PEXESO s hovnama | crowdfunding kampaň

Novinky - PEXESO s hovnama

Ano! Přesně tak! Připravujeme pro Vás PEXESO s hovnama. Nehledejte za tím žádné metafory nebo dvojsmysly. Je to prostě a jednoduše PEXESO s hovnama!

Hry & Apps

Píše se rok 2015 a nemožné se stalo skutečností. Parta skvělých lidí pomohla zažehnout nevídaný a originální projekt v historii karetních her. PEXESO S HOVNAMA ŽIJE!!
A je to!! Máme 100%! Posledních 5 minut kampaně :) Obrázek

Byl to krutý boj a s úsměvem na tváři je nám ctí oznámit, že jedna z nejšílenějších českých crowdfundingových kampaní je u zdárného konce. Cesta to byla spletitá a my Vám všem tímto chceme poděkovat - všem startérům, přátelům, fanouškům - za nevídanou podporu.

Ještě nás čeká dlouhá cesta. PEXESO doručit pod stromeček a poté dotáhnout aplikaci. Chystáme pro Vás ještě jedno malé překvapení. Takže se je na co těšit.

Děkujeme, že jste byli s námi. Libor Popovič a Michal Zachariáš.

PS: Sledujte nás na FB a na našem webu. Budeme se s Vámi dělit o novinky, informace a náhledy nových vizuálu a screenshotu.

Dámy a pánové! Zbývají poslední 2,5 hodiny - kampaň končí dnes ve 13:00. Pojďte nám pomoct ještě pořádně zatlačit na bránu! Chybí už jen 9%! To přece dáme! Upozornění: Pokud se rozhodnete ještě přispět, zvolte způsob kreditní kartou nebo PayPalem. Kdybyste platili z bankovního účtu, peníze by došly již po skončení kampaně a to by bylo... nemilé :)
Pomozte nám ještě jednou pořádně zatlačit!!! Obrázek
Přátelé, kamarádi, startovači, zbývá nám 1 den do konce kampaně a dosáhli jsme na hranici 60 tisíc. Všem velmi, velmi děkujeme! Pomozte nám ještě v poslední chvíli zatlačit! Řekněte kamarádům, známým, rodičům, prarodičum, že chcete na Vánoce PEXESO s hovnama! :)
Zbývá jeden den a máme 60 tisíc Obrázek
  • Splněno 75 342 Kč (100 %)
  • 100 %
  • 75 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 125 Startérů

Autor projektu

PEXESO s hovnama - obrázek
  • projekt od PEXESO s hovnama
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

99 Kč

Nehynoucí vděk

Děkujeme! Tato odměna Vám zajistí přístup k beta verzi (a později i plné verzi) mobilní verze PEXESA. Taky dostanete osobní poděkování od tvůrců a pohlednici s hovnem! Vaše jméno nebo přezdívka bude uvedena na kartičce cti v KAŽDÉM VYROBENÉM BALENÍ!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
299 Kč

Chci to mít první (1 balení)

Hned jak bude PEXESO připraveno, dostanete 1 balení. Buďte první, kdo PEXESO daruje nebo předvede kamarádům. Tato odměna zahrnuje také vše z odměny "Nehynoucí vděk" + hra v elektronické podobě zadarmo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
549 Kč

Chci i pro kamaráda (2 balení)

Chcete PEXESO darovat, ale taky si chcete jedno nechat? Tak to je tahle odměna přímo pro Vás. Dostanete 2 balení. Tato odměna zahrnuje také vše z odměny "Nehynoucí vděk" + 2x hra v elektronické podobě zadarmo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 199 Kč

Pro celou partu (5 balení)

Napadá Vás hned několik lidi, kterým by se naše PEXESO líbilo? Máte možnost jich koupit rovnou 5 za velmi výhodnou cenu. Tato odměna zahrnuje také vše z odměny "Nehynoucí vděk" + 5x hra v elektronické podobě zadarmo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
3 499 Kč

Vlastní hovno

Máte nápad na vlastní hovno? Chcete být navždy zvěčněn na kartičce a v Encyklopedii hoven, jako jeho autor? Pak hurá do toho - náš grafik vytvoří podle Vašeho nápadu unikátní hovno, které se objeví ve finální sadě. Vaše hovno tak uvidí každý! Samozřejmostí je, že jedno balení + elektronickou podobu hry dostanete zadarmo.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit
10 499 Kč

Pro malý obchod (50 balení)

Chcete prodávat naše PEXESO ve svém obchodě? Chcete být první, kdo bude mít toto zboží? Tak šup, už na Vás čeká 50 balení.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
17 999 Kč

Pro velký obchod (100 balení)

50 balení je málo? Raději byste brali 100 za ještě lepší cenu? Tak tady máte.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
24 999 Kč

Reklama na Vaše služby v každé krabičce

Do každé krabičky s naším PEXESEM vložíme reklamu na Váš produkt, službu nebo webovou stránku. Možné je vložit například i slevový kupón.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit