Debut kapely Pirates of the pubs - crowfunding kampaň

Novinky - Debut kapely Pirates of the pubs

Pomozte Pirátům vstát od sklenky rumu a pivních tupláků, aby natočili jejich debutové album Drunken Forever!

Hudba
Vydání se blíží!

Šíleně moc Vám děkujeme, protože díky Vám jsme vybrali 26 500,- což je opravdu mnohem víc, než jsme čekali... Jsme Vám moc vděční! Deska je nahráná, zbývá už jen ji nechat vyrobit a křest, který se bude konat 17.3. 2016 na den sv. Patrika v klubu mc Fabrika v Českých Budějovicích (ti, kteří přispěli a vybrali si odměnu 2x vstup zdarma na křest a dostavit se nemůžou nebo je to daleko, tak od nás dostanou 2x volný vstup na libovolný koncert). Dále hned jak to půjde, tak všem startérům pošleme link na stažení celého alba v mp3.

 

Takže ještě jednou:

Moc Vám děkujeme za podporu a doufáme, že si desku pořádně užijete, dále moc děkujeme Startovači a těm, kteří za ním stojí, že nám dali tu možnost! DÍKY!

Ještě o nás uslyšíte... Slainte a...

DRUNKEN FOREVER!

Ukázka písně "Vítejte na palubě!" z alba Drunken Forever:)

Máme hotovo, na bandzone máme dvě ukázky!

Vážení přátelé, studio je za námi, máme kompletně nahráno, kompletně vypito 14 bas a o tvrdým radši ani nemluvit... Každopádně album je hotové, teď už se jen bude chvíli čekat na vydání. Děkujeme Vám moc za přispění, moc si toho vážíme, máme splněno, ale klidně můžete přispívat dál, pak totiž budou třeba trička a podobný merch:) A jako odměnu pro Vás máme dva vály, jeden z nich určitě znáte :)