PEXESO s hovnama - crowfunding kampaň

Novinky - PEXESO s hovnama

Ano! Přesně tak! Připravujeme pro Vás PEXESO s hovnama. Nehledejte za tím žádné metafory nebo dvojsmysly. Je to prostě a jednoduše PEXESO s hovnama!

Hry & Apps
Každá odměna má v sobě poštovné do České nebo Slovenské republiky již započítáno! NEPLATÍTE NIC NAVÍC! Pokud si tedy vyberete odměnu "Chci to mít první (1 balení)", přispějete nám přesně 299,-. Za poštovné a balné už neplatíte ani korunu navíc. Poštovné je v ceně! Obrázek
Děkujeme Vám, našim Startovačům, že jste za dva dny dokázali přispět už 10 tisíc korun! Jste skvělí a jsme strašně rádi, že se Vám produkt líbí. Za ty dva dny se objevují stále dokola 3 otázky, na které Vám v téhle novince odpovíme. Prvních 10 tisíc + často kladené otázky Obrázek

Kdy to budete mít hotové? Stihnu někoho obdarovat na Vánoce?
Rozhodně ano! Rozesílání odměn pro Startéry plánujeme na listopad. Do Vánoc Vám tedy bude zbývat ještě spousta času PEXESO pěkně zabalit pod stromeček :)

Budete odměny posílat i na Slovensko?
Ano. Co bychom to byli za skety, kdybychom to našim bratrům odepřeli!

Proč potřebujete 75 tisíc na PEXESO?
Bylo i pár otázek, proč proboha potřebujeme tolik peněz na “blbé” PEXESO :) Vypíchneme zde pár bodů:

  • Čím vyšší náklad (= počet kusů, které necháme vyrobit naráz), tím levnější jeden kus PEXESA a tedy lepší koncová cena pro zákazníka. To ale znamená, že potřebujeme vyšší základní kapitál.

  • Kvalitní materiály. Ano, mohli jsme doma vytisknout 64 kartiček na pár tvrdých A4, poslat Vám je a nechat Vás si je rozstříhat. Ale opravdu byste chtěli něco takového někomu darovat? Vsadili jsme na kvalitu. Kvalitní papír, kvalitní tisk a kvalitní povrchová úprava, aby nebyly kartičky hned poohýbané a zapatlané.

  • S přispěním dostáváte DVA produkty - papírové PEXESO a jeho elektronickou verzi. Kdo někdy vyvíjel kvalitní počítačovou hru, mi dá jistě za pravdu, že to není záležitost, kterou jde zmáknout za pár stovek. Jsme 2D grafik a programátor a to znamená, že hudbu a 3D modely musíme nechat vyrobit.

  • Rád bych zde zdůraznil, že za naši práci nedostaneme ani korunu a VŠE jde hned do výroby. Nepoletíme za to na Bahamy, nekoupíme si za to ani rohlíky… :D Pomáháte nám přivést k životu projekt, který by bez Vás neměl šanci!!