Písecký Majáles - crowfunding kampaň

Písecký Majáles

Po osmi letech jsme se rozhodli uspořádat v Písku Majáles. Jsme tým studentů, co táhne za jeden provaz a výsledek bude parádní.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

MAKE MAJÁLES NOT WAR

Když budete sdílet a pozvete kámoše, budeme vám moc vděčný:-)

Po osmi letech Majáles v Písku, který začíná již 26.května a to warm upem v hudebním klubu Divadélka. Vystoupí několik, nejen místních, kapel tvrdšího raženíí. Vstup je zdarma.

 27.května je hlavní den Píseckého Majálesu. Okolo jedenácté hodiny budou vycházet Majálesové průvody od jednotlivých středních škol, které nakonec v jednom proudu dorazí na Fugnerovo náměstí u Kamenného mostu. Na tomoto místě bude připraveno množství programu od sportovních exhibic a workshopů, přes občerstvení a fashion trh, hudební a jiná vystoupení, až po možnost jezdit na řece na kánoích a jiných plavidlech. Prostě skoro letní pohoda u řeky.

Největší show však začne po šesté, kdy se otevřou brány kulturního domu a začne nefalšovaná, majálesová párty. Super kapely, našláplí dýdžejové, volba krále a královny Majálesu a do toho exhibice workoutistů, silových gymnastů a parkouristů. Takže dámy bacha, namakaný týpci do půl těla!

Majales_plakat_A1.jpg

Sobota bude nejdřív poklidná, protože Tě pozveme na různé přednášky a diskuze. Bude to o ekonomii, ochraně životního prostředí, Bitcoinech, stravování, našem městě atd. 
Po osmé ale nesmíš chybět u Elektrárny Královského města Písku (to je ta u jezu Pod skalou). Nejen, že si budeš moci pustit svůj vodní lampin štěstí na řece Otavě, ale zažiješ i velmi speciální fire show, která bude probíhat přímo uprostřed vedle stojícího jezu. Lampiony prodáváme my a naši majálesoví ambasadoři ve školách.

A máme tady neděli, poslední den Píseckého Majálesu. O čem bude? Bude o mladých lidech a o seniorech. O tom, že si spolu můžou v klidu sednout a jen tak povídat, že si spolu můžou vyjít na procházku, nebo že může ten mladý, co má ještě dobré oči, číst tomu starému bez toho, aby se před tím znali. Prostě chceme udělat seniorův v písecké Domovince hezčí neděli.

Chceš se k nám přidat? Chceš být největším šoumenem v průvodu, chceš vyhrát krále Majálesu, nebo máš chuť představit svou kapelu, či divadlení soubor? Rádi Tě poznáme. Stačí nás kontaktovat. Ideálně na info@freeproduction.cz, nebo martina.stepkova@freeproduction.cz

Jo a nezapomeň MAKE MAJÁLES NOT WAR

Vystoupí:
Pipes and Pints
Kalwich
Prague conspiracy
Light and Love
DJ Nobodylisten
DJ Max W
DJ Dubstract + AnnaW
DJ Ivo

 

Zaujali vás naše ceny, ale neumíte si je úplně představit. Tady je několik z nich v celé své kráse.

Lampiony štěstí

Lantern floating Hawaii.jpg

 

Nech se rozmazlovat a vozit na kánoi. Někdo z našeho týmu bude pádlovat za Tebe.
Dovedeš si představit hezčí místo, než tohle?

45210.jpg

 

Tancovat o něco lépe? Jednoduché. Musíš ale zažít worksho těhle kluků z JIžní Ameriky.

INnato-pasado-Espana-Foto-Cortesia_LNCIMA20140522_0011_1.jpg

 

Být naše VIP bude příjemné:-)

vip-card-1024x704.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?