PETR PÍŠE :-) - crowfunding kampaň

Novinky - PETR PÍŠE :-)

Petr Fiala se rozhodl vydat limitovanou edici knihy svých příspěvku na fb Mňágy v počtu 1 000 číslovaných a podepsaných kusů.

Knihy

SOUNDTRACK 1

LOVE IS YOU! SOUNDTRACK 1 Obrázek

LOVE IS YOU ( Petr Fiala / Petr Fiala )

Vytváření písniček je pro mě stále něco mezi absolutní zábavou a absolutní výpovědí. Potřebuju to ke spokojenému životu - aspoň jednou dvakrát týdně zahučet do zkušebny a povrtat se v tom. Dost často dopíšu blog, hupnu do auta a jedu na dvě tři hoďky "do práce". Miluju to.

S Mňágou jsme nahráli odhaduju kolem 200 písniček, ale existuje i mnoho hudby nezveřejněné. Tohle je jedna z mnoha divností, kterými se můj komp jen hemží. :-) Všechno jsem nahrál a nazpíval sám. Užijte si to! Můžete to brát jako trochu předčasnou oslavu 400 vyexpedovaných knížek, za což Vám všem VELICE DĚKUJU A JSEM ŠŤASTNÝ!!! :-)

SPLNĚNO!!! PODĚKOVÁNÍ A DÁREK Obrázek

SPLNĚNO!!! NEUVĚŘITELNÉ!!! Jen několik dnů stačilo k tomu, aby realizace knížky dostala zelenou! OBROVSKÉ DÍKY VŠEM!!!
Jako poděkování všem dosavadním, i těm budoucím, Startérům jsem se rozhodl počastovat všechny Drobným Dárkem - originální záložkou do knížky! Jak bude vypadat uvidíme během příštího týdne, až ji kamarád výtvarník Tomáš Chorý, který mi s knížkou pomáhá, vytvoří. Napadlo mě to tiž dneska ráno. :-) Těším se!!! A třebas to ještě není všechno...gdoví? :-) Těšte se taky, Mějte se Dobře, Opatrujte se a ještě jednou Díky!!! Petr Fiala