PETR PÍŠE :-) - crowfunding kampaň

Novinky - PETR PÍŠE :-)

Petr Fiala se rozhodl vydat limitovanou edici knihy svých příspěvku na fb Mňágy v počtu 1 000 číslovaných a podepsaných kusů.

Knihy

SOUTĚŽ!!!

JAK TO DOPADNE?! :-) SOUTĚŽ!!! Obrázek

V pátek v 17 hodin skončí tahle kampaň a díky Vám skončí úspěšně!!! Vybralo se daleko víc než byla určená cílová částka, což je ale moc dobře, protože jsem knihu odhadoval tak na 150 stránek (čemuž odpovídal rozpočet tiskárny), ve skutečnosti ale bude stránek skoro 350! :-) Takže se bonus bude hodit a Díky za něj! :-)

No, a tak jsem zvědav, kolik se nakonec vybere a kolik knížek už teď bude mít svého majitele,a vyhlašuju Soutěž o nejpřesnější odhad nakonec vybrané částky! Hlasovat můžete na facebooku Mňágy do dnešní tj úterní půlnoci. Svůj tip pište do komentu pod poslední dva příspěvky, já už si to najdu. :-)

Odměnou pro Vítěze bude láhev přivezená z Číny, ve které je jakýsi alkohol a v něm naložená krajta se škorpiónem v hubě. :-) Pít se to snad ani nemá, prý raději mazat bolavé klouby, ale jako psycchedelický artefakt to může být ozdoba každé domácnosti...:-) A pokud bude Vítěz zároveň i Startérem, přihazuju jeden nosič Made in China dle vlastního výběru -cd, vinyl, kazeta, fleška.

Přeju Vám hodně štěstí!!!

Přidávám novou zajímavou Odměnu!!! NOVÁ ODMĚNA!!! Obrázek

Rozhodl jsem se přidat ještě jednu Odměnu resp vyměnit ji za Odměnu za  10 000,- , jelikož se zdá, že pošťáka s knihou nikdo očekávat nechce. :-) A mně je trošku líto, že by Knihy s číslem 2 - 5 zůstaly na ocet. :-)

Takže: Nabízím za 2999,- Kč volný vstup pro dva Startéry na jakýkoli jeden koncert jarní části Made in China Tour + knihu se jménem, s věnováním a podepsanou, předanou v backstage. Knihy s pořadovým číslem 2, 3, 4, 5. Co vy na to ?! :-)

ZÁLOŽKA

TAK TAKHLE VYPADÁ... ZÁLOŽKA Obrázek

Tak takhle vypadá ta avizovaná Záložka - Dáreček všem dosavadním i všem budoucím startérům, kteří podpořili můj projekt. Knížku děláme s výtvarníkem Tomášem tak, aby se dala nosit s sebou ven, vešla se do boční kapsy zimní bundy (i letní bundy) a dala se číst na cestách, pod lavicí, v čekárnách a tak. Tudíž je Záložka velice vhodná! Je magnetická, měla by v knize dobře držet a může se (koneckonců) použít i do jiíné knihy. :-) Tož tak, Mějte se!