz, nebo martina.stepkova@freeproduction.cz

Jo a nezapomeň MAKE MAJÁLES NOT WAR

Vystoupí:
Pipes and Pints
Kalwich
Prague conspiracy
Light and Love
DJ Nobodylisten
DJ Max W
DJ Dubstract + AnnaW
DJ Ivo

 

Zaujali vás naše ceny, ale neumíte si je úplně představit. Tady je několik z nich v celé své kráse.

Lampiony štěstí

Lantern floating Hawaii.jpg

 

Nech se rozmazlovat a vozit na kánoi. Někdo z našeho týmu bude pádlovat za Tebe.
Dovedeš si představit hezčí místo, než tohle?

45210.jpg

 

Tancovat o něco lépe? Jednoduché. Musíš ale zažít worksho těhle kluků z JIžní Ameriky.

INnato-pasado-Espana-Foto-Cortesia_LNCIMA20140522_0011_1.jpg

 

Být naše VIP bude příjemné:-)

vip-card-1024x704.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 9 000 Kč (25 %)
  • 25 %
  • 35 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Crew Písecký Majáles - obrázek
  • projekt od Crew Písecký Majáles
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Podepsaný pohled s fotkami celé crew

Díky! Ještě 290 takových dobrodinců jako jste vy a máme to v kapse! Za tenhle výkop vám pošleme upřímně podepsaný pohled s fotkou všech organizátorů, po které zajisté touží tvoje lednička.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Vodní lampion štěstí

Chceš být součástí neopakovatelné atmosféry, kterou znají lidé z jihovýchodní Asie? Stovky vodních lampionů štěstí budou plout po řece Otavě večer 278. května. I Ty si můžeš jeden koupit a pustit. Stačí si ho zde vybrat.

Počet dostupných odměn: 197/200

Nelze podpořit
220 Kč

Vstupenka a placka

Vstupenka za předprodejní cenu a ještě naše placka s jedinečným vizuálem MAKE MAJÁLES NOT WAR.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Jízda na kánoi bez veslování s bonusel

Super! Místo dvou koktejlů na báru budeš jezdit na kánoi po řece Otavě a to hned pod jezem, o kterém psal už Fráňa Šrámek. A nebudeš muset pádlovat, protože Tě poveze kluk, nebo holka z Majálesového týmu. A něco k pití k tomu? Jasně, dostaneš Red Bull:-) Vstupenka za předprodejní cenu k tomu je samozřejmostí.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
400 Kč

Taneční workshop

Chceš se zdokonalit v tanci? My Ti s tím asi nepomůžeme, ale dva týpci z Kostariky, který budou mít taneční workshop v létě v Písku ano. Jmenují se Los INnato a ty za tuhle cenu dostaneš jak na jejich workshop, tak vstupenku na Písecký Majáles.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
500 Kč

Designová trička MAKE MAJÁLES NOT WAR

Hmm. Vypadá to, že máš vkus. Velmi, ale velmi limitovaná série designových triček/dresů MAKE MAJÁLES NOT WAR. Máš na výběr ze dvou možností. Buďto baskeťáckej nátělník, co nosí hiphop hvězdy z Júessej, nebo motokrosovej dres, co mají zas rádi newyorský hard core partičky.

Počet dostupných odměn: 26/30

Nelze podpořit
650 Kč

Výhodná konzumačka se slevou

Majáles nemá být jen o konzumaci, ale když už ho tu děláme, tak i tohle je možnost, jak Písecký Majáles podpořit. Tenhle set tě nejenom dostane do kulturáku, ale ještě ti zajistí útratu za 600 Kč, i když za ní zaplatíš jen 500 Kč. Takže co? Takže dost výhodné.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
650 Kč

VIP výhody

VIP ty se maj! Buď náš VIP. S kartičkou a označením jako VIP nebudeš čekat nikde žádnou frontu, barmani se ti budou klanět a nejhezčí roštěnky budou chtít být stále v Tvé blízkosti. Kupuješ si vstupenku a nehynoucí slávu.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
1 500 Kč

Zážitky v backstagi

Chceš to zažít z druhý stany, chceš to zažít jako člen kapely, chceš to zažít jako promotér? Celý večer v backstagi, potkávat se s kapelama, bavit se s nimi, vidět jak si připravují svůj set up a pak zažít jejich vystoupení z druhé strany? Proč ne. Máš to i s volným vstupem.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
2 000 Kč

Buď píseckým Jágrem

Jsi fanoušek píseckého hokeje a chtěl bys zažít trénink píseckého hokejového A týmu na vlastní kůži? Obuješ brusle, výstroj a snad se i trefíš do branky. Za tuhle cenu máš možnost a dostaneš k tomu i jednu vstupenku na Písecký Majáles.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
2 000 Kč

Buď píseckým Ronaldem

Jsi fanoušek píseckého fotbalu a chtěl bys zažít trénink píseckého fotbalového A týmu na vlastní kůži a k tomu místo na lavičce při mistrovském utkání? Doufáme, že jsi slušnej čutálista a neuděláš nám tam ostudu.... Za tuhle cenu máš možnost a dostaneš k tomu i jednu vstupenku na Písecký Majáles.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
2 000 Kč

Tvaruj svou figuru v Ideal Body

Počkat, tady chce někdo tvarovat figuru. Užij si trénink na power plate, imoovu, vacu shape, nebo masáže v lymphastimu a to všechno v Ideal Body. Doba trvání je jeden týden a ty ušetříš okolo 900 Kč a ještě podpoříš Písecký Majáles. Prostě paráda.

Počet dostupných odměn: 7/7

Nelze podpořit
3 000 Kč

Hlavní pořadatel bude tvým hostitelem

Tohle je velmi speciální cena. Hlavní pořadatel a náš kápo Tobě a Tvým dvěma kámošům nabízí ubytování v krásném apartmánu v centru města, který tenhle rok dostal ocenění Booking Award. Mimo to Vás provede Pískem a ukáže ty nejlepší místa, který znají jen místňáci.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
10 000 Kč

Prostě máš rád kulturu!

Jste opravdovým mecenášem kultury! Vám patří poklona a srdečné díky.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit